Skocz do zawartości

danieln

ProUser
 • Zawartość

  508
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez danieln

 1. Przygotowaliśmy spójną i przejrzystą prezentację zapowiadającą nasz projekt - Arione.pl Dla wygody i przyjemności przeglądania polecamy zoptymalizowaną prezentację dostępną TUTAJ! LINK DO POSTA Z KONKURSEM / PREZENTACJĄ / ZAPISAMI NA BETA-TESTY NA FANPAGE! PRACE NAD PREZENTACJĄ DALEJ TRWAJĄ I BĘDZIE ONA AKTUALIZOWANA NA BIEŻĄCO DO STARTU SERWERA! SCREEN WERYFKIACYJNY DLA MPCFORUM: Słowem wstępu Tworzymy go od ponad roku bazując na własnym doświadczeniu zebranym po kilku intensywnych latach grania na oficjalnych serwerach, jak i również innych serwerach prywatnych. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac nad zmianami przygotowaliśmy plan rozgrywki opierający się o klasyczne rozwiązania, które oferuje Metin2. Mamy nadzieje, że przygotowane przez nas zmiany wpłyną głównie na korzyść gracza, bo to przecież gracze tworzą rozgrywkę i społeczeństwo na serwerze. Przez ten okres czasu mieliśmy przyjemność podziwiania nowych, dużo bardziej dopracowanych modeli i animacji. Nie ukrywamy, że niektóre popularne rozwiązania zostały wykorzystane również u nas. Zadbaliśmy o zabezpieczenia anty-cheat, żeby nieuczciwi gracze nie niszczyli tym uczciwym przyjemności z rozgrywki i płynności ekonomii. Jesteśmy grupką graczy, którzy mają własny punkt widzenia na rozwój tego kultowego tytułu, który do dziś budzi przyjemne wspomnienia. Wiele serwerów obiecuje więcej niż niektóre partie polityczne, a tu przecież nie chodzi o to co chcemy wprowadzić, tylko co prezentujemy. Chcemy rozwijać serwer bazując również na Waszych sugestiach, więc póki co podajemy tylko informacje co do których mamy pewność. Prezentacja Zaznaczamy, że prezentacja również jest w fazie beta-testów. Umieściliśmy tylko część naszych rozwiązań mając na uwadze najważniejsze aspekty rozgrywki tj. gospodarka, systemy, nowe modele i oprawa graficzna, czy chociażby misje i rozwój postaci. Prezentacja do startu serwera zostanie znacznie rozbudowana. Nie chcemy z niej robić poradnika, tylko przyjemny dla gracza spis ważniejszych treści, zmian i rozwiązań. Wiele nowych map i dungeonów. Wyrozumiale edytowane wizualnie mapy podstawowe i expowiska. Jako gracze, nie jako administracja możemy z czystym sumieniem polecić kraine Arione biorąc pod uwagę profesjonalne podejście, oraz zapewniając długoterminową stabilność gry. Sami nie możemy się doczekać momentu, kiedy to my będziemy mogli faktycznie zagrać na serwerze, który sami tworzyliśmy. I to nas fascynuje. PRZYDATNE LINKI: PODSTAWOWE INFORMACJE O ROZGRYWCE: PODSTAWOWE INFORMACJE O NAS: PRZEWIDYWANY TERMIN STARTU SERWERA (BETA-TESTY): 2 POŁOWA - STYCZEŃ 2019 LIVESTEAM 27.01.2019 - NA NASZYM KANALE TUTAJ
 2. Za dużo przewidywaliśmy, niestety na niektórych technikach obracających się wokół Metin2 nie zawsze można polegać ;p Co nie zmienia faktu, że to kwestia prac nad zabezpieczeniami które aktualnie trwają ;) Podjęliśmy współprace, mamy nadzieje że tym razem uczciwą :)
 3. Napisałem również, że prezentacja będzie aktualizowana do czasu startu serwera. Sama prezentacja nie zawiera wszystkiego co znajduje się na serwerze, to dopiero zapowiedź. Do czasu startu na pewno zostanie uzupełniona ona o dużo więcej szczegółów. Przykro nam, że nie udało nam się nią zainteresować - nie każdemu musi przypaść do gustu :)
 4. Do godziny 24 podamy wszystkie niezbędne informacje, na które sami aktualnie czekamy. Nie wszystko niestety jest uzależnione od naszego zespołu. Przepraszamy za opóźnienia, zdarzają się :( Jeszcze nawet nie miałeś okazji wejść do gry, więc zbędna opinia na ten moment ;p
