Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Normalnym serwerze.

Dodatkowe Info: Rozchodzi się o to, że chciałbym sobie pograć w metina2 tak jak za starych dobrych czasów, czyli chodzi mi o ten sprzed 4-5 lat. Teraz na PL`u nie mam zamiaru grać bo tylko PLNY, na Amerykańskim grałem, ale przeszedłem na gameforge więc też pewnie to samo, chodzi mi o takie globala tylko bez całego tego zbędnego dupczenia... Albo jakiś rozbudowany priv strasznie hard byle nie ravia/balmora. Gdzie dużo graczy. Może być zagraniczny.

Nagroda za pomoc: Lajki x3.

 

Arutan.pl

 

Świetny Hard, gorąco polecam, nie różni się bardzo od starego PL'a, w IS nie trzeba ładować, bez tego idzie zrobić dobre EQ (oczywiście nie od razu, trzeba też się namęczyć), serwer stabilny, administracja mistrzowska, polecam.

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Kamermod, żeby działał poprawnie, bez grzebania w plikach itp, stabilny.
Dodatkowe Info: Server medium/hard, oby nie ravia.
Nagroda za pomoc: Będzie.

Proszę podać servery, na których działa kamer, a ja już sobie sam wybiorę. Ale servery tylko hard/medium

 

tu masz liste serwerów na których działa mod ;)

kmLFQDt.png

eRL3LAS.jpg

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na: Serwerze full pvp[/b][/color]
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info: Serrwer tylko pvp[/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc: lajki [/b][/color]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:Miłej atmosferze,dużej liczbie graczy,średniej prędkości lvlowania,średniej trudności gry i częstych update'ach oraz eventach :P [/b][/color]
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info: Duża eksluzywna zawartość w IS :D[/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Brak :C

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Miłej atmosferze,dużej liczbie graczy,średniej prędkości lvlowania,średniej trudności gry i częstych update'ach oraz eventach :P

Dodatkowe Info: Duża eksluzywna zawartość w IS :D

Nagroda za pomoc: Brak :C

Invoria s2 dużo graczy i wgl, lecz gatunek pewnie odpada ?
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Miłej atmosferze,dużej liczbie graczy,średniej prędkości lvlowania,średniej trudności gry i częstych update'ach oraz eventach :P Dodatkowe Info: Duża eksluzywna zawartość w IS :DNagroda za pomoc: Brak :C

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerach typu easy/pvp z jak najmniejszą ilością zbroi, broni i innych pierdół (np kamienie +9). Szybki max lvl (najlepiej 99 ale trochę wyższy może być) i wojny :D

Dodatkowe Info: Grałem na Yt2game, sdlongju, fylongju, frekmt2 (najlepiej coś podobnego do freakmt). Najlepiej, żeby IS nie dawał przewagi.

Nagroda za pomoc: Like

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerach typu easy/pvp z jak najmniejszą ilością zbroi, broni i innych pierdół (np kamienie +9). Szybki max lvl (najlepiej 99 ale trochę wyższy może być) i wojny :D

Dodatkowe Info: Grałem na Yt2game, sdlongju, fylongju, frekmt2 (najlepiej coś podobnego do freakmt). Najlepiej, żeby IS nie dawał przewagi.

Nagroda za pomoc: Like

Xenox, ale 250 max

Argentus tak samo. 

4Death masz, ale 200 na start itd eq u handlarzy :)

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerach typu easy/pvp z jak najmniejszą ilością zbroi, broni i innych pierdół (np kamienie +9). Szybki max lvl (najlepiej 99 ale trochę wyższy może być) i wojny :D

Dodatkowe Info: Grałem na Yt2game, sdlongju, fylongju, frekmt2 (najlepiej coś podobnego do freakmt). Najlepiej, żeby IS nie dawał przewagi.

Nagroda za pomoc: Like

Ciężko będzie Ci znaleźć easy z max 99 lvl'em 

Może ArgentusMT2?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Miłej atmosferze,dużej liczbie graczy,średniej prędkości lvlowania,średniej trudności gry i częstych update'ach oraz eventach :P

Dodatkowe Info: Duża eksluzywna zawartość w IS :D

Nagroda za pomoc: Brak :C

virtualmt2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] max lv 130/180 nie thespia, spora ilość ludzi, easy/medium
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] chciałbym zrobić bmka 50lv zeby bic sie z 80/100, nie trudne bony i ulepszanie, oczywiscie bs i balans klas 
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] lajk

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] max lv 130/180 nie thespia, spora ilość ludzi, easy/medium

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] chciałbym zrobić bmka 50lv zeby bic sie z 80/100, nie trudne bony i ulepszanie, oczywiscie bs i balans klas 

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] lajk

Ascarial

OsoInternational.jpg

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Serwer hard, najlepiej podobny do pl'a ale bez przesadnego is'a
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]najlepiej jakby w miare sporo osob tam gralo
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] like

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Serwer hard, najlepiej podobny do pl'a ale bez przesadnego is'a

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]najlepiej jakby w miare sporo osob tam gralo

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] like

 

Malestia.pl :-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Serwer hard, najlepiej podobny do pl'a ale bez przesadnego is'a

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]najlepiej jakby w miare sporo osob tam gralo

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] like

 

Arutan.pl

Opublikowano

NIe wiem gdzie grać.

Zależy mi na: Serwer medium lub easy, żeby nie świecił pustkami

Dodatkowo: Łatwo o eq, wbudowany bs, stabilny, ogarnięta administracja

Nagroda: like

Opublikowano

NIe wiem gdzie grać.

Zależy mi na: Serwer medium lub easy, żeby nie świecił pustkami

Dodatkowo: Łatwo o eq, wbudowany bs, stabilny, ogarnięta administracja

Nagroda: like

Malestia.pl - medium, z dawką harda.

:-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

NIe wiem gdzie grać.

Zależy mi na: Serwer medium lub easy, żeby nie świecił pustkami

Dodatkowo: Łatwo o eq, wbudowany bs, stabilny, ogarnięta administracja

Nagroda: like

thespia

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Miłej atmosferze,dużej liczbie graczy, łatwym expie (30h expa max lvl)

Dodatkowe Info:  Dużo graczy

Nagroda za pomoc: Full like

Może nie takie easy, ale full & opór graczy masz na pompie.

3183514217139531243468.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...