Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Miłej atmosferze,dużej liczbie graczy, łatwym expie (30h expa max lvl)

Dodatkowe Info:  Dużo graczy

Nagroda za pomoc: Full like

Old-Cavalos. :-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: W miarę dużo osób online typ serwera easy lub easy/medium,
Dodatkowe Info: Może to być młody serwer jak i stary pisać jak najwięcej propozycji !!!
Nagroda za pomoc: Like <3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: W miarę dużo osób online typ serwera easy lub easy/medium,

Dodatkowe Info: Może to być młody serwer jak i stary pisać jak najwięcej propozycji !!!

Nagroda za pomoc: Like <3

Malestia.pl - medium z nutką harda, 1 miesiąc, ~1k osób :-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: W miarę dużo osób online typ serwera easy lub easy/medium,Dodatkowe Info: Może to być młody serwer jak i stary pisać jak najwięcej propozycji !!!Nagroda za pomoc: Like <3

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Malestia.pl - medium z nutką harda, 1 miesiąc, ~1k osób :-)

Ojj nie dzieki juz mi cofło z 80 na 55 to podziekuje :)

virtualmt2.pl

Opłaca się tam grać ? Możesz opisać go mniej więcej ? czy sa 6/7 itd.

Opublikowano

Ojj nie dzieki juz mi cofło z 80 na 55 to podziekuje :)

Opłaca się tam grać ? Możesz opisać go mniej więcej ? czy sa 6/7 itd.

Są 7b, dużo ludzi, choć to easy.

 

A co do tego, że była cofka. Zdarza się każdemu, a serwer jest naprawdę dobry... za szybko się poddajesz :)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Szukam: NAJWIĘKSZEGO prywatnego serwera na ŚWIECIE , może być portugaliski, amerykański nie ma to znaczenia po prostu szukam największego serwera. 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Na expie który panuje na thespi :). Runiczny miecz i zbroja na 105 ( taka co  na globalu)
Dodatkowe Info: 
Nagroda za pomoc: + w profilu oraz  SATYSFAKCJĘ                                 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: eq z lez miecze max  Syriusz Zbroja Niebka itp 

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. sERWER JAK Tivera  Odadaja Ravia ravia s2 balmora  zależy mi na graczach 600+

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: eq z lez miecze max  Syriusz Zbroja Niebka itp 
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. sERWER JAK Tivera  Odadaja Ravia ravia s2 balmora  zależy mi na graczach 600+
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

iMetin.pl Serdecznie Polecam!

­

r3ePj8E.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: eq z lez miecze max  Syriusz Zbroja Niebka itp 
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. sERWER JAK Tivera  Odadaja Ravia ravia s2 balmora  zależy mi na graczach 600+
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Malestia.pl :-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: W miarę dużo osób online typ serwera easy lub easy/medium,

Dodatkowe Info: Może to być młody serwer jak i stary pisać jak najwięcej propozycji !!!

Nagroda za pomoc: Like <3

 

Invoria S2 :) ,

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: eq z lez miecze max  Syriusz Zbroja Niebka itp 
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. sERWER JAK Tivera  Odadaja Ravia ravia s2 balmora  zależy mi na graczach 600+
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

 

Hmmm Metin2.pl , alboooo Lastivia.eu s2 ~~~~

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Kamermod, żeby działał poprawnie, bez grzebania w plikach itp, stabilny.
Dodatkowe Info: Server medium/hard, oby nie ravia.
Nagroda za pomoc: Będzie.

 

EliteMT2, VirtualMT2, PandoraMT2

 

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na: Serwerze full pvp[/b][/color]

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info: Serrwer tylko pvp[/b][/color]

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc: lajki [/b][/color]

NightCore, 4death

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy +1000 graczy

Dodatkowe Info: Przyjemny exp,  żeby nie trzeba robić nowych bonów co mape.. Dreikon, Laneris odpadają

Nagroda za pomoc: FULL LIKE

Dreikon

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/easy Gra Przyjemna , Exp bardzo łatwy i przejmy, EQ by nie dropić godzinami (jakiś nowszy) 

Dodatkowe Info: Jestem człowiekiem pracującym, szukam serwera na którym mogę pograć z ludzmi, pobawić się.  

Nie podoba mi się FUnmt2, Old-Cavalos (exp), dreikon 

Nagroda za pomoc: Lajkiii

Dreikon

Opublikowano

EliteMT2, VirtualMT2, PandoraMT2

 

NightCore, 4death

 

Dreikon

 

Dreikon

Czytaj uważnie, ludzie piszą że dreikon odpada a Ty im dalej proponujsz Dreikona

 

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Full graczy, przyjemny exp a nie jak na niektórych serwerach 1 level 40min expa.

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Odpada ProMT2, Dreikon, Pandora, Laneris , Argentus,

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color]FULL LIKE

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Full graczy, przyjemny exp a nie jak na niektórych serwerach 1 level 40min expa.

