Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ogarniętej administracji, stabilności serwera

Dodatkowe Info: Typ serwera - Medium, medium/easy, easy. Jeśli już easy, to żeby o to eq było łatwo, tak samo z expem. Erbia nie, Rayen nie. Myślałem nad Lanerisem s2, ale mam tam bana do listopada. Idealnymi serwerami były dla mnie Crados i Tevia, nie zwracając uwagi na administrację.

Nagroda za pomoc: lajk

 

@Edit

 

Pod uwagę również biorę serwery, które dopiero zostały zapowiedziane.

też polecam vesteris, serwer stabilny, ogarnieta administracja, graczy 1k+, łatwo zarobić na początku gry i na SM

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jaki medium server polecacie? Zależy mi ma dużej ilości osób dość fajnym community. W Metina gram od 2008 roku lecz miałem przerwę od 2013. Fajnie też by było żeby server nie opierał się mocno na itemshopie tak jak teraz PL. Na uwadze mam rayen ale czekam na wasze propozycję:)

Opublikowano

Jaki medium server polecacie? Zależy mi ma dużej ilości osób dość fajnym community. W Metina gram od 2008 roku lecz miałem przerwę od 2013. Fajnie też by było żeby server nie opierał się mocno na itemshopie tak jak teraz PL. Na uwadze mam rayen ale czekam na wasze propozycję :)

polecam vesteris, wprawdzie jest to serwer medium/hard ale gra sie bardzo przyjemnie, itemshop jest tani a kupony SM moża kupić w grze(lub wyłowić ale na to potrzeba czasu) i nie są drogie w stosunku do cen innych przedmiotów, na serwerze jest także system sklepow offline który bardzo ułatwia gre

Opublikowano

polecam vesteris, wprawdzie jest to serwer medium/hard ale gra sie bardzo przyjemnie, itemshop jest tani a kupony SM moża kupić w grze(lub wyłowić ale na to potrzeba czasu) i nie są drogie w stosunku do cen innych przedmiotów, na serwerze jest także system sklepow offline który bardzo ułatwia gre

Chodzi też mi o to że nie mam zamiaru kupować SM
Opublikowano

Chodzi też mi o to że nie mam zamiaru kupować SM

nie musisz wydawać PLN na SM bo możesz kupić w grze, tak jak pisałem SM w yang są tanie. Ja nie wydałem ani złotówki a peta miałem po 2 dniach gry ;)

Opublikowano

To graj na serwie Easy np. Invoria

I na Invorii sie obedzie bez ISu? xD

 

 

Chodzi też mi o to że nie mam zamiaru kupować SM

Jesli medium to tylko Vesteris tego typu. SM nie sa koniezne, a na rzeczy typu pet (bo kostiumy czy fryzy daja bardzo malo, jedynie jego sie oplaca miec) idzie latwo zarobic, ja na 40 lvlu juz dawno go mam nie wydajac nawet zlotowki. 

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

I na Invorii sie obedzie bez ISu? xD

 

 

Jesli medium to tylko Vesteris tego typu. SM nie sa koniezne, a na rzeczy typu pet (bo kostiumy czy fryzy daja bardzo malo, jedynie jego sie oplaca miec) idzie latwo zarobic, ja na 40 lvlu juz dawno go mam nie wydajac nawet zlotowki. 

To był przykład -_- niech zagra na WOM2  tam nawet złamanego grosza nie wyda, a IS można mieć prawie cały.

Opublikowano

To był przykład -_- niech zagra na WOM2  tam nawet złamanego grosza nie wyda, a IS można mieć prawie cały.

Tyle, ze szuka medium, a WOM2 to najciezszy hard jaki znam... Eh, jak nei znasz sevrerow, to nie doradzaj bo tylko mieszasz :)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

 

262681406718930220780.png


 


 


492281406718930220780.png

 

  • 1. Stosujemy się do wzoru
  • 2. Udzielamy porad tylko wtedy gdy mamy informacje oraz doświadczenie na serwerze
  • 3. Zadajemy pytanie, a następnie czekamy na odpowiedź. Swoich postów nie odświeżamy.