 5. Styczeń jeszcze się nie skończył, to tylko przewidywane daty. Oczywistym jest, że przy zapowiedzi może to ulec zmianie. Dokładamy wszelkich starań, żeby jednak zamknąć się w terminach;)) Jak zawsze, czas pokaże :)
 6. Przecież nie trzeba jej pobierać. To jest opcja dodatkowa. Prezentacja w dopasowanym rozmiarze dostępna jest przecież na stronie. Przepraszamy jeżeli się zawiodłeś, chcieliśmy dobrze :)
 7. Wczoraj poświęciłeś kilkadziesiąt minut na formułowanie odpowiedzi, a teraz zasłaniasz się brakiem czasu? Dodatkowo śmiesz twierdzić, że nie zrozumiem wnioskując to po kilku komentarzach? Przedstaw mi jakikolwiek kontrargument, a nie tylko sypiesz populizmami pod publikę. Przecież to jest celowo przygotowana prowokacja, w której w oczach niektórych się zbłaźniłeś. Dobrze, że zaznaczyłeś "w tej sytuacji", bo jak rozumiem w innych sytuacjach zdarza Ci się być hipokrytą, tak? Korzystasz ze słów, które mają przedstawić mnie, lub nasz projekt w złym świetle nie biorąc pod uwagę nawet ich poprawności. (dysmózg to pewnie jedno z Twoich ulubionych słów, które właściwie nie istnieje i zostało wymyślone przez ludzi o podobnym podejściu co Twoje) Narazie nie przedstawiłeś nic co miałoby chociaż odrobinę odniesienia do rzeczywistości. Rzucasz tylko obelgami i właściwie bezpodstawnie nas atakujesz trzymając się tylko jednej opinii, która w dodatku nie jest niczym poparta. Jak dalej będziesz mówił co popadnie, to nie będę nawet na to odpowiadał, bo to marnowanie cennego czasu i mojego i Twojego, a mamy przecież dużo ważniejsze sprawy na głowie niż zamknięta na dyskusje wyimaginowana opinia jednostki w poście prezentującym rozgrywkę, o której przecież masz znikome pojęcie. Nie byłeś, widziałeś tylko fragment naszej twórczości. Twierdzisz, że nie masz czasu, ale na odpowiedź go znalazłeś. Skoro jesteś taki wszechwiedzący i solidnie przygotowany pod dyskusję, bo przecież na tym polega ten dział - to czemu mówisz po kilku wpisach, że szkoda Twojego czasu. Skoro szkoda Ci czasu, a dodajesz o tym odpowiedź to dalej wychodzisz na hipokrytę sprawiając swoim zachowaniem tylko pozory. Pozdrawiam i liczę, że jak będziesz chciał wracać do dyskusji - to przynajmniej przedstawisz czym Ci zawiniliśmy jako projekt, biorąc pod uwagę "błędy", które są tylko i wyłącznie popełnione przez nas, a nie popełniają ich inne prywatne serwery.
 8. Nie masz żadnych podstaw, które wyróżniałyby nasze w Twoim mniemaniu przewinienia na tle innych prywatnych serwerów. Nie umiesz konstruować nawet poprawnie zdań w języku polskim i część Twojej wypowiedzi była dla mnie niezrozumiała (np. bo jak wpada coś niezłego to jestem spropsować). Nigdzie nie pisaliśmy, że mamy niewyobrażalne innowacje więc skąd takie zaciekawienie? Skoro śledzisz go od jakiegoś czasu to powinieneś wiedzieć, że dla nas liczy się jakość rozgrywki, a nie kto od kogo i w jakim celu. Inne serwery posiadają mapy i dungeony, które w większości zostały P U B L I C Z N I E udostępnione do użytku na właśnie takich prywatnych serwerach. Tworzymy serwer gry Metin2, nie chcemy z tego zrobić innej gry - zachowujemy najistotniejsze elementy klasycznej rozgrywki trzymając się naszego zamysłu, więc nie licz tutaj na "autorski" serwer. Ja nie odbijam piłeczki, tylko staram Ci się wytłumaczyć mój punkt widzenia, który wydaje mi się jest rzetelniejszy jako twórca na przestrzeni rocznej pracy nad organizacją i kompozycją rozgrywki. Ja wiem, że to jest społeczność Metina, ale nie traktujcie każdej wiadomości jako zarzut w Waszą stronę. To co w końcu z tymi systemami, bo dalej nie rozumiem? Nasz zakupiony system run? Publiczne systemy? Według Ciebie są jakieś określone reguły tworzenia serwera i trzeba ich przestrzegać jak regulaminu forum? Zachowajmy przyzwoitość, to nie rozprawki tylko dyskusja - orientuj się w jakim