Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Serwer na którym dziennie online jest ponad 1000 ludzi. Serwer medium/easy tak aby można było trochę pograć i szybko się nie nudził.

Dodatkowe Info: MUSI BYĆ BARDZO DUŻO LUDZI
  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer na którym dziennie online jest ponad 1000 ludzi. Serwer medium/easy tak aby można było trochę pograć i szybko się nie nudził.
Dodatkowe Info: MUSI BYĆ BARDZO DUŻO LUDZI

 

Invoria badz Laneris s2. Z bardziej medium (w strone harda) to vesteris.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Typie podobnym do Teriosa czyli serwer Easy nie skupia się na IS tak bardzo jak virtual dla przykładu itp. Chodzi mi o czasy, w których grało troche ludzi bo aktualnie serwer, który wczesniej wymieniłem można nazwać upadkiem. I nie chce żeby to był 10 rework serwera, który za kilka dni zostanie zamknięty.
Dodatkowe Info: Graczy minimum 1000 tylko żeby nie było, że każdego dnia odchodzi 50 graczy aż zejdzie do 0. Bo jak jest graczy 600 to nie ma z kim grać nawet.
Nagroda za pomoc: 5 like

Opublikowano

]Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi na serwie typu Mexilia, łatwiejszy drop niz na Laneris s2 (czyli ezzy) z mozliwoscia kupna sm w grze 

Serwer minimum 200 os online średnio :>

Lajeczki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: na Serwie 4fun

Dodatkowe Info:Planuję zacząć grę od nowa (PRIV)

Nagroda za pomoc:Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: na Serwie 4fun

Dodatkowe Info:Planuję zacząć grę od nowa (PRIV)

Nagroda za pomoc:Lajk

Laneris s2

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Serwie Easy albo 4FUNDodatkowe Info: Jakiś przyjemny Priv, za łatwym expem i eq 200 osób+, Tylko nie (Argentus-Kamelis-Laneris-Laneris s2)Nagroda za pomoc: LIKEŁEK ^^

Erbia

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Zagranicznym serwerze, najlepiej medium / medium/hard.
Dodatkowe Info: Najlepiej angielski lub żeby większość/częśc osób pisała po angielsku.
Nagroda za pomoc: Like oraz podziękowania za pomoc :D

Wejdź i pomóż. Pajacyk.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Fajnym klimacie, zeby nie bylo pelno nowych broni zbroi i innego syfu... max level 120-150
Dodatkowe Info: najlepiej jakby expilo sie w miare przyjemnie, cos w starym klimacie jak dawne servery na plikach 2k8
Nagroda za pomoc: Pare lajkow i 5 w profilu ;) Pozdro. :)

Opublikowano

­

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Zagranicznym serwerze, najlepiej medium / medium/hard.
Dodatkowe Info: Najlepiej angielski lub żeby większość/częśc osób pisała po angielsku.
Nagroda za pomoc: Like oraz podziękowania za pomoc :D

WoM2, najlepszy zagraniczny serwer, niby hard, ale jak dla mnie to to jest medium :v

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Fajnym klimacie, zeby nie bylo pelno nowych broni zbroi i innego syfu... max level 120-150
Dodatkowe Info: najlepiej jakby expilo sie w miare przyjemnie, cos w starym klimacie jak dawne servery na plikach 2k8
Nagroda za pomoc: Pare lajkow i 5 w profilu ;) Pozdro. :)

Maybe vesteris?

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dość szybkim i nie aż tak bardzo nudzącym się levelowaniu.
Dodatkowe Info: Serwer ma nie być w 100% podstawiony pod IS (żeby była możliwość ciekawego PVP bez korzystania z IS), nie może być to coś takiego jak Laneris s1/2
Nagroda za pomoc: Like:)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dość szybkim i nie aż tak bardzo nudzącym się levelowaniu.

Dodatkowe Info: Serwer ma nie być w 100% podstawiony pod IS (żeby była możliwość ciekawego PVP bez korzystania z IS), nie może być to coś takiego jak Laneris s1/2

Nagroda za pomoc: Like:)

Jak nie laneris to może Erbia?

