Skocz do zawartości

Zagrajmarek

 • exModerator
 • MPC Winner
 • Private Metin2
VIP
 • Zawartość

  10030
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Zagrajmarek

 • Ranga
  ­
 • Urodziny 9 Marzec

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

17202 wyświetleń profilu
 1. 1. Stosujemy się do wzoru. 2. Do każdego pliku jest wymagany skan, który umieszczamy na virustotal: https://www.virustotal.com/ 3. Zadajemy pytanie, a następnie czekamy na odpowiedź. Swoich postów nie odświeżamy. 4. Pomocą dla osoby której będzie robiła Wam serverinfo może być ta paczka: http://www27.zippyshare.com/v/835425/file.html https://www.virustotal.com/pl/file/23ebd9fc63aabc79ef8c4b6b64ef6356af44aa9aee1930c176708a34b2fa9f6c/analysis/1363610880/ Wrzucamy ją do głównego katalogu z clientem , uruchamiamy clienta i powinny otworzyć się na m dwa notatniki z danymi. Podajemy je w poście gdzie prosimy o serverinfo.py 5. Kilka przydatnych linków: Najlepszy UnPacker EterNexus File Archiver 6. Przy prośbie o serverinfo można, ale nie trzeba umieścić plików root serwera wraz ze skanem. Może to pomóc/przyspieszyć oczekiwanie na gotowe IP/porty etc. Nazwa serwera: Co potrzebujemy: Np: Nazwa serwer: PandoraMT2 Co potrzebujemy: Serverinfo 1. Double Post (3%); 2. Nie zastosowanie się do wzoru (pierwsze ostrzeżenie 0%, każde kolejne ostrzeżenie - 5%); 3. Spam/Offtopic (5%); 4. Brak skanu (5%); Grafika: @Phoenix.
 2. 1. Stosujemy się do wzoru. 2. Udzielamy porad tylko wtedy, gdy jesteśmy co do nich pewni. 3. Zadajemy pytanie, a następnie czekamy na odpowiedź. Swoich postów nie odświeżamy. Przykład: Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: tanich KD, tanich małżach, miłej atmosferze Dodatkowe Info: planuję zacząć grę od nowa (GLOBAL / PRIV) Nagroda za pomoc: +5 like Wykluczam serwery: Vesteris.pl, Dreikon.pl Grafika: @Phoenix.
 3. 1. Należy stosować się do Regulaminu Globalnego Forum oraz Regulaminu lokalnego działu Terraria. 2. Kary za złamanie regulaminu opisuje Tabela Kar. 3. Tematy mogą być zamykane jedynie na wyraźną zgodę autora lub w przypadku kiedy naruszają obowiązujące na forum zasady. Aby zamknąć temat, należy wysłać raport lub napisać prywatną wiadomość do Moderatora działu lub Global Moderatora. 4. Moderator nie ma zawsze racji. Jeśli uważasz, że się pomylił i chcesz wyjaśnić sytuację prosimy o kontakt na PW z danym moderatorem. W przypadku braku porozumienia prosimy o kontakt z Global Moderatorem lub Administratorem. 5. Zakaz nadużywania funkcji zgłaszania postów. 6. Moderatorzy używają koloru + kursywy w przypadku edycji posta innego użytkownika. Użytkownik może używać kolorów, ale nie wolno podszywać się pod członków administracji. 7. Na MPCforum obowiązuje zakaz handlu, wliczając prośby i darmowe oferty kont, poza wyznaczonymi działami. 8. Zakaz publikowania wszelkiego rodzaju plagiatów. 9. Zakaz publikowania adresów referencyjnych. 10. Własne tematy możemy odświeżać co 24 godziny tylko i wyłącznie za pomocą opcji "Odśwież ten temat". 11. Zakaz organizowania konkursów/losowań bez zgody administracji. 12. Zakaz umieszczania linków do TS oraz linków do FB. 13. Zakaz reklamowania kanałów YouTube w dziale. 14. W tematach mają zostać umieszczone 2/3 prefiksy: [Dedykowany/Hamachi/No-Hamachi] [Wersja klienta gry, na której działa serwer] Jeżel temat jest zapowiedzią, obowiązuje prefiks [Zapowiedź]. Po uruchomieniu serwera proszę, skontaktować się z moderatorem działu, w celu usunięcia tego prefiksu. Przykład: [Dedykowany][1.3.0.8] TerrariaSerwer 15. W publikacji musi znaleźć się: Nazwa serwera IP Port Wersja klienta gry, na której działa serwer Opis Administratorzy 16. Każda opinia o serwerze musi być uargumentowana. 17. Prezentacje mogą umieszczać tylko osoby z Teamu Serwera lub osoby, które otrzymały od Teamu zgodę. 18. Nie atakujemy, nie niszczymy, nie grozimy atakami na serwery użytkowników naszego forum. 19. W dziale może być tylko jedna reklama danego serwera.

×