Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nawet szybkim expie dropie duzo polaków co pomaga i w ogóle tanio jest i łatwo :D

Dodatkowe Info: Jestem początkującym graczem, wiec prosze o wybór takiego serwa żeby był w sam raz dla mnie :)

Nagroda za pomoc:Nie wiem co chcesz :D

Pandora, iMetin, Virtual, Elite, jest dużo takich serwerów.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybki exp tak zeby majac 1.5k minut max miec 200+ lvl

Dodatkowe Info: najlepiej jakby byl 6/7 na klasy ale nie musi oraz kd +7/8/9 ale tez nie musza :P

Nagroda za pomoc: sadysfakcja

Virtual ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/easy, jak najmniej setów broni/zbroi/biżu, dużej liczbie graczy, aby wszystkie królestwa były zapełnione ludźmi, a nie samymi shopami. Jakiś nowszy serwer 3+/- miechy max. i pełno aktywnych gildii, które się naparzają.
Dodatkowe Info: Nie szukam serwera pod IS, gdzie są rzeczy których nie da się wydropić w grze, nie chce słyszeć o Invori s2. Chodzi mi głównie o dobrą zabawę w pvp itd.
Nagroda za pomoc: Lajki

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Bardzołatwym expie najlepiej żeby expiło się w 3-4 dni 250
Dodatkowe Info: XenoxMt2 Odpada ponieważ znudził mi się 
Nagroda za pomoc: łapeczka :3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzołatwym expie najlepiej żeby expiło się w 3-4 dni 250

Dodatkowe Info: XenoxMt2 Odpada ponieważ znudził mi się 

Nagroda za pomoc: łapeczka :3

Argentus :-)

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/easy, jak najmniej setów broni/zbroi/biżu, dużej liczbie graczy, aby wszystkie królestwa były zapełnione ludźmi, a nie samymi shopami. Jakiś nowszy serwer 3+/- miechy max. i pełno aktywnych gildii, które się naparzają.

Dodatkowe Info: Nie szukam serwera pod IS, gdzie są rzeczy których nie da się wydropić w grze, nie chce słyszeć o Invori s2. Chodzi mi głównie o dobrą zabawę w pvp itd.

Nagroda za pomoc: Lajki

 

 

No to tak:

  • Gildie: VirtualMT2, iMetin
  • Mało setów, easy: Castios (start 6 lutego), Ishya, Nestium (bardzo dobry serwer!) i co jeszcze, hm... A invo s1?
  • Nowszy serwer: Nestium, Castios i Ishya

Przeanalizuj ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Argentus :-)

 

 

 

No to tak:

  • Gildie: VirtualMT2, iMetin
  • Mało setów, easy: Castios (start 6 lutego), Ishya, Nestium (bardzo dobry serwer!) i co jeszcze, hm... A invo s1?
  • Nowszy serwer: Nestium, Castios i Ishya

Przeanalizuj ;)

Nestium chyba padł prezka zamknięta 1 minute po Twoim poście :D czy licznik na virtualu jest prawdziwy 1600+ osób?! na invorii s1 grałem, teraz to nie polecam nikomu o godz. 19 jest 7 osób razem z jinno i shinsoo. reszta mnie nie przekonała patrzyłem prezki i komenty pod nimi :/ może jakieś inne propo?

Opublikowano

Nestium chyba padł prezka zamknięta 1 minute po Twoim poście :D czy licznik na virtualu jest prawdziwy 1600+ osób?! na invorii s1 grałem, teraz to nie polecam nikomu o godz. 19 jest 7 osób razem z jinno i shinsoo. reszta mnie nie przekonała patrzyłem prezki i komenty pod nimi :/ może jakieś inne propo?

Tak, licznik jest okej.

iMetin też nie pasuje, przecież to jest dobry serwer :p

 

Sprawdź Thespię.

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dobrym serwerze do zrelaksowania się w wolnym czasie. Najlepiej serwer typu Easy.
Dodatkowe Info: Nie interesują mnie serwery typowo pod PvP (mam na myśli np. 4death czy ProMT2); Nie za trudno ze zdobyciem ulepszaczy; Serwer nie pod IS (Tzn. można wszystko osiągnąć w grze); Najlepiej maksymalne wartości bonusów oraz Bonus Switcher; Bez 6/7 bonusu.
Nagroda za pomoc: Lajk! :]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrym serwerze do zrelaksowania się w wolnym czasie. Najlepiej serwer typu Easy.

