Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze typu Easy/Medium; nie nastawionym po Item Shop; nie za dużo ulepszaczy; dosyć przyjemny exp; bez misji "zerżniętych" z globala; nie zbyt trudny (tzn. abym nie musiał męczyć się godzinami żeby coś zdobyć); stabilny; spora ilość graczy.

Dodatkowe Info: Szukam serwera dla rekreacji, posiadającego nowości, nie mającego powyżej 180 poziomów, oraz nie chcę się trudzić w monotonnym dropieniu i expieniu.

Nagroda za pomoc: Like

thespia

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze typu Easy/Medium; nie nastawionym po Item Shop; nie za dużo ulepszaczy; dosyć przyjemny exp; bez misji "zerżniętych" z globala; nie zbyt trudny (tzn. abym nie musiał męczyć się godzinami żeby coś zdobyć); stabilny; spora ilość graczy.

Dodatkowe Info: Szukam serwera dla rekreacji, posiadającego nowości, nie mającego powyżej 180 poziomów, oraz nie chcę się trudzić w monotonnym dropieniu i expieniu.

Nagroda za pomoc: Like

Jutro startuje - Erytheia.pl

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze typu Easy , nie nastawiony na Item Shop , duży sys. ulepszeń ,  dosyć przyjemny exp ,  stabilny; spora ilość graczy , max lvl 320+  , może być zagraniczny

grałem na : virtualmt2 , pandoramt2 , invoria , argentusmt2 , funmt2 , elothmt2 , dreikon , 

Invoria s2 ;-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Max lvlu w okolicach 105, serwer hard/medium, coś pokroju Balmora/Ravii, lecz oprócz nich. 
Dodatkowe Info: Serwer powinien być stabilny
Nagroda za pomoc: ___ 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Coś jak Xenox :D

Dodatkowe Info:  Coś ala Pvp, eq dużo itp. Kd umiejętności.

Nagroda za pomoc: Można wyjść na browara ;]

ARIONE-MINI.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serewr BEZ 6/7 łatwy exp łatwo dostepne podstawowe eq z niebianskich
Dodatkowe Info:DT Dungeony( nie jest to konieczne )
Nagroda za pomoc:like

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Bardzo Dużej ilości graczy na serwie (np .CH1 zawsze busy a czasami full )
Dodatkowe Info:  Serwer który stoi juz trochę.
Nagroda za pomoc: Lajk
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Bardzo Dużej ilości graczy na serwie (np .CH1 zawsze busy a czasami full )

Dodatkowe Info:  Serwer który stoi juz trochę.

Nagroda za pomoc: Lajk

 

 

virtual

invorias2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serewr BEZ 6/7 łatwy exp łatwo dostepne podstawowe eq z niebianskich

Dodatkowe Info:DT Dungeony( nie jest to konieczne )

Nagroda za pomoc:like

Old-Cavalos ;-)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Bardzo Dużej ilości graczy na serwie (np .CH1 zawsze busy a czasami full )

Dodatkowe Info:  Serwer który stoi juz trochę.

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Malestia, Thespia, hm, co jeszcze... pompa będzie full serwerem (dziś startuje). 

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Old-Cavalos ;-)

 

Malestia, Thespia, hm, co jeszcze... pompa będzie full serwerem (dziś startuje). 

 

 

virtual

invorias2

 

Coś na prawdę dużo a nie średnia ilosć :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Miłej atmoswerzę łatwo o eq szybki exp 
Dodatkowe Info: Nie interesuje mnie xenox 
Nagroda za pomoc: 5 Like w Profilu

Opublikowano

Coś na prawdę dużo a nie średnia ilosć :D

Invoria s2 to na razie chyba najbardziej oblegany serwer na Polskim rynku, czego ty oczekujesz? 10tyś graczy? Oblukaj zagraniczne serwery, bo takiej ilości graczy nie znajdziesz na Polskim rynku.

 

Polecam Invorie s2, joł

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Im szybszy exp i drop tym lepiej (w ciągu kilkunastu / kilkudziesięciu godzin wbić max. LV), łatwe zdobywanie eq.
Dodatkowe Info: Serwer easy/medium (min. 180lv); wszystko musi posiadać co wyżej.
Nagroda za pomoc: Lajk.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Serwerze typu Easy , nie nastawiony na Item Shop , duży sys. ulepszeń ,  dosyć przyjemny exp ,  stabilny; spora ilość graczy , max lvl 320+  , MOŻE BYĆ ZAGRANICZNY 


grałem na : virtualmt2 , pandoramt2 , invoria , argentusmt2 , funmt2 , elothmt2 , dreikon ,  invoria s2


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Im szybszy exp i drop tym lepiej (w ciągu kilkunastu / kilkudziesięciu godzin wbić max. LV), łatwe zdobywanie eq.

