Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard
Dodatkowe Info: Max 99-105lvl 1K graczy + Odpada: Ravia,Malestia,Crados,Balmora
Nagroda za pomoc Like :P

 

Arutan to dobry hard, choć mało na nim graczy.

Niedługo startuje balmora s2, a tam można spodziewać się około 2k graczy na starcie, teraz trzeba tylko czekać ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: EASY/MEDIUM NA FERIE :)

Dodatkowe Info: chciałbym aby było co robić na serwerze.
Nagroda za pomoc: lajk +5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: EASY/MEDIUM NA FERIE :)

Dodatkowe Info: chciałbym aby było co robić na serwerze.

Nagroda za pomoc: lajk +5

Dreikon.pl

imetin_logo.png

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: EASY/MEDIUM NA FERIE :)

Dodatkowe Info: chciałbym aby było co robić na serwerze.

Nagroda za pomoc: lajk +5

Ardanis.pl , Laneris.pl , Xenox , Virtualmt2, GladoR licze na + :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze easy/Pvp, o eq łatwo, maksymalne bonusy, stalki/truty u handlarzy.
Dodatkowe Info: Nie musi być Polski, nie chcę, aby na serwerze znajdowały się jakieś nowości z kosmosu.
Nagroda za pomoc:Za serwer, który mi się spodoba. Nagroda:Limit plusów.                            
 
 Odpada.
ProMT2 s1/2
Pandora
Virtual
iMetin
Hammer.
Invoria.

Aktualne.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: różnorodne bronie i zbroje, bony 6/7,
Mile widziane (ale nie musi być): nowe mapy, większy lvl niż 99, pety, inne ciekawe rozwiązania
Dodatkowe Info: easy / medium, nie lubię serwerów gdzie trzeba siedzieć po nocach (1-6 rano), bo inaczej nie da się zdobyć wymaganych ulepszaczy / przedmiotów (takie sytuacje mają miejsce gdy te przedmioty dropią tylko z bosów i jest ich mało, a w dzień dużo ludzi na nie poluje)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu
 
Dodam że zainteresował mnie opis serwera AmarenaMT2, ale nie chcę nic pobierać bez Waszej recenzji. Poza tym może jest jeszcze lepszy serwer o którym nie wiem.

Nie lubię spamu!

Pomogłem? możesz się odwdzięczyć klikając na add.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: różnorodne bronie i zbroje, bony 6/7,
Mile widziane (ale nie musi być): nowe mapy, większy lvl niż 99, pety, inne ciekawe rozwiązania
Dodatkowe Info: easy / medium, nie lubię serwerów gdzie trzeba siedzieć po nocach (1-6 rano), bo inaczej nie da się zdobyć wymaganych ulepszaczy / przedmiotów (takie sytuacje mają miejsce gdy te przedmioty dropią tylko z bosów i jest ich mało, a w dzień dużo ludzi na nie poluje)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu
 
Dodam że zainteresował mnie opis serwera AmarenaMT2, ale nie chcę nic pobierać bez Waszej recenzji. Poza tym może jest jeszcze lepszy serwer o którym nie wiem.

 

AvalonMT2, Avalons2. Dlaczego ? Mimo tego, że mało graczy to właśnie serwer, który opisujesz :D max. 150 lvli 6/7 bon

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy z nutką medium i dużą ilością graczy

Dodatkowe Info: easy z nutką medium , pets , lv 250 , ciekawy wygląd eq , spora ilość graczy 700+
Nagroda za pomoc: lajk 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy z nutką medium i dużą ilością graczy

Dodatkowe Info: easy z nutką medium , pets , lv 250 , ciekawy wygląd eq , spora ilość graczy 700+

Nagroda za pomoc: lajk 

 

lnvoria s2, Dreikon ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy z nutką medium i dużą ilością graczy

Dodatkowe Info: easy z nutką medium , pets , lv 250 , ciekawy wygląd eq , spora ilość graczy 700+

Nagroda za pomoc: lajk 

 

Invoria s2

Opublikowano

AvalonMT2, Avalons2. Dlaczego ? Mimo tego, że mało graczy to właśnie serwer, który opisujesz :D max. 150 lvli 6/7 bon

Te 2 serwery to te same? Bo nie mogę znaleźć prezentacji tego drugiego na MPC. Pierwszy odpada bo jest hard, a ja szukam czegoś dla zabawy, nie męki.

Nie lubię spamu!

