Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem dlaczego ale pompa mi nie działa, miał ktoś z Tym też jakiś problem ;)

 

A coś w stylu easy? 

Virtual :-)

Mnóstwo wojenek, masa ludzi, tak jak chciałeś.

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Wojny gildii, dużo ludzi.

Dodatkowe Info:  Łatwo o eq, trute itd

Nagroda za pomoc: like

Nie chcę słyszeć o takich serwerach jak Ardanis.pl Invoria s1 i s2 i serwerach typu pandoramt2

Ebać kurły maczetami...

Janusz Kałoelo

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Wojny gildii, dużo ludzi.
Dodatkowe Info:  Łatwo o eq, trute itd
Nagroda za pomoc: like
Nie chcę słyszeć o takich serwerach jak Ardanis.pl Invoria s1 i s2 i serwerach typu pandoramt2

 

VirtualMT2, dużo ludzi teraz tam zaczyna grać. 

ARIONE-MINI.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Wojny gildii, dużo ludzi.
Dodatkowe Info:  Łatwo o eq, trute itd
Nagroda za pomoc: like
Nie chcę słyszeć o takich serwerach jak Ardanis.pl Invoria s1 i s2 i serwerach typu pandoramt2

 

Virtual :)

Mnóstwo ludzi, wiele wojenek, dużo szans na zdobycie ekwipunku i pieniędzy.

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Skillach od razu na P albo 1 Kamien Duchowy i P, wgrany BS, łatwo o eq i o ulepszacze, żeby łatwo wbić maksymalny lvl np. 10 min. i 75 lvl

Dodatkowe Info: Grałem na Invoria S1/S2, Laneris.pl, ProMT2 S1/S2

Nagroda za pomoc: Lajk do limitu

 

Opublikowano

a co Cie wlasciwie w nich odstrasza? :D

Zrobienie czegos takiego mi pewnie zajmie pół życia a do tego czasu ludzie będą mnie zjezdzac na hita, to :D

OsoInternational.jpg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Skillach od razu na P albo 1 Kamien Duchowy i P, wgrany BS, łatwo o eq i o ulepszacze, żeby łatwo wbić maksymalny lvl np. 10 min. i 75 lvl
Dodatkowe Info: Grałem na Invoria S1/S2, Laneris.pl, ProMT2 S1/S2
Nagroda za pomoc: Lajk do limitu

 

Virtual, iMetin :)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: max 99lvl, koń na start, exp w mierę ogarnięty, tanie lub brak ulepszaczy
Dodatkowe Info: Zaczynam grę od nowa
Nagroda za pomoc: 5

 
 
 
Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na: Hard/Medium[/b][/color]
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info: Szukam serwera gdzie gra w ch*j dużo ludzi :) Odpada Ravia bo tam już gram. [/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc: Kinder jajko <3 [/b][/color]

2863366318.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max 125/130 lvl medium hvang złoty srebrny i normalny , ulepszanie tylko w dt i oczywiście z*******e wielkie sztylety xD (coś podobnego do bardzo starego cavalosa z 2010 roku :)

Dodatkowe Info:  może być nawet zagraniczny byle by był podobny ;)

Nagroda za pomoc:  like z profilu :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: max 125/130 lvl medium hvang złoty srebrny i normalny , ulepszanie tylko w dt i oczywiście z*******e wielkie sztylety xD (coś podobnego do bardzo starego cavalosa z 2010 roku :)
Dodatkowe Info:  może być nawet zagraniczny byle by był podobny ;)
Nagroda za pomoc:  like z profilu :)

 

Old-Cavalos ;)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard/Medium

Dodatkowe Info: Szukam serwera gdzie gra w ch*j dużo ludzi :) Odpada Ravia bo tam już gram.

Nagroda za pomoc: Kinder jajko <3

Malestia :)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera podobnego do PandoraMT2, DragonMT2 - te serwery są idealne, ale nie chcę żeby był 6/7 bon.
Nie chcę też, by było za dużo nowości. Stary klimat Metin2.
Dodatkowe Info: Chcę, by drop stalek i bojowych nie był ciężki, metale i KD w sklepie, bez nowości typu: KD Luda, runy itp. Serwer w miarę ogarnięty i ŻEBY GRAŁO +/- 700 OSÓB!
Nagroda za pomoc: Buzi! :D

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera podobnego do PandoraMT2, DragonMT2 - te serwery są idealne, ale nie chcę żeby był 6/7 bon.

Nie chcę też, by było za dużo nowości. Stary klimat Metin2.

Dodatkowe Info: Chcę, by drop stalek i bojowych nie był ciężki, metale i KD w sklepie, bez nowości typu: KD Luda, runy itp. Serwer w miarę ogarnięty i ŻEBY GRAŁO +/- 700 OSÓB!

Nagroda za pomoc: Buzi! :D

 

Opisałeś iMetina, sprawdź sobie prezentacje ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : Aby serwer był taki jak Global 5/6 lat temu. Max 99 lv, hard, zero petów, zero epickich broni ani zbroi, kolczyków itp. Jedynie wierzchowce typu militar, bojowiec i zwykły koń. Czy istnieje taki serwer gdziekolwiek ?

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : Aby serwer był taki jak Global 5/6 lat temu. Max 99 lv, hard, zero petów, zero epickich broni ani zbroi, kolczyków itp. Jedynie wierzchowce typu militar, bojowiec i zwykły koń. Czy istnieje taki serwer gdziekolwiek ?

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Ravia s1/ s2 gdzie na s2 gra więcej osób

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na : Easy , max 200 lvl 
Dodatkowe Info  Odpada : Dreikon Invoria... i nie stoi długo ...
Nagroda za pomoc: Cmok w krok
  xD 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : Easy , max 200 lvl 

Dodatkowe Info  Odpada : Dreikon Invoria... i nie stoi długo ...

Nagroda za pomoc: Cmok w krok  xD 

Invoria s2 (niedawno startowała) :)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy / Medium max 230 lv, nie za dużo ulepszaczy.
Dodatkowe Info: Odpada: Invoria(s1 i s2), Dreikon, iMetin.
Nagroda za pomoc: Like. ;P

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy / Medium max 230 lv, nie za dużo ulepszaczy.

Dodatkowe Info: Odpada: Invoria(s1 i s2), Dreikon, iMetin.

Nagroda za pomoc: Like. ;P

Laneris sprawdź ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze easy/Pvp, o eq łatwo, maksymalne bonusy, stalki/truty u handlarzy.

Dodatkowe Info: Nie musi być Polski, nie chcę, aby na serwerze znajdowały się jakieś nowości z kosmosu.

Nagroda za pomoc:Za serwer, który mi się spodoba. Nagroda:Limit plusów.                            

 

 Odpada.

  • ProMT2 s1/2
  • Pandora
  • Virtual
  • iMetin
  • Hammer.
  • Invoria.

 

aktualne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...