Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam prywatnego serwera z odbugowanym lykanem, nie koniecznie polski. nagroda lajki i co tam jeszcze chceta ludzie :D

Erbia zdaje sie :)

Ironiczny


 


LEGACY

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Easy/4fun/pvp, easy
Dodatkowe Info:Sm do zdobycia łatwo grze, a najlepiej, żeby dropiły, łatwo o eq np:robienie dungeonu, w miarę ciekawego, chodzenie na metki , bossy, dużo ludzi, dobry balans pvp i łatwy exp:), ale, żeby było coś też robić na wyższym lvl...Mam jeszcze pytanie czy opłaca się grać teraz na VirutalmMT2 czy jest trudno o full is, lvl i eq?
Nagroda za pomoc:Like

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Hard/Medium z nutką harda, ma być stabilny, nie wysypać się po miesiącu.
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]  Nie ma to być ravia/balmora, serwer ma być też w miarę nowy.
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Like :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer typu medium/hard

Dodatkowe info: nie chce Vesterisa, Ravii, womow itd.

Nagroda za pomoc: like ;)

 

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Hard/Medium z nutką harda, ma być stabilny, nie wysypać się po miesiącu.

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]  Nie ma to być ravia/balmora, serwer ma być też w miarę nowy.

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Like :)

Nevaria.pl :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy/4fun/pvp, easy

Dodatkowe Info:Sm do zdobycia łatwo grze, a najlepiej, żeby dropiły, łatwo o eq np:robienie dungeonu, w miarę ciekawego, chodzenie na metki , bossy, dużo ludzi, dobry balans pvp i łatwy exp:), ale, żeby było coś też robić na wyższym lvl...Mam jeszcze pytanie czy opłaca się grać teraz na VirutalmMT2 czy jest trudno o full is, lvl i eq?

Nagroda za pomoc:Like

Laneris S2, Virtual ciężko tam jest o eq

 

image.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:   serwer typu medium/ easy

Dodatkowe Info: chcialbym by byl to w miare nowy serwerm, duża ilośc graczy, server zadbany, eventy,

Nagroda za pomoc:  Like w profilu, like 

Malygos.pl

 

Medium, graczy +700, niedawno wystartował. ;)

denzel.png

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Hard/Medium z nutką harda, ma być stabilny, nie wysypać się po miesiącu.

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]  Nie ma to być ravia/balmora, serwer ma być też w miarę nowy.

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Like :)

Vesteris

 

@Chelioz Malygos 700+? xD Za klamanie w tym temacie zeby robic sztuczna reklame powinny byc warny :)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Vesteris

 

@Chelioz Malygos 700+? xD Za klamanie w tym temacie zeby robic sztuczna reklame powinny byc warny :)

Administrator pisał, że w godzinach szczytu 700/800, więc tymi informacjami się posługuję. Żadnej reklamy nie robię. ;)

 

 

sry za spam.

denzel.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Easy

Dodatkowe Info:Serwer ma być łatwy pod względem expa i robienia eq, nie mówię, że wszystko w jeden dzień, ale rozgrywka ma być ciekawa misje fabularne, w miarę rozbudowany system ulepszeń, dużo ludzi, kupony sm dropiące w grze(najlepiej, żeby dropiły, ewentualnie prosty zarobek na is)

Dobry Balans pvp w sensie, żeby KAŻDA postać miała równe szanse z drugą postacią/Proszę o wymienie zalet serwera jakie dostrzegacie i dostrzegliscie, + i - :) easy z nutką medium też wchodzi w grę :)
Nagroda za pomoc:Like:)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy

Dodatkowe Info:Serwer ma być łatwy pod względem expa i robienia eq, nie mówię, że wszystko w jeden dzień, ale rozgrywka ma być ciekawa misje fabularne, w miarę rozbudowany system ulepszeń, dużo ludzi, kupony sm dropiące w grze(najlepiej, żeby dropiły, ewentualnie prosty zarobek na is)

Dobry Balans pvp w sensie, żeby KAŻDA postać miała równe szanse z drugą postacią/Proszę o wymienie zalet serwera jakie dostrzegacie i dostrzegliscie, + i - :) easy z nutką medium też wchodzi w grę :)

Nagroda za pomoc:Like:)

Kamelis / Laneris s2 -> na pierwszym dropia SM, na drugim nie , ale stosunkowo latwo na nie zarobic (nawet stojac na 60 lvlu w lochu pajakow i dropaic kase..), z tym ze znowu na obu nie ma balansu.. Nie mniej z easy/4fun to chyba najlepsze sevrery.

Mozesz tez spojrzec na Erbia.pl, choc nie wiem jak tam z SMami, balans calkiem spoko a server wydaje sie byc przyjemny.