Pomogłem? możesz się odwdzięczyć klikając na add.png

Opublikowano

color=#ffa07a]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color]
Zależy mi najbardziej na: żeby to był Easy/Medium albo samo Easy + Ciekawy wygląd eq na max lvl, to jest podstawowe wymaganie. :)
Dodatkowe Info: up.
Nagroda za pomoc: Like.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: łatwym expie, tanim ulepszaniu, stabilności
Dodatkowe Info: szukam serwera easy

Nagroda za pomoc: Coś się wymyśli :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwym expie, tanim ulepszaniu, stabilności

Dodatkowe Info: szukam serwera easy

 

Nagroda za pomoc: Coś się wymyśli :)

Dreikon, Virtual, iMetin :)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybkim wbiciu levela łatwym zrobieniu eq - BARDZO ŁATWYM :D
Dodatkowe Info: Szukam serwera pvp gdzie bardzo szybko wbije wysoki lvl i bd mógł mniejszymi lvl'ami tyrać wyżesze (filmik chciałbym nagrać ^^)
Nagroda za pomoc: Like i 5* w profilu :>

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim wbiciu levela łatwym zrobieniu eq - BARDZO ŁATWYM :D

Dodatkowe Info: Szukam serwera pvp gdzie bardzo szybko wbije wysoki lvl i bd mógł mniejszymi lvl'ami tyrać wyżesze (filmik chciałbym nagrać ^^)

Nagroda za pomoc: Like i 5* w profilu :>

Old-Cavalos :)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwym expie, tanim ulepszaniu, stabilności

Dodatkowe Info: szukam serwera easy

 

Nagroda za pomoc: Coś się wymyśli :)

Old-Cavalos :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Zależy mi żeby był tam podobne KD jak na XenoxMt2 chodzi mi tutaj o KD Um/Luda/Masakry, nie muszą być wszystkie, ale chociaż część, żeby średnio się expiło, grało dużo osób, oraz żeby były truty czy coś u handlarzy.
Dodatkowe Info: Postanowiłem wrócić do metina, chciałem to zrobić na Xenoxie, ale była straszna cofka która cofneła ludziom KD +5, dlatego sobie darowałem i proszę was o pomoc w znalezieniu podobnego serwera ;d
Nagroda za pomoc: Like <33

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zależy mi żeby był tam podobne KD jak na XenoxMt2 chodzi mi tutaj o KD Um/Luda/Masakry, nie muszą być wszystkie, ale chociaż część, żeby średnio się expiło, grało dużo osób, oraz żeby były truty czy coś u handlarzy.

Dodatkowe Info: Postanowiłem wrócić do metina, chciałem to zrobić na Xenoxie, ale była straszna cofka która cofneła ludziom KD +5, dlatego sobie darowałem i proszę was o pomoc w znalezieniu podobnego serwera ;d

Nagroda za pomoc: Like <33

Argentus ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/hard , średnio z eq i średnio z expem. Gdzie jest przynajmniej 800 osób i dobra atmosfera. Malestia odpada bo tam grałem , znudziła mi się.
Dodatkowe Info: Serwer gdzie gra przynajmniej 800 osób , max lvl do 150. Ogarnięte pvp a nie jak inne serwery po 2 mln hp..
Nagroda za pomoc: Lajk !

 
Opublikowano

Dobra, jednak są wybacz


 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/hard , średnio z eq i średnio z expem. Gdzie jest przynajmniej 800 osób i dobra atmosfera. Malestia odpada bo tam grałem , znudziła mi się.
Dodatkowe Info: Serwer gdzie gra przynajmniej 800 osób , max lvl do 150. Ogarnięte pvp a nie jak inne serwery po 2 mln hp..
Nagroda za pomoc: Lajk !

 

Pandora :>

Opublikowano

Gdzie ty tam człowieku masz KD UM/Luda/Masy? ;_:

@maraam

Wycięte z filmiku jakiegoś tam youtubera:

http://prntscr.com/5xt4kg

http://prntscr.com/5xt4y7

http://prntscr.com/5xt5od

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/hard , średnio z eq i średnio z expem. Gdzie jest przynajmniej 800 osób i dobra atmosfera. Malestia odpada bo tam grałem , znudziła mi się.

Dodatkowe Info: Serwer gdzie gra przynajmniej 800 osób , max lvl do 150. Ogarnięte pvp a nie jak inne serwery po 2 mln hp..

Nagroda za pomoc: Lajk !

 

Niedługo będzie ponowny start serwera CradosMT2 (medium) ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...