Dodatkowe Info: Nie interesują mnie serwery typowo pod PvP (mam na myśli np. 4death czy ProMT2); Nie za trudno ze zdobyciem ulepszaczy; Serwer nie pod IS (Tzn. można wszystko osiągnąć w grze); Najlepiej maksymalne wartości bonusów oraz Bonus Switcher; Bez 6/7 bonusu.

Nagroda za pomoc: Lajk! :]

Moyes, Invoria s2, Thespia

 

Posprawdzaj ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! -

Zależy mi najbardziej na: Easy/4fun z 6/7 w sklepie.

Dodatkowe Info:400 graczy +

Nagroda za pomoc:Like!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! -

Zależy mi najbardziej na: Easy/4fun z 6/7 w sklepie.

Dodatkowe Info:400 graczy +

Nagroda za pomoc:Like!

EliteMT2, VirtualMT2 ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Pandora, iMetin, Virtual, Elite, jest dużo takich serwerów.

 

 

Virtual ;)

gram tam i jest to cos zupelnie innego o czym ty mowisz... eq sie tam kilka lat zdobywa i expi tez kilka tygodni a ja szukam czegos co osiagne wszystko w 10h

ban na statusy since 09.2015 :(

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na-WAZNE max level 150 lub ponizej do 120 180-wyjatki

-Hard -medium

-duza ilosc graczy min 600

-fajne zbroje i bronie

-podobne np do serwera kingworld lub belanus:

Dodatkowe Info. Nie szukam typowego harda 70lvl w 4-9h:

Nagroda za pomoc:grzybek z biedronki i like

 

<script> //</script> malestia.pl, wszystko się zgadza co napisałeś

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szukam Serwera z jak najwięcej ilością graczy min 200 300 serwer najlepiej Medium/Hard 
]Dodatkowe Info: łatwy dostęp broni na 30lvl księgi umiejętności mogą dropi z kamieni metin 
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Moyes, Invoria s2, Thespia

 

Posprawdzaj ;)

Na Invorii i Thespii już grałem a na Moyes'ie trochę za mało graczy. Poleciłbyś coś innego? ^_^

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam Serwera z jak najwięcej ilością graczy min 200 300 serwer najlepiej Medium/Hard 

]Dodatkowe Info: łatwy dostęp broni na 30lvl księgi umiejętności mogą dropi z kamieni metin 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Malestia ;)

 

 

Na Invorii i Thespii już grałem a na Moyes'ie trochę za mało graczy. Poleciłbyś coś innego? ^_^

Może Dreikon? 

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! -

Zależy mi najbardziej na: Easy/4fun z 6/7 w sklepie.

Dodatkowe Info:400 graczy +

Nagroda za pomoc:Like!

EliteMT2, PandoraMT2
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy / easy-medium (max lvl do 1-2 tyg max)

Dodatkowe Info: z 6/7 klasowym minimum 1k online co typu imetin/pandora/virtual/elite ale zeby serwer nie byl pod hity I rozpro jak pandorze xD

Btw czy na virtualu bede cos bil ze skilli jak przeciwnik ma full abs w 6/7??

Nagroda za pomoc: łapeczka :3

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Tak, licznik jest okej.

iMetin też nie pasuje, przecież to jest dobry serwer :P

 

Sprawdź Thespię.

Chciałem zagrać na tym imetin, ale tam są bronie w IS i dodania/zmianki 6/7 więc odpada! Coś innego easy/medium?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:hard/ hard-medium, sporo osób online

Dodatkowe Info:105lvl, runiczne eq, latwy drop zmianek
Nagroda za pomoc:Lajki i 5* na profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:hard/ hard-medium, sporo osób online

Dodatkowe Info:105lvl, runiczne eq, latwy drop zmianek

Nagroda za pomoc:Lajki i 5* na profilu

Thespia < medium 

Malestia< medium

Balmora s2 < hard

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:hard/ hard-medium, sporo osób online

Dodatkowe Info:105lvl, runiczne eq, latwy drop zmianek

Nagroda za pomoc:Lajki i 5* na profilu

Balmora s2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...