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Odpada ProMT2, Dreikon, Pandora, Laneris , Argentus,

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color]FULL LIKE

No to jedziemy:

  • Thespia,
  • Pompa,
  • Invoria s1/s2,
  • Virtual,
  • iMetin.

Na każdym expi się bardzo przyjemnie.

PS Następnym razem podczas pytania o serwer włącz bbcode... ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze hard ewentualnie hard z nutką medium :D (priv)
Dodatkowe Info: Chodzi mi o to, aby nie było zadużo form eq... I oczywiśie aby grało dużo ludzi (min 600) czym więcej tym lepiej :D Odpada: Balmora, Ravia s1, Ravia s2, 2k10, Ascarial, crados, thespia, Pompa...
Nagroda za pomoc: 10 Lajków :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze hard ewentualnie hard z nutką medium :D (priv)

Dodatkowe Info: Chodzi mi o to, aby nie było zadużo form eq... I oczywiśie aby grało dużo ludzi (min 600) czym więcej tym lepiej :D Odpada: Balmora, Ravia s1, Ravia s2, 2k10, Ascarial, crados, thespia, Pompa...

Nagroda za pomoc: 10 Lajków :D

Opisałeś Malestię :p

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Tani IS >albo brak< , ulepszacze na pewno nie takie jak sa na plikach rykoxa, latwy drop itemow ulep,exp taki ze w ciagu paru dni max level a nie kilkunastu tygodni
Dodatkowe Info:+500 osob najlepiej
Nagroda za pomoc: Limit like, Kanal VIP na moim tsie + ranga Vip i moderator jesli na prawde sie wkrece :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tani IS >albo brak< , ulepszacze na pewno nie takie jak sa na plikach rykoxa, latwy drop itemow ulep,exp taki ze w ciagu paru dni max level a nie kilkunastu tygodni

Dodatkowe Info:+500 osob najlepiej

Nagroda za pomoc: Limit like, Kanal VIP na moim tsie + ranga Vip i moderator jesli na prawde sie wkrece :D

Old-Cavalos :p

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze easy/Pvp, o eq łatwo, maksymalne bonusy, stalki/truty u handlarzy.
Dodatkowe Info: Nie musi być Polski, nie chcę, aby na serwerze znajdowały się jakieś nowości z kosmosu.
Nagroda za pomoc:Za serwer, który mi się spodoba. Nagroda:Limit plusów.                            

 

 Odpada.

  • ProMT2 s1/2
  • Pandora
  • Virtual
  • iMetin
  • Hammer.
  • Invoria.

 

Aktualne.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze easy/Pvp, o eq łatwo, maksymalne bonusy, stalki/truty u handlarzy.

Dodatkowe Info: Nie musi być Polski.

Nagroda za pomoc:Limit plusów.                            

 

Hammer powinien być okej :p

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Da rade tam bez is'a , archerem samemu spokojnie sobie ugrac? W sensie ze nie rozjebuje mnie spot bo z prezki nawet fajny serwerek 

Nie, expi się bardzo łatwo ;-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Polecam Ci jak najbardziej Ardanis.pl [Easy] 1000 graczy online  , tutaj łap linka do prezki :) http://www.mpcforum.pl/topic/1316850-ardanis-dedyk-easy/


 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze easy/Pvp, o eq łatwo, maksymalne bonusy, stalki/truty u handlarzy.
Dodatkowe Info: Nie musi być Polski, nie chcę, aby na serwerze znajdowały się jakieś nowości z kosmosu.
Nagroda za pomoc:Za serwer, który mi się spodoba. Nagroda:Limit plusów.                            

 

 Odpada.

  • ProMT2 s1/2
  • Pandora
  • Virtual
  • iMetin
  • Hammer.
  • Invoria.

 

@Feezy nie tego szukam, nie nawidzę tego serwera:-)

 

Polecam Ci jak najbardziej Ardanis.pl [Easy] 1000 graczy online  , tutaj łap linka do prezki  :) http://www.mpcforum.pl/topic/1316850-ardanis-dedyk-easy/

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze easy/Pvp, o eq łatwo, maksymalne bonusy, stalki/truty u handlarzy.
Dodatkowe Info: Nie musi być Polski, nie chcę, aby na serwerze znajdowały się jakieś nowości z kosmosu.
Nagroda za pomoc:Za serwer, który mi się spodoba. Nagroda:Limit plusów.                            

 

 Odpada.

  • ProMT2 s1/2
  • Pandora
  • Virtual
  • iMetin
  • Hammer.
  • Invoria.

 

@Feezy nie tego szukam, nie nawidzę tego serwera:-)

 

 

Polecam Ci jak najbardziej Ardanis.pl [Easy] 1000 graczy online  , tutaj łap linka do prezki  :) http://www.mpcforum.pl/topic/1316850-ardanis-dedyk-easy/

x


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...