Dodatkowe Info: Serwer easy/medium (min. 180lv); wszystko musi posiadać co wyżej.

Nagroda za pomoc: Lajk.

Ardanis.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmoswerzę łatwo o eq szybki exp 

Dodatkowe Info: Nie interesuje mnie xenox 

Nagroda za pomoc: 5 Like w Profilu

@ProNuppp111

Linaresmt2

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Im szybszy exp i drop tym lepiej (w ciągu kilkunastu / kilkudziesięciu godzin wbić max. LV), łatwe zdobywanie eq.

Dodatkowe Info: Serwer easy/medium (min. 180lv); wszystko musi posiadać co wyżej.

Nagroda za pomoc: Lajk.

@diablo349

Linaresmt2

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Im szybszy exp i drop tym lepiej (w ciągu kilkunastu / kilkudziesięciu godzin wbić max. LV), łatwe zdobywanie eq.

Dodatkowe Info: Serwer easy/medium (min. 180lv); wszystko musi posiadać co wyżej.

Nagroda za pomoc: Lajk.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmoswerzę łatwo o eq szybki exp 

Dodatkowe Info: Nie interesuje mnie xenox 

Nagroda za pomoc: 5 Like w Profilu

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Bardzo Dużej ilości graczy na serwie (np .CH1 zawsze busy a czasami full )

Dodatkowe Info:  Serwer który stoi juz trochę.

Nagroda za pomoc: Lajk

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serewr BEZ 6/7 łatwy exp łatwo dostepne podstawowe eq z niebianskich

Dodatkowe Info:DT Dungeony( nie jest to konieczne )

Nagroda za pomoc:like

Moyes, Dreikon

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na 
jak największej ilości online (minimum 1k w godzinach szczytu a najlepiej z 1500) nieważne czy easy/medium/hard
Dodatkowe Info: odpada moyes, dreikon, malestia, crados, virtual

co myślicie nad invorią s2? jest coś innego nowego? proszę o wypisanie wszystkich innych serwerów oprócz ww z 1k+ online
Nagroda za pomoc:like czy coś innego :D

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na jak największej ilości online (minimum 1k w godzinach szczytu a najlepiej z 1500) nieważne czy easy/medium/hard

Dodatkowe Info: odpada moyes, dreikon, malestia, crados, virtual

co myślicie nad invorią s2? jest coś innego nowego? proszę o wypisanie wszystkich innych serwerów oprócz ww z 1k+ online

Nagroda za pomoc:like czy coś innego :D

Invoria s2 to bardzo dobry serwer, thespia ;-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na-WAZNE max level 150 lub ponizej do 120 180-wyjatki

-Hard -medium

-duza ilosc graczy min 600

-fajne zbroje i bronie

-podobne np do serwera kingworld lub belanus:

Dodatkowe Info. Nie szukam typowego harda 70lvl w 4-9h:

Nagroda za pomoc:grzybek z biedronki i like

 malestia <3

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na jak największej ilości online (minimum 1k w godzinach szczytu a najlepiej z 1500) nieważne czy easy/medium/hard

Dodatkowe Info: odpada moyes, dreikon, malestia, crados, virtual

co myślicie nad invorią s2? jest coś innego nowego? proszę o wypisanie wszystkich innych serwerów oprócz ww z 1k+ online

Nagroda za pomoc:like czy coś innego :D

Zerknij invorie s2, dobry serwer sporo ludzi. Ew. PompaMT2, serwer ma bardzo dużo graczy i bardzo dużo atakow, więcej o nim nic nie wiem.
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: Serwerze hard podchodzący pod medium
Dodatkowe Info: Kostiumy w is oraz fryzurki. Max lv 99-105. Oraz miecz runiczny i te zbroje co na pl na 105
Nagroda za pomoc: Sarysfakcja oraz lajk +5 w profilu

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na- BRAK ISU
-Hard -medium
-duza ilosc graczy

Dodatkowe Info: server na którym trzeba się pomęczyć
Nagroda za pomoc:grzybek z biedronki i like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na: Serwerze hard podchodzący pod medium

Dodatkowe Info: Kostiumy w is oraz fryzurki. Max lv 99-105. Oraz miecz runiczny i te zbroje co na pl na 105

Nagroda za pomoc: Sarysfakcja oraz lajk +5 w profilu

Ascarial s2,

CradosMT2,

Balmora

;-)

 

Zależy mi najbardziej na- BRAK ISU

-Hard -medium

-duza ilosc graczy

Dodatkowe Info: server na którym trzeba się pomęczyć

Nagroda za pomoc:grzybek z biedronki i like

 

Serwer bez isu?

CradosMT2 - dużo ludzi, medium/hard ;-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...