Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy, który jest stabilny a rozgrywka nie opiera się na zabijaniu jednego bossa ( Invoria s2 odpada )
Dodatkowe Info: Fajnie by były żeby serwerek nie był zbyt stary. np. Imetin średnio wchodzi w grę.
Nagroda za pomoc: Limit Likeów + 5 w profilu.

Diss_Stream.png

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Właśnie invoria jest przekombinowana, nie mowie nawet o tych zbrojach na ostatni lv. Wyglądają strasznie...

to moze Dreikon? Ale moim zdaniem tez jest "przekombinowany".. sprecyzuj czego oczekujesz, bedzie latwiej ci pomoc ;)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Poszukuje serwera Easy, coś w deseń Argentus,XenoxMt2.

Zależy mi najbardziej na: Żeby były tam KD (elitarne, np.um,lud,masa+5)

Dodatkowe Info:Ma się łatwo expić, ma tam dużo ludzi grać oraz przedewszystkim mają być