dziale się znajdujesz. Nie mam do nikogo z Was negatywnego podejścia. Sami tak to interpretujecie, bo myślicie że Wam mogę coś zarzucać. Niczego od Was nie oczekuje, bo przecież Was nie znam. Nie wiem kim jesteście i w jakim celu to robicie, ale właśnie dzięki Wam takie dyskusje będą na przyszłość sprostowaniem na wypadek gdyby kolejne osoby chciały próbować oczernić nasze dobre imię. Nie wyprowadziło Cie lekko z równowagi, bo użyłeś nieco innych słów tylko po jakimś czasie edytowałeś swoją wypowiedź. W jaki sposób jest to promowane? Prace trwają od roku, a Ty wnioskujesz że nie widzisz wkładu własnego nie stojąc nawet w kółku w M1 u nas na serwerze? Śledząc nas widziałeś jedynie ułamek tego co faktycznie znajduje się na serwerze. Powiedz mi co według Ciebie jest takiego ponadczasowego w tym 2019 roku skoro tu chodzi o grę z 2005. Czym w takim razie zatrzymaliśmy się w 2016? Nasz wkład własny jest nie do określenia. Daliśmy naprawdę dużo od siebie, żeby dojść do tego momentu. Moja prezentacja, w którą włożyłem wiele pracy i serca, też nie jest autorska? Pewnie też jest z jakiegoś tureckiego forum, a my tylko zmieniliśmy screeny i nazwy. Dobranoc wszystkim czytelnikom! Pozdrówki chłopaki, dzięki za możliwość wypowiedzenia się! :)) (byłbym wdzięczny za cytowanie, bo nie wiem do których moich argumentów się odnosisz..)
 9. SELECT IF ( EXISTS ( SELECT data FROM [tabela] WHERE `data` = dd.mm.rrrr), 'Data istnieje', 'Data nie istnieje'); Spróbuj tego ;)
 10. i rzeczy kradzionych. :D Sam pełnisz rolę administratora forum na serwerze z Twojego opisu. Patrząc na wpisy i działalność właścicieli to wychodzisz na hipokrytę, skoro oferujesz usługi komuś, kto też wykorzystał kilka upublicznionych wcześniej i niezmodyfikowanych paczek np. wygląd umiejętności (filmik na YT), czy nakładka na broń (post fanpage) - to czemu my mamy mieć wszystko autorskie i edytowane? Kto powiedział, że mamy wszystko z internetu? Uwzględniłem tylko popularne systemy, które są również na wielu innych serwerach. Sam na siłę szukasz podstaw do jakiegokolwiek zarzutu w naszą stronę. Nie wiem czym Ci zawiniliśmy. Promujemy się na stabilny serwer Metin2. To czy jest zajebisty to kwestia indywidualna. Naszym zdaniem przygotowaliśmy dobry projekt i liczymy, że nikogo nie zawiedziemy. Nigdzie nie napisaliśmy, że chcemy być liderami na rynku. Nawet nie wspomnieliśmy o jakimkolwiek promowaniu. Większość Twoich wypowiedzi na profilu jest negatywna i właściwie to chyba poza serwerem w którym masz jakiś udział nie istnieje już żaden serwer wart uwagi. Masz strasznie ograniczoną opinię i szukasz jedynie wyolbrzymionych wad, które próbujesz nam na siłę udowodnić. Posiadamy autorski anty-cheat, który znacząco utrudni grę na wspomagaczach. Poprawiliśmy masę błędów, które domyślnie posiada Metin2 od strony source i plików. Dodaliśmy wiele dotychczas niespotykanych elementów wizualnych, map, własnej historii fabularnej i drobnych usprawnień dających korzyści przy długoterminowym używaniu. Edytowaliśmy mapy, kostiumy, animacje, efekty, interfejs użytkownika, opcje i działanie poszczególnych funkcji. Powiedz mi w takim razie skąd wniosek, że nie mamy wkładu od siebie? Zajrzałeś do prezentacji, czy przyleciałeś za opinią publiczną? Jak chcesz prowadzić z nami dyskusję, to chociaż przedstaw jakieś solidne dowody, argumenty, wnioski, lub chociaż poprzyj swoje zdanie jakimś przykładem. Nie szukamy konfliktów, a Wy najwidoczniej szukacie na siłę kontrowersji. To prezentacja, my chcemy tylko pokazać - a większość z opinii poprzedników jest nie na miejscu i właściwie to żadna z nich nie reprezentuje jakichkolwiek wartości, które mogłyby faktycznie pokrywać się ze stanem faktycznym. Dziękujemy za zainteresowanie projektem!