 

187591406718930220780.png
 

(włącz tryb BBCode)

 


[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color]
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color]
 
Np:
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Tanich KD, Tanich małżach, miłej atmosferze
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (GLOBAL / PRIV)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu
 

260741406718930220780.png

 

  • 1. Double Post (3%);
  • 2. Nie zastosowanie się do wzoru (pierwsze ostrzeżenie 0%, każde kolejne ostrzeżenie - 5%);
  • 3. Spam/Offtopic (5%);

 

Przypominam wypowiadającym się w tym temacie.

Opublikowano

Tyle, ze szuka medium, a WOM2 to najciezszy hard jaki znam... Eh, jak nei znasz sevrerow, to nie doradzaj bo tylko mieszasz :)

Jak Ty na WOM2 mówisz, że jest najcięższy jaki znasz to Ty w harda nie grałeś prawdziwego:) Tobie coś nie pasuje Invoria nie ? dlaczego? uargumentuj, że "I na Invorii sie obedzie bez ISu?" Dla mnie WOM2 jest jak medium więc, proszę cię.  Pisz Priv bo szkoda mi punktów ostrzeżeń na sprzeczki tu.  Nadal polecam WOM2 nic nie wydajesz w IS, a jak ktoś chce całkowite ułatwienie to polecam EASy/PVP pierwszy lepszy np. S2.Laneris.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:   Easy, Bez sklepów offline
Dodatkowe Info:  Laneris S2 odpada na starcie.
Nagroda za pomoc:  Like

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serverze typu easy/medium.

Dodatkowe Info: Nie virtualmt2,

Nagroda za pomoc: Lajk.

Footballplayer.pl <- Nowa gra piłkarska! :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/medium, 500+ graczy
Dodatkowe Info: Serwer z mala iloscia setow eq, podobny do PandoraMT2 bez klasowych 6/7 bonow
Nagroda za pomoc: 5 like w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:   serwer typu medium/hard

Dodatkowe Info: chcialbym by byl to w miare nowy serwer

Nagroda za pomoc:  Like

Vesteris

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/medium, 1k+ graczy

Dodatkowe Info: Serwer z mala iloscia setow eq, podobny do PandoraMT2

Nagroda za pomoc: 5 like w profilu

Malygos

 

image.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/medium, 500+ graczy

Dodatkowe Info: Serwer z mala iloscia setow eq, podobny do PandoraMT2 bez klasowych 6/7 bonow

Nagroda za pomoc: 5 like w profilu

Invoria.

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:   serwer typu medium/hard

Dodatkowe Info: chcialbym by byl to w miare nowy serwer

Nagroda za pomoc:  Like

NoqariaMt2 dziś start

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Jak najwięcej graczy.
Dodatkowe Info:  Najlepiej medium, choć może być easy. BRAK SKLEPÓW OFFLINE!!!.
Nagroda za pomoc:  Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:   serwer typu medium/hard

Dodatkowe Info: chcialbym by byl to w miare nowy serwer

Nagroda za pomoc:  Like

 

Lesthia.EU, niedługo startuje, zapowiedź masz. 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer typu medium/hard

Dodatkowe info: nie chce Vesterisa, Ravii, womow itd.

Nagroda za pomoc: like ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer typu medium/hard

Dodatkowe info: nie chce Vesterisa, Ravii, womow itd.

Nagroda za pomoc: like ;)

Malygos.pl 

Lecz to jest taki bardziej Medium, do harda bym nie porównywał. 

denzel.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:   serwer typu medium/ easy
Dodatkowe Info: chcialbym by byl to w miare nowy serwerm, duża ilośc graczy, server zadbany, eventy,
Nagroda za pomoc:  Like w profilu, like 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...