Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Easy łatwy exp kd ma+6,brak nowości itp
Dodatkowe Info: jakiś easy albo hard przypominający starego metina,brak nowości czyli petów kd+9 itp +600 graczy
Nagroda za pomoc: Laj

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, żeby nie był ani za łatwy ani  hard
Dodatkowe Info: Serwer Stabilny nowymi fajnymi urozmaiceniami . znudziły mi się juz te stare . 
Nagroda za pomoc: Limit like.

 

WoM2 (zagraniczny), vesteris

­

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Od dawna szukam serwera easy/medium/pvp, ale nie takiego gdzie w godzinach 15/20 gra po 200 osób. Szukam takiego gdzie gra około 600-800 ludzi. Istnieje taki serwer jak na te czasy? ;DDodatkowe Info:Nagroda za pomoc:

Virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Bardzo duża liczba osób online.
Dodatkowe Info: Nie interesują mnie 4Fun/Easy
Nagroda za pomoc: Limit like.

ReDzGjJ.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać. Pomocy.

Zależy mi najbardziej na ; Duża ilość graczy min. 400

Dodatkowe Info ; Najlepiej serwer easy, easy/medium. Nowe urozmaicenia, fajne zbroje i bronie.

Nagroda za pomoc ; limit like. 

 

 

 

~ Edit. s2.Laneris.pl - odpada. ;f Jakies inne propozycje?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać. Pomocy.

Zależy mi najbardziej na ; Duża ilość graczy min. 400

Dodatkowe Info ; Najlepiej serwer easy, easy/medium. Nowe urozmaicenia, fajne zbroje i bronie.

Nagroda za pomoc ; limit like. 

S2.Laneris.pl

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać. Pomocy.

Zależy mi najbardziej na: około 200 graczy +/- , nie musi być ich dużo, atmosfera i to tyle.

Dodatkowe Info: bez hard serverów, zalezy mi na evencie halloween.

Nagroda za pomoc : Like.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzo duża liczba osób online.

Dodatkowe Info: Nie interesują mnie 4Fun/Easy

Nagroda za pomoc: Limit like.

WoM2 - zagraniczny / Vesteris - polski.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzo duża liczba osób online.

Dodatkowe Info: Nie interesują mnie 4Fun/Easy

Nagroda za pomoc: Limit like.

j/w

 

 

Nie wiem gdzie grać. Pomocy.

Zależy mi najbardziej na ; Duża ilość graczy min. 400

Dodatkowe Info ; Najlepiej serwer easy, easy/medium. Nowe urozmaicenia, fajne zbroje i bronie.

Nagroda za pomoc ; limit like. 

 

 

 

~ Edit. s2.Laneris.pl - odpada. ;f Jakies inne propozycje?

Invoria ;)

 

 

Nie wiem gdzie grać. Pomocy.

Zależy mi najbardziej na: około 200 graczy +/- , nie musi być ich dużo, atmosfera i to tyle.

Dodatkowe Info: bez hard serverów, zalezy mi na evencie halloween.

Nagroda za pomoc : Like.

To move Invoria? Ludzi o wiele wiecej, event haloween tez przygotowali baaardzo konkretny :)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać. Pomocy.

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium, śr 500online +

Dodatkowe Info: Miło gdyby był w starym stylu. Stary/nowy - obojętnie.

Nagroda za pomoc : Like.

 

Vesteris.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać. Pomocy.

Zależy mi najbardziej na ; Duża ilość graczy min. 400

Dodatkowe Info ; Najlepiej serwer easy, easy/medium. Nowe urozmaicenia, fajne zbroje i bronie.

Nagroda za pomoc ; limit like. 

 

 

 

~ Edit. s2.Laneris.pl - odpada. ;f Jakies inne propozycje?

To Erbia.pl?

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: Duża ilość graczy (+- 800-1000+) 
Dodatkowe Info: hard/medium, nie za ciężko nie za łatwo. (nie musi być polski)
Nagroda za pomoc: limit lubię to.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer medium, Chciałbym żeby był zagraniczny:)
Dodatkowe Info: Trochę ludzi żeby grało:)
Nagroda za pomoc: Lick:>

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium, nowego, graczy ~800, ogarniętej administracji.
Dodatkowe Info: Jakieś innowacje by się szybko nie znudził ;d
Nagroda za pomoc: Like ;>

IDcncno.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium, nowego, graczy ~800, ogarniętej administracji.

Dodatkowe Info: Jakieś innowacje by się szybko nie znudził ;d

Nagroda za pomoc: Like ;>

Nowy to może nie jest, bo troche stoi - Invoria :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium, Chciałbym żeby był zagraniczny:)

Dodatkowe Info: Trochę ludzi żeby grało:)

Nagroda za pomoc: Lick:>

WoM2

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na: Duża ilość graczy (+- 800-1000+) 

Dodatkowe Info: hard/medium, nie za ciężko nie za łatwo. (nie musi być polski)

Nagroda za pomoc: limit lubię to.

WoM2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Braku IS, rejestracja najlepiej płatna.
Dodatkowe Info: Serwer nie koniecznie musi być polski. Nie podawajcie GMMT2.
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Braku IS, rejestracja najlepiej płatna.

Dodatkowe Info: Serwer nie koniecznie musi być polski. Nie podawajcie GMMT2.

Nagroda za pomoc: Like

4funmt2, 3,69 za reje

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: stabilnym serwerze który utrzyma się jeszcze przez długi czas (nie chcę zaczynać z plem, aktualizacje mnie odrzucają)

Dodatkowe Info: serwer hard, raty stosunkowo nie duze w porownaniu do pl, duza ilosc osob online

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serverze medium/hard, zeby bylo duzo ludzi
Dodatkowe Info: Server nie przesadzony nie wiadomo czym
Nagroda za pomoc: Wielkie, wielkie dzięki, no i plusik :*

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: RATY: x100-500 EXP/KASA   Serwer na którym trzeba się trochę natrudzić by coś zdobyć lepszego a nie kupione wszystko u handlarzy/ skille od zero szukanie KU z metinów lub tobołków(ale z jakimiś normalnymi cenami) SERWER: MEDIUM/HARD   MAX Level 99+
Dodatkowe Info: Średnia liczba osób myślę że z 500-600 będzie OK Miła atmosfera (Może dodatkowo jakieś customowe ITEMY)
Nagroda za pomoc: LIKES :)

i Podziękowania
 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: stabilnym serwerze który utrzyma się jeszcze przez długi czas (nie chcę zaczynać z plem, aktualizacje mnie odrzucają)
Dodatkowe Info: serwer hard, raty stosunkowo nie duze w porownaniu do pl, duza ilosc osob online
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Ascarial :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium, nowego, graczy ~800, ogarniętej administracji.

Dodatkowe Info: Jakieś innowacje by się szybko nie znudził ;d

Nagroda za pomoc: Like ;>

Erbia

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: stabilnym serwerze który utrzyma się jeszcze przez długi czas (nie chcę zaczynać z plem, aktualizacje mnie odrzucają)
Dodatkowe Info: serwer hard, raty stosunkowo nie duze w porownaniu do pl, duza ilosc osob online
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serverze medium/hard, zeby bylo duzo ludzi

Dodatkowe Info: Server nie przesadzony nie wiadomo czym

Nagroda za pomoc: Wielkie, wielkie dzięki, no i plusik :*

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: RATY: x100-500 EXP/KASA   Serwer na którym trzeba się trochę natrudzić by coś zdobyć lepszego a nie kupione wszystko u handlarzy/ skille od zero szukanie KU z metinów lub tobołków(ale z jakimiś normalnymi cenami) SERWER: MEDIUM/HARD   MAX Level 99+

Dodatkowe Info: Średnia liczba osób myślę że z 500-600 będzie OK Miła atmosfera (Może dodatkowo jakieś customowe ITEMY)

Nagroda za pomoc: LIKES :)

 

i Podziękowania

 

Wszystkim Wam trzem polecam Vesteris

Ironiczny


 


LEGACY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...