Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serverze easy

Dodatkowe Info: musi mieć wysokie raty, Grałem na xenoxmt2,imetin i ogólnie na wszystkich servach easy z metin2list.pl xD

Nagroda za pomoc: lajki

Opublikowano

 

Najbardziej zależy mi na: serverze easy

Dodatkowe info: musi mieć wysokie raty

Grałem na xenoxmt2,imetin i ogólnie na wszystkich servach easy z metin2list.pl xD 

Nagroda za pomoc: lajki ^_^

 

Może Moyes Ci się spodoba lub Invoria s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na-WAZNE max level 150 lub ponizej do 120 180-wyjatki

-Hard -medium

-duza ilosc graczy min 600

-fajne zbroje i bronie

-podobne np do serwera kingworld lub belanus:

Dodatkowe Info. Nie szukam typowego harda 70lvl w 4-9h:

Nagroda za pomoc:grzybek z biedronki i like

Like it +

 
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na-WAZNE max level 150 lub ponizej do 120 180-wyjatki

-Hard -medium

-duza ilosc graczy min 600

-fajne zbroje i bronie

-podobne np do serwera kingworld lub belanus:

Dodatkowe Info. Nie szukam typowego harda 70lvl w 4-9h:

Nagroda za pomoc:grzybek z biedronki i like

Może Verdea?

­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na-WAZNE max level 150 lub ponizej do 120 180-wyjatki

-Hard -medium

-duza ilosc graczy min 600

-fajne zbroje i bronie

-podobne np do serwera kingworld lub belanus:

Dodatkowe Info. Nie szukam typowego harda 70lvl w 4-9h:

Nagroda za pomoc:grzybek z biedronki i like

Może Cradosmt2 ? polecam też Thespia.pl 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na-WAZNE max level 150 lub ponizej do 120 180-wyjatki

-Hard -medium

-duza ilosc graczy min 600

-fajne zbroje i bronie

-podobne np do serwera kingworld lub belanus:

Dodatkowe Info. Nie szukam typowego harda 70lvl w 4-9h:

Nagroda za pomoc:grzybek z biedronki i like

Nevastia.pl

Ascarial.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: przyjemnym expie, serwer nie nastawiony na IS

Dodatkowe Info: easy lub medium, PL lub zagraniczny może nie mieć masy graczy

Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: przyjemnym expie, serwer nie nastawiony na IS

Dodatkowe Info: easy lub medium, PL lub zagraniczny może nie mieć masy graczy

Nagroda za pomoc: like

CradosMT2 - medium,

Thespia - easy.

 

;-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Aysein każdemu wciska Dreikona, pewnie Reklama, Dreikon to DNO!!

 

@robkun12 każdemu wciskam Dreikon? Jeżeli ktoś ma wymagania które spełnia serwer to podaje, a to że Dreikon jest serwer do którego większości odpowiedzi pasuje to go podaje. Serwer dno? Chyba nie wiesz o czym mówisz.. Serwer stabilny, doświadczona administracja, dużo graczy - czego chcesz więcej?

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serverze easy
Dodatkowe Info: musi mieć wysokie raty, Grałem na xenoxmt2,imetin i ogólnie na wszystkich servach easy z metin2list.pl xD
Nagroda za pomoc: lajki

 

 

Invoria S2, GladoR, Moyes.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: przyjemnym expie, serwer nie nastawiony na IS

Dodatkowe Info: easy lub medium, PL lub zagraniczny może nie mieć masy graczy

Nagroda za pomoc: like

 

Dreikon, Invoria S2, Metin2 SG jeśli zagraniczny, Ravia S2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer nie nastawiony dla IS, wysokie raty.
Dodatkowe Info: easy lub easy/medium, 800+ ludzi najlepiej jak najwiecej. Wysoki max level.

Grałem na wielu serwerach i trudno mi już znaleźć nowy. Nie piszcie invoria czy dreikon, bo te odpadają.
Nagroda za pomoc: like

hGj7Xs8.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer nie nastawiony dla IS, wysokie raty.

Dodatkowe Info: easy lub easy/medium, 800+ ludzi najlepiej jak najwiecej. Wysoki max level.

Grałem na wielu serwerach i trudno mi już znaleźć nowy. Nie piszcie invoria czy dreikon, bo te odpadają.

Nagroda za pomoc: like

CradosMT2 - medium,

Thespia - easy.

 

;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

CradosMT2 - medium,

Thespia - easy.

 

;)

cradosmt2 - grałem

Thespia hmmm jest gdzies jakaś pisemna prezentacja serwera itd ? bo nie mogę znaleźć? Albo Ty możesz powiedzieć coś o serwerze?

hGj7Xs8.png

Opublikowano

Thespia nie ma oficjalnej prezentacji na forum ale jest dużo filmików, zapraszam na serwer. Przyjemny, łączy w sobie harda/mediuma i easy. Jest naprawdę wiele nowośći, napewno gra 1k+ ale ile dokładnie to nie mam pojęcia. Administracja jest ogarnięta więc nie ma co się bać o navi itd :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer nie nastawiony dla IS, wysokie raty.

Dodatkowe Info: easy lub easy/medium, 800+ ludzi najlepiej jak najwiecej. Wysoki max level.

Grałem na wielu serwerach i trudno mi już znaleźć nowy. Nie piszcie invoria czy dreikon, bo te odpadają.

Nagroda za pomoc: like

Invoria S2

Moyes.pl

Verturi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze typu Easy/Medium; nie nastawionym po Item Shop; nie za dużo ulepszaczy; dosyć przyjemny exp; bez misji "zerżniętych" z globala; nie zbyt trudny (tzn. abym nie musiał męczyć się godzinami żeby coś zdobyć); stabilny; spora ilość graczy.

Dodatkowe Info: Szukam serwera dla rekreacji, posiadającego nowości, nie mającego powyżej 180 poziomów, oraz nie chcę się trudzić w monotonnym dropieniu i expieniu.

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze typu Easy , nie nastawiony na Item Shop , duży sys. ulepszeń ,  dosyć przyjemny exp ,  stabilny; spora ilość graczy , max lvl 320+  , może być zagraniczny

grałem na : virtualmt2 , pandoramt2 , invoria , argentusmt2 , funmt2 , elothmt2 , dreikon , 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...