 11. Gdzie napisaliśmy, że Wikipedia to nowy system? Napisaliśmy na pewno, że wykorzystaliśmy niektóre popularne rozwiązania, które figurują na liście innych prywatnych serwerów. Sami jesteśmy graczami, więc wykorzystujemy to co według nas jest w jakimś stopniu usprawnieniem. I dalej nie rozumiem skąd Twoje bezpodstawne sugerowanie. Czym my się podniecamy? Skąd takie wnioski? Prezentujemy nasz plan na grę z perspektywy technicznej i wizualnej. Skoro 4 lata nie jesteś w temacie i właściwie nie jesteś w żadnym stopniu powiązany z aktualnościami, to po co się wypowiadasz akurat na temat naszego serwera? Przez Twój pusty profil i brak poparcia Twoich wypowiedzi jesteś mało wiarygodnym źródłem.
 12. To dalej nie zmienia tego, że te posty trzeba umieć wyszukiwać i potem jeszcze logicznie połączyć w jedną całość. Przypominam, że filmik o systemie z Wikipedią powstał ponad rok temu. Mam nadzieje, że nie zatrzymałeś się w rozwoju rok temu, bo wszystko wskazuje na to, że według Ciebie umiejętności Paszki nie uległy zmianie po ROKU czasu. Jeżeli tak myślisz, to bardzo współczuję życia czyjąś przeszłością. Jesteśmy ludźmi i zdarza nam się popełniać błędy, ale myślę że włożyliśmy w ten projekt na tyle starań, że będziemy mogli go utrzymywać nawet jak nie będzie zainteresowania. Każdy przecież ma swój własny wyznacznik "stabilności" serwerów. btw. mógłbym wypunktować Cię za interpunkcję, ale sam siebie dobrze podsumowałeś nie okazując nawet odrobiny szacunku, a Twoje argumenty nie mają żadnego poparcia na dzień dzisiejszy Pozdrawiamy!
 13. Chwila. Zaznaczyliśmy jasno, że wykorzystaliśmy popularne rozwiązania innych serwerów. Paszka zbiera te wszystkie informacje i układa je w spójną całość robiąc całkowicie intuicyjne poradniki krok po kroku w języku Polskim. Zaznaczam, że nie każdy jest tureckim forumowiczem i dzięki temu może na kanale Paszki znaleść wiedzę zza granicy w zrozumiałym dla niego języku. Dodatkowo sam edytuje i naprawia systemy wykorzystując własną wiedzę i doświadczenie. Podsumowanie wypowiedzi "XD" nie świadczy o Twojej jakiejkolwiek przyzwoitości, więc czemu Twoje mało rzetelne zdanie miałoby jakkolwiek wpłynąć na nasze decyzje?
 14. Ja nie mówię o prezentacji na forum, tylko o tej prezentacji graficznej. Opisy nie są "marketingowe", są opisami. Moim zdaniem informacje powinno się przekazywać w sposób zrozumiały nie tylko dla doświadczonego gracza, ale również dla tych początkujących. Wszystko opisaliśmy krótko i na temat. To prezentacja, która powstała według naszych założeń i wizji zamiast robić wszystko tak jak się przyjęło. Czepiasz się nas nie podając żadnych konkretnych argumentów, które faktycznie mają pokrycie z rzeczywistością. Jeżeli faktycznie masz jakieś uwagi, prosiłbym o staranniejszą wypowiedź.
 15. Co jest złego w prezentacji? Prosilibyśmy o szczegóły, może faktycznie nie zauważyliśmy jakiegoś detalu. Chcieliśmy przekazać jak najwięcej konkretów, zadbaliśmy żeby pełna wersja graficzna była odejściem od rutyny. Chcemy zbudować rozgrywkę dla graczy według planu, który został stworzony na podstawie naszego pomysłu na rozgrywkę. W którym miejscu nie okazaliśmy szacunku? Metin2 to własność Gameforge i zwykle nie mówię się, że ktokolwiek narusza jakiekolwiek prawa.
 16. Przypominam, że jednym z deweloperów jest Paszka, który nagrywa poradniki o tworzeniu własnego serwera Metin2. To on daje gotowy kod innym :)
 17. Mamy nadzieje, że zachowamy rzetelność, którą budujemy od dłuższego czasu. Dzięki za info ;)
 18. Do 18 wstawie screen z weryfikacją dla MPC! Zapomniałem dodać załącznik.. Ciężko sprecyzować dokładną datę beta-testów przez zabezpieczenia, które wprowadzamy. Przewidywana data jest relatywna od marketingu i organizacji - muszę podać dokładny dzień? Te przedziały czasowe mieszczą się w 3 kolejnych tygodniach, więc mam nadzieje że nie robi to kłopotu.
 19. Przeglądałeś chociaż prezentacje? MPC nie obsługuje takich dużych formatów plików, więc narazie jest tylko na naszej stronie.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...