Skocz do zawartości

hurrican2000

Postmaker
 • Zawartość

  1083
 • Rejestracja

 • Ostatnio

6 obserwujących

O hurrican2000

 • Ranga
  MPC Popular User
 • Urodziny 01.01.2000

Metody kontaktu

 • GG
  Brak.
 • Skype
  Brak.

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Facebook, Świat Gier.

Ostatnio na profilu byli

1473 wyświetleń profilu
 1. @Reveres zapewne pytałeś się gościa, co nie grał w 2014 roku więc, się nie dziwie, że nie był w stanie ci powiedzieć. Po za tym, dziwne, że tylko koszulki są, przecież były też te gadżety sportowe, bynajmniej ja pamiętam, że to było bo akurat grałem w czasie mś 2014 :) Ci co nie wiedzieli co z przebieralnią, już wiedzą, dziwne, że nic nie było w czasie mś 2018 w Rosji xD
 2. w przebieralni masz koszulki sportowe itd, po mś 2014 bodajże. I zostawili do dzisiaj. A na privach jest tak, że koszulki sportowe masz ogółem razem z innymi :)
 3. serwer pełen bugów, można bez oponek odświeżać lumpeks. Przez co buguje się potem datek do drużyny. Mam -4 oponki xD
 4. Więc, jeżeli nie jesteś twórcą tych plików nie możesz czerpać z mikropłatności. W tym przypadku kasy za zakup oponek. Po za tym widzę, że dalej ludzie cisną na dodatkowych kontach, żeby ulepszyć drużyny na 100%. W miarę da się grać. Gdyby ranking bohaterów był poukładany w miarę według kolejności.
 5. A jesteś twórcą plików? Jak to mówi Bezi z Gothica, już raz dałem się wykołować :D
 6. jeżeli to classic i 500 oponek to jak mam zdobyć więcej oponek? xD
 7. Czy jakieś aktualizacje będą czy co? szkoda, ze classic. Powodzenia.
 8. Tylko, że ten nowy serwer nie miał działającą funkcję kryjówki. Po za tym może miał powód dlaczego zamknął serwer. Aczkolwiek świetny byłby serwerem do grania, gdyby jeszcze było dopracowane. Ale to już nie moja broszka. :D
 9. var gameLang = Cookies.get('web-lang') || $('#Language').find('div[default]').attr('lang'); appCDNUrl = "<?php echo $cfg['site']['resource_cdn']; ?>"; appConfigPlatform = "standalone"; appConfigLocale = gameLang; appConfigServerId = "hzradka"; var flashVars = { applicationTitle: "<?php echo $cfg['site']['title'];?>", urlPublic: "<?php echo $cfg['site']['public_url']; ?>", urlRequestServer: "<?php echo $cfg['site']['request_url'].(isset($_GET['d'])?'?d':''); ?>", urlSocketServer: "<?php echo $cfg['site']['socket_url'] ?>", urlSwfMain: "<?php echo $cfg['site']['swf_main'] ?>", urlSwfCharacter: "<?php echo $cfg['site']['hzradka.7m.pl'] ?>", urlSwfUi: "<?php echo $cfg['site']['hzradka.7m.pl'] ?>", urlCDN: "<?php echo $cfg['site']['hzradka.7m.pl'] ?>", userId: "0", userSessionId: "0", testMode: "<?php echo isset($_GET['d'])?'true':'false'; ?>", debugRunTests: "<?php echo isset($_GET['d'])?'true':'false'; ?>", registrationSource: "", startupParams: "", platform: "standalone", ssoInfo: "", uniqueId: "", server_id: "<?php echo $cfg['site']['server_id'] ?>", //Original pl18 default_locale: gameLang, localeVersion: "", blockRegistration: "false", isFriendbarSupported: "false" co mam niby zmienić, żeby zaczęło działać?
 10. http://hzradka.7m.pl/ problem, przy 66% hz-static.akamaized.net/swf/main.swf? failed.
 11. Mam pytanie dot. kryjówki, czy kiedyś będzie działał, czy będzie bez tego dodatku? dobra robota!
 12. szkoda, że wywala jak się wejdzie w zakładkę ranking xD
 13. Siemka, mam takie pytanie/prośbę, chciałbym by ktoś podał mi sposoby na zmiany, głównie chodzi mi o: - Ustawieniu doświadczenia za lochy gildijne, - Zwiększenie atrybutów w itemach, ponieważ po ok. 230 levelu nic lepszego nie dropi w sklepie/karczmie, - Zmniejszenie czasu na czekanie (Lochy Gildijne/Lochy i ewentualnie karczma), inne rzeczy też chętnie przyjmę. Jeżeli ma ktoś lepsze pliki i jest chętny do udostępnienia mi, zapraszam na pv.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...