Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze Easy/4fun.Exp szybki (max lvl . w 3dni bez isu ) łatwe eq (czyli łatwo dostępne ulepszacze) i max bony aby mieszanie perf eq nie trwało dwa dni.Aby dungeony były dla 1 osoby .Najlepiej aby serwer był podobny do demilus . Ludzi 500+ w godzinach szczytu . MAŁO ULEPSZACZY !!!
Dodatkowe Info:Odpada dreikon , old-cavalos , Ardanis , Promt2 , 4funmt2 , xenoxmt2 , elitemt2, invoria s1/s2 , pompamt2,
Nagroda za pomoc:Limit like i pomoc w grze jeśli serwer wpadnie mi do gustu :) 

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze Easy/4fun.Exp szybki (max lvl . w 3dni bez isu ) łatwe eq (czyli łatwo dostępne ulepszacze) i max bony aby mieszanie perf eq nie trwało dwa dni.Aby dungeony były dla 1 osoby .Najlepiej aby serwer był podobny do demilus . Ludzi 500+ w godzinach szczytu 

Dodatkowe Info:Odpada dreikon , old-cavalos , Ardanis , Promt2 , 4funmt2 , xenoxmt2 , elitemt2, invoria s1/s2 , pompamt2,

Nagroda za pomoc:Limit like i pomoc w grze jeśli serwer wpadnie mi do gustu :) 

Thespia, choć tam na maksymalny level trzeba popracować :p

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, zabawie

Dodatkowe Info:Obojetnie czy to EASY/MEDIUM/HARD

Nagroda za pomoc:lajki ;)

153xova.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, zabawie

Dodatkowe Info:Obojetnie czy to EASY/MEDIUM/HARD

Nagroda za pomoc:lajki ;)

Dużą ilość graczy na Pompie na pewno znajdziesz.

3183514217139531243468.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, zabawieDodatkowe Info:Obojetnie czy to EASY/MEDIUM/HARDNagroda za pomoc:lajki ;)

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, zabawie

Dodatkowe Info:Obojetnie czy to EASY/MEDIUM/HARD

Nagroda za pomoc:lajki ;)

Malestia.pl

PompaMT2

 

:-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: masakryczna liczba osób 
Dodatkowe Info: max lvl 105 albo 99 exp pod harda itp
Nagroda za pomoc:

Malestia ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Max lvl na start serwer PVP
Dodatkowe Info: POLSKI
Nagroda za pomoc:Za serwer, który mi się spodoba. Nagroda:Limit plusów.                            

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tylko serwery zagraniczne z językiem angielskim. Global lub priv

Dodatkowe Info: Nie podawać metin2.sg

Nagroda za pomoc: lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości ludzi, nie only IS.

Dodatkowe Info: Szukam sewera medium/easy (oprocz thespii prosze). planuje zacząć od nowa

Nagroda za pomoc: +5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: serwer Easy (lub easy podchodzacy pod medium)

Dodatkowe Info: wbudowany bs, nie za stary

Nagroda: like

(odpada dreikon, invoria, pompa)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: serwer Easy (lub easy podchodzacy pod medium)

Dodatkowe Info: wbudowany bs, nie za stary

Nagroda: like

(odpada dreikon, invoria, pompa)

Moyes.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości ludzi, nie only IS.

Dodatkowe Info: Szukam sewera medium/easy (oprocz thespii prosze). planuje zacząć od nowa

Nagroda za pomoc: +5

Medium - Malestia.pl, PompaMT2 (choć sam nie polecam).

Easy - Invoria s1/s2 

 

:-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium

Dodatkowe Info: Żeby dało się zrobić w miare szybko dobre eq i wbić jakiś fajny lv bez pomocy IS'a .

Nagroda za pomoc: Lajki :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium

Dodatkowe Info: Żeby dało się zrobić w miare szybko dobre eq i wbić jakiś fajny lv bez pomocy IS'a .

Nagroda za pomoc: Lajki :D

Invoria s2 :)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer z dużą ilością graczy

Dodatkowe Info: Odpada INVORIA S2

 

Malestia (medium z nutką harda) - gra około 1k osób :-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer z dużą ilością graczy

Dodatkowe Info: Odpada INVORIA S2

 

Pompamt2. Duża grywalność, medium.

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby grało chociaż te 1k osób. Żeby exp był taki średni i ulepszacze nie za drogie. Dostępne metale, pelerynki kd i inne.

Dodatkowe Info: Serwer Medium/easy. Najbardziej pasowałoby mi coś w styl Elitemt2 lecz to odpada bo tam nie po co już grać.

Nagroda za pomoc: Limit Like ;)

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Żeby grało chociaż te 1k osób. Żeby exp był taki średni i ulepszacze nie za drogie. Dostępne metale, pelerynki kd i inne.
Dodatkowe Info: Serwer Medium/easy. Najbardziej pasowałoby mi coś w styl Elitemt2 lecz to odpada bo tam nie po co już grać.
Nagroda za pomoc: Limit Like ;)

­Invoria s2 - metale bardzo łatwo dostępne, pelerynka nieskończona, kd+5 u npc praktycznie za free (+5 max). Ulepszacze nie są drogie, exp do 200 jest całkiem dobry, długo się expi dopiero od +/- 213 (220lvl max). Osób gra z 2,5k lub więcej.

tenor.gif

 

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color][color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Żeby grało chociaż te 1k osób. Żeby exp był taki średni i ulepszacze nie za drogie. Dostępne metale, pelerynki kd i inne.[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Serwer Medium/easy. Najbardziej pasowałoby mi coś w styl Elitemt2 lecz to odpada bo tam nie po co już grać.[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Limit Like ;)

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Wojnach gildii i masie graczy

Dodatkowe Info:  Żeby eq niezbyt trudno było zrobic ;x 

Nagroda za pomoc: like

imetin_logo.png

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Wojnach gildii i masie graczy
Dodatkowe Info:  Żeby eq niezbyt trudno było zrobic ;x 
Nagroda za pomoc: like

 

Pompamt2 < Medium

Thespia < Medium

Opublikowano

Pompamt2 < Medium

Thespia < Medium

Nie wiem dlaczego ale pompa mi nie działa, miał ktoś z Tym też jakiś problem ;)

 

A coś w stylu easy? 

imetin_logo.png

 

Opublikowano

Nie wiem dlaczego ale pompa mi nie działa, miał ktoś z Tym też jakiś problem ;)

 

A coś w stylu easy? 

Pompa nie działa połowie graczy, mają oni takie ''zabezpieczenia'', przez które nawet innego klienta nie idzie odpalić.

Poszukaj na forum było kilkanaście tematów na temat nie działającej Pompy.

 

Może Invoria s2?

3183514217139531243468.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...