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Metin easy/pvp. KD max +7/8/9. Brak 6 skilla. Moze byc 6/7 bon z wyjątkiem, ze jest on pod exp. Również max lvl ma byc 200+ Max 280. Tylko 4 Klasy! (WOJ NINJA SZAMAN SURA!) Stabliny, 150 osób +! Brak BUGÓW ! Zeby mozna bylo grac bez IS!
Dodatkowe Info:Grałem na: Argentus, Xenox, Laneris s1/s2, Kamelis, MPCforum, Metin2-legend, Dreikon, Eloth, (ERBIA odpada!),Elium, Metek.
Nagroda za pomoc: Plusiki ! :3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym: aby działało injectowanie dllek, oraz większość cheatów

Dodatkowe Info:Obojętnie jaki typ

Nagroda za pomoc: Plusiaczki :* [media][/media]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym: aby działało injectowanie dllek, oraz większość cheatów

Dodatkowe Info:Obojętnie jaki typ

Nagroda za pomoc: Plusiaczki :* [media][/media]

Laneris s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym: aby działało injectowanie dllek, oraz większość cheatów

Dodatkowe Info:Obojętnie jaki typ

Nagroda za pomoc: Plusiaczki :* [media][/media]

Rayen2, tam wszystko działa :D

AnnwID.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 4fun, pvp, od razu max lvl, brak IS (rejestracja może być płatna), 
Dodatkowe Info: serwer nie musi byc polski (ale lepiej zeby byl)
Nagroda za pomoc:  like  ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Bardzo łatwym i szybkim Expie . Oraz szybkim dropem Yang bardzo łatwo zdobywać EQ oraz dużo ludzi . 
Dodatkowe Info: Planuje zacząć od nowa Grę w Metin2 i szukam jakiegoś podobnego serwera do ProMT2 bo tam tylko gra 40 osób to jest nic ... 
Nagroda za pomoc: Lajk +5 w profilu 

 

PS. Fajnie jak by mi ktoś pomógł od razu ogarnąć serwer ( w sensie jak co robić jakieś zbroje itd ) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzo łatwym i szybkim Expie . Oraz szybkim dropem Yang bardzo łatwo zdobywać EQ oraz dużo ludzi . 

Dodatkowe Info: Planuje zacząć od nowa Grę w Metin2 i szukam jakiegoś podobnego serwera do ProMT2 bo tam tylko gra 40 osób to jest nic ... 

Nagroda za pomoc: Lajk +5 w profilu 

 

PS. Fajnie jak by mi ktoś pomógł od razu ogarnąć serwer ( w sensie jak co robić jakieś zbroje itd ) 

W sumie slabo z takimi.

Mozesz Laneris s2 sprobowac, exp nie "bardzo" latwy i szybki ale ogolnie easy, nie jest ciezko. Dropi tez sie elegancko, ludzi sporo, jedyne co to ze server pod IS nastawiony, ale da sie go zdobyc tez w grze.. ;)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server medium/hard,dostosowane misje,bez 6/7 bonu. Dużo ludzi.

Dodatkowe Info: BARDZO mi się podobał Diamondmt2,ale upadł można powiedziec szukam identycznego serwa,tylko działającego i z dużą ilością ludzi.

Nagroda za pomoc: Like - jak serwer mi się mega spodoba dam pare limitów lików

 

(Jestem na tele i nie mg zastosować się do wzoru)

card.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze 4fun/easy/medium - jako człowiek pracujący po 12h chciałbym wrócić po pracy i się odprężyć. 
Dodatkowe Info: Najlepiej serwer z ilością graczy +850, Abym nie nudził się po pracy. Łatwość expienia i ekwipunku (Tak abym przy moim graniu po 2 -3 h mógł nadal coś znaczyć na serwerze) . ADministracja która się interesuje graczami. Serwer z miłą atmosferą, przyjemny.  Moze być zagraniczny.
Nagroda za pomoc: Lajki

43242342423.jpg]
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard, dużo ludzi, rozbudowa
Dodatkowe Info:  Nie Vesteris

W Metinie znajdziecie mnie pod nickiem:

-GiorgioLoco

-Rodrigo

-Rodrigos

Spodobała Ci się moja wypowiedź? Pomogłem Ci? Strzel lajka...Może będzie z tego coś więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...