Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  4fun/easy , może być też z nutką medium
Dodatkowe Info: żeby była dobra atmosfera. Nie polegał tylko na is. Nie był przereklamowany.
Nagroda za pomoc: Like :)

 

Odpada: Promt2 , argentus , xenox , ventrui2 , 4fun, 4death , ardanis

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  4fun/easy , może być też z nutką medium

Dodatkowe Info: żeby była dobra atmosfera. Nie polegał tylko na is. Nie był przereklamowany.

Nagroda za pomoc: Like :)

 

Odpada: Promt2 , argentus , xenox , ventrui2 , 4fun, 4death , ardanis

Thespia, Malestia, iMetin ;-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: max 99lvl, koń na start, tanie ulepszacze i może być podobny do starego metina PL
Dodatkowe Info: Zaczynam grę od nowa
Nagroda za pomoc: 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max 99lvl, koń na start, tanie ulepszacze i może być podobny do starego metina PL

Dodatkowe Info: Zaczynam grę od nowa

Nagroda za pomoc: 5

Sprawdź lastivię ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : Aby serwer był taki jak Global 5/6 lat temu. Max 99 lv, hard, zero petów, zero epickich broni ani zbroi, kolczyków itp. Jedynie wierzchowce typu militar, bojowiec i zwykły koń. Czy istnieje taki serwer gdziekolwiek ?

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Bodajże w następny weekend rusza Balmora s2, własnie taka, jak opisujesz, z tym, że podzielona na sezony, pierwszy sezon bez groty max 87 lv. ;)

xdnXBJo.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  4fun/easy , może być też z nutką medium

Dodatkowe Info: żeby była dobra atmosfera. Nie polegał tylko na is. Nie był przereklamowany.

Nagroda za pomoc: Like :)

 

Odpada: Promt2 , argentus , xenox , ventrui2 , 4fun, 4death , ardanis

invoria s2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: zależy mi na tym, żeby był easy/medium bądz medium dużo ulepek dużo dungów max 150 do 250 bez 6/7 bonów 

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: Lajk ;)

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: zależy mi na tym, żeby był easy/medium bądz medium dużo ulepek dużo dungów max 150 do 250 bez 6/7 bonów 
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: Lajk ;)

 

 

Moyes.pl, Thespia.pl

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  na medium hard tak mysle .. mało zbroi mało lvli duzo zabawy.. zarobek na malych lvlach.. cos jak crados mt2 tyle ze ludzie ookolo 1k..

Dodatkowe Info: nie polecajcie mi zadnej malestii czy invori.. nie podchodza mi te servy

Nagroda za pomoc:  co checie
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  na medium hard tak mysle .. mało zbroi mało lvli duzo zabawy.. zarobek na malych lvlach.. cos jak crados mt2 tyle ze ludzie ookolo 1k..
Dodatkowe Info: nie polecajcie mi zadnej malestii czy invori.. nie podchodza mi te servy
Nagroda za pomoc:  co checie

 

Lastivia ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: Taki jak Metinek.eu
Dodatkowe Info: Easy/Medium, bony max, łatwy exp, wyrównane klasy, brak 6/7 bonu. :)
Nagroda za pomoc: Wymaxuje like. ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard/Medium
Dodatkowe Info: Fajny exp i dużo nowości
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na: Taki jak Metinek.eu

Dodatkowe Info: Easy/Medium, bony max, łatwy exp, wyrównane klasy, brak 6/7 bonu. :)

Nagroda za pomoc: Wymaxuje like. ;)

Dreikon ;)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard/Medium

Dodatkowe Info: Fajny exp i dużo nowości

Nagroda za pomoc: Like

Malestia :)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: zależy mi na tym, żeby był easy/medium bądz medium dużo ulepek dużo dungów max 150 do 250 bez 6/7 bonów 
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: Lajk ;)

 

Dreikon

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na:  Wojnach gildii

Dodatkowe Info:  Dużo wojny gildii, serwer w ogóle pod to zrobiony najlepiej ;d

Nagroda za pomoc: like

imetin_logo.png

 

Opublikowano

Dreikon

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na:  Wojnach gildii

Dodatkowe Info:  Dużo wojny gildii, serwer w ogóle pod to zrobiony najlepiej ;d

Nagroda za pomoc: like

Virtual ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Aby na serwer był trochę w stylu oldschool hwangi / złote hwangi itp 
Dodatkowe Info: Ale żeby nie zabrakło nowości takich jak wierzchowce . Gracze 500 +  serwer easy/medium
Nagroda za pomoc: Like :D 

Opublikowano

DreikonNie wiem gdzie grać! Pomocy! [/size]Zależy mi najbardziej na:  Wojnach gildii[/size]Dodatkowe Info:  Dużo wojny gildii, serwer w ogóle pod to zrobiony najlepiej ;d[/size]Nagroda za pomoc: like[/size]

^^

 

 

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy
Dodatkowe Info: Dużo nowości
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrej Zabawie . PVP Wojny

Dodatkowe Info: Poszukuje Serwera HARD(Najlepiej HARD) i dużo osób by grało Ponad 3k Ludzi

Nagroda za pomoc Like :P

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dobrej Zabawie . PVP Wojny
Dodatkowe Info: Poszukuje Serwera HARD(Najlepiej HARD) i dużo osób by grało Ponad 3k Ludzi
Nagroda za pomoc Like :P

 

Ravia s2 ale zapraszam również do obejrzenia prezentacji Malestii - hard/medium, duzo nowości, elegancji serwerek :D

Zapraszam na mój kanał na YouTube - http://www.youtube.com/c/KaddyGames

 

di-GZUTG9RY.png

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dobrej Zabawie . PVP Wojny
Dodatkowe Info: Poszukuje Serwera HARD(Najlepiej HARD) i dużo osób by grało Ponad 3k Ludzi
Nagroda za pomoc Like :P

 

Malestia ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy/4fun (takie prawdziwe latwe easy)
Dodatkowe Info:Nie ma byc duzo ulepek, latwe eq, 6/7b handlara :D skille wiadomo na P odrazu, 250lvl max
chodzi mi o takiego dobrego starego EruriSa, BEZ IS 

Nagroda za pomoc: all rep :D

20908600841200210631.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard

Dodatkowe Info: Max 99-105lvl 1K graczy + Odpada: Ravia,Malestia,Crados,Balmora

Nagroda za pomoc Like :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...