Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Najłatwiejszy hard, jeśli można tak powiedziec
Dodatkowe Info: Jak najmniej KU do G/ łatwie bonowanie.
Nagroda za pomoc: Like

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najłatwiejszy hard, jeśli można tak powiedziec

Dodatkowe Info: Jak najmniej KU do G/ łatwie bonowanie.

Nagroda za pomoc: Like

CradosMT2? Tyle że to medium jest. xD

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: +800graczy, max lvll w max 5dni itd..

Dodatkowe Info: 

Nagroda za pomoc: Like

ArgentusMT2, tylko tyle że o EQ trudniej. :) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najłatwiejszy hard, jeśli można tak powiedziec

Dodatkowe Info: Jak najmniej KU do G/ łatwie bonowanie.

Nagroda za pomoc: Like

 

Powiedzmy że Crados lub Balmora.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: +800graczy, max lvll w max 5dni itd..

Dodatkowe Info: 

Nagroda za pomoc: Like

 

Może Castios.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Zależy mi na tym aby na servie grało dość dużo ludzi i żeby nowi mieli jakieś szanse.

Dodatkowe Info: Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad powrotem do PL'a ale nie mam pojęcia na jakim serwerze zacząć gre.

Na wetarze mam mentala 75 lvl bez eq i buffa 40+ ale na Wetarze gra mało ludzi więc nie bardzo mnie to przekonuje.

Chyba że od kwietnia 2014 coś się pozmieniało to może zacznę na wetarze a jeśli nie to jaki serwer polecacie ?

NAGRODAarrow-10x10.png za pomoc: Like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zależy mi na tym aby na servie grało dość dużo ludzi i żeby nowi mieli jakieś szanse.

Dodatkowe Info: Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad powrotem do PL'a ale nie mam pojęcia na jakim serwerze zacząć gre.

Na wetarze mam mentala 75 lvl bez eq i buffa 40+ ale na Wetarze gra mało ludzi więc nie bardzo mnie to przekonuje.

Chyba że od kwietnia 2014 coś się pozmieniało to może zacznę na wetarze a jeśli nie to jaki serwer polecacie ?

NAGRODAarrow-10x10.png za pomoc: Like

 

 

Samos.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Ludzi +500/600

Dodatkowe Info:Serwer medium/easy .Kilka broni i zbroij na wyższe levele a nie multum jak xenoxmt2.. // Coś podobnego do wczesniejszego Yitian2 kto grał to wie . Żeby nie był zbyt trudny były dueongi i miła atmosfera

Nagroda za pomoc: +++

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Szukam serwera podobnego do Argentus,XenoxMt2,Nightcore
Zależy mi najbardziej na: Easy
Dodatkowe Info: Chciałbym żeby były tam kd +5 (elitarne) tzn. np. um, lud,masa
Nagroda za pomoc: Lajki :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Poszukuje serwera Easy, coś w deseń Argentus,XenoxMt2.
Zależy mi najbardziej na: Żeby były tam KD (elitarne, np.um,lud,masa+5)
Dodatkowe Info:Ma się łatwo expić, ma tam dużo ludzi grać oraz przedewszystkim mają być te KD.
Nagroda za pomoc:+++++

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Ludzi +500/600

Dodatkowe Info:Serwer medium/easy .Kilka broni i zbroij na wyższe levele a nie multum jak xenoxmt2.. // Coś podobnego do wczesniejszego Yitian2 kto grał to wie . Żeby nie był zbyt trudny były dueongi i miła atmosfera

Nagroda za pomoc: +++

 

Castios, Pangea o ile jeszcze istnieje, 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Szukam serwera podobnego do Argentus,XenoxMt2,Nightcore

Zależy mi najbardziej na: Easy

Dodatkowe Info: Chciałbym żeby były tam kd +5 (elitarne) tzn. np. um, lud,masa

Nagroda za pomoc: Lajki :D

 

Invoria a co do KD to nie wiem.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Poszukuje serwera Easy, coś w deseń Argentus,XenoxMt2.

Zależy mi najbardziej na: Żeby były tam KD (elitarne, np.um,lud,masa+5)

Dodatkowe Info:Ma się łatwo expić, ma tam dużo ludzi grać oraz przedewszystkim mają być te KD.

Nagroda za pomoc:+++++

 

No invoria  s2 :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Poszukuje serwera Easy, coś w deseń Argentus,XenoxMt2.
Zależy mi najbardziej na: Żeby były tam KD (elitarne, np.um,lud,masa+5)
Dodatkowe Info:Ma się łatwo expić, ma tam dużo ludzi grać oraz przedewszystkim mają być te KD.
Nagroda za pomoc:+++++

 

Ma być KD!

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Esay / hard
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] wszystko aby nie, ravia, balmora, arius, invoria, imetin, xeonox, virtual
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Stabilnosci serwera, nie za duzym lv, co to eq zeby nie bylo zbyt duzo nowosci. duza ilosc graczy 

Dodatkowe Info: poszukuje ekipy do wspolnej gry  16-18 lat +Ts 
Nagroda za pomoc: LAJKI

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilnosci serwera, nie za duzym lv, co to eq zeby nie bylo zbyt duzo nowosci. duza ilosc graczy 

Dodatkowe Info: poszukuje ekipy do wspolnej gry  16-18 lat +Ts 

Nagroda za pomoc: LAJKI

W piątek startuje Helios2, a co do graczy to nikt nie wie ile będzie. ;p

Opublikowano

W piątek startuje Helios2, a co do graczy to nikt nie wie ile będzie. ;p

POTRZEBA MI CZEGOS NA TERAZ BO W WEEKND WYJEZDZAM ;D

ALE DZIEKI ;D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duża ilość osób, 500 to minimum. Server medium/easy, stabilny, pozbawiony bociarstwa. Max lv najlepiej 200/250, nieprzekombinowany

Dodatkowe Info: Żadnych p2w nie chce 

Nagroda za pomoc: Morze lajków 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Małej ilości dodatków, najlepiej oldschool. Max lvl nie musi być 250, byleby się przyjemnie expiło.

Dodatkowe Info: Bony wchodzą zawsze max, 6/7 może być, zdobywanie eq w miarę równo z lvlem.

Nagroda za pomoc: Uścisk ręki prezesa.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilnosci serwera, nie za duzym lv, co to eq zeby nie bylo zbyt duzo nowosci. duza ilosc graczy 

Dodatkowe Info: poszukuje ekipy do wspolnej gry  16-18 lat +Ts 

Nagroda za pomoc: LAJKI

Moze balmora s2?

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duża ilość osób, 500 to minimum. Server medium/easy, stabilny, pozbawiony bociarstwa. Max lv najlepiej 200/250, nieprzekombinowany

Dodatkowe Info: Żadnych p2w nie chce 

Nagroda za pomoc: Morze lajków 

Invoria s2

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Poszukuje serwera Easy, coś w deseń Argentus,XenoxMt2.
Zależy mi najbardziej na: Żeby były tam KD (elitarne, np.um,lud,masa+5)
Dodatkowe Info:Ma się łatwo expić, ma tam dużo ludzi grać oraz przedewszystkim mają być te KD.
Nagroda za pomoc:+++++

 

Ma być KD!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...