 

Z nieco trudniejszych, ale baaardzo dopracowanych pod kazdym wzgledem - Invoria. Na IS zarobisz, nieszybko, ale zarobisz. Z tym ze dropienie jest dosc uciazliwe :)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy lub medium na którym DT ma duże znaczenie jak to dawniej bywało (Chodzenie na samego kowala ma mieć sens)

Dodatkowe Info: Serwer ma być zadbany i w miare świeży (ma być średnio dużo ludzi, tyle żebym nie musiał wszystkiego sam robić) i żeby system ulepszeń nie był za bardzo wycudowany

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy lub medium na którym DT ma duże znaczenie jak to dawniej bywało (Chodzenie na samego kowala ma mieć sens)

Dodatkowe Info: Serwer ma być zadbany i w miare świeży (ma być średnio dużo ludzi, tyle żebym nie musiał wszystkiego sam robić) i żeby system ulepszeń nie był za bardzo wycudowany

Nagroda za pomoc: Like

Medium w strone harda -> Vesteris. DT bardzo przydatne, duzo osob chodzi.

Medium / easy -> Invoria. DT nie ma ogromnego znaczenia, nie mniej troche na nim spedzisz na pewno :)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Priv jak kilka lat temu, bez nowych setów i z gówno-dropem ze wszystkiego.
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] ---
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] ---

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium w stylu cradosa/malestii
Dodatkowe Info: stabilny, sporo ludzi
Nagroda za pomoc: like

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: pvp
Dodatkowe Info: eq w dzien dwa zeby sie napieprzac :D
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium w stylu cradosa/malestii

Dodatkowe Info: stabilny, sporo ludzi

Nagroda za pomoc: like

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: pvp

Dodatkowe Info: eq w dzien dwa zeby sie napieprzac :D

Nagroda za pomoc: like

1) Vesteris

2) W sumie lipa z takimi.. Mozesz Laneris s2 sprawdzic, ale tam nie zrobisz wszystkiego w 1/2 dni (tylko np tydzien / dwa)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

1) Vesteris

2) W sumie lipa z takimi.. Mozesz Laneris s2 sprawdzic, ale tam nie zrobisz wszystkiego w 1/2 dni (tylko np tydzien / dwa)

 

gram na vesterisie, podchodzi to bardziej pod hard niz medium, dlatego szukam bardziej luznego serwera

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:sprzedawanie yangów w grze za psc, sposób zarabiania to Exp na mapie i bicie metrów Oraz bossów Bez dungeonów bo chodzi że bd Expił i. Farmił m2bob

Dodatkowe Info:minimum 500osób

Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium w stylu cradosa/malestii

Dodatkowe Info: stabilny, sporo ludzi

Nagroda za pomoc: like

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: pvp

Dodatkowe Info: eq w dzien dwa zeby sie napieprzac :D

Nagroda za pomoc: like

 

 

 

Jeśli chodzi o Medium to polecam Malygos nowe mapy, przemyślane misje, dopasowany drop, nie ma czasu na nudę. Może toporniej chodzić na słabszym sprzęcie, ze względu na różnorodność Particlesów.

­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer max 105/99/120 lvl exp szybki. Serwer pvp jak za starych czasów ze stalki hwang.
Dodatkowe Info: Nie musi być to polski serwer.
Nagroda za pomoc: Limit.

Opublikowano

gram na vesterisie, podchodzi to bardziej pod hard niz medium, dlatego szukam bardziej luznego serwera

Malestia byla od ZabQa tak? No to Tandoria, to praie to samo i dalej z taka gowniana administracja ^_^ A jesli chcesz pewnego servera to mimo wszystko polecalbym zostac na vesteris, lepszej administracji nie znajdziesz...

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Priv jak kilka lat temu, bez nowych setów i z g****o-dropem ze wszystkiego.Dodatkowe Info: ---Nagroda za pomoc: ---

Nevaria.pl

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać pomocy!

Najbardziej zależy mi na: serwerze medium/hard z dużą ilością graczy.
Dodatkowo: ogarnięta administracja, mało botów

Nagroda: LIKE


 

                                                                                                           graphic.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy!

Najbardziej zależy mi na: serwerze medium/hard z dużą ilością graczy.

Dodatkowo: ogarnięta administracja, mało botów

Nagroda: LIKE

 

 

 

Vesteris

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na: Serwer na którym można fajnie zarobić ( pln ), jest sporo wojenek, dosyć sporo ludzi online, ogarnięte pvp, fajna atmosferka
Dodatkowe Info: Balans klas na wyrównanym poziomie, Zeby to nie był Hard
Nagroda za pomoc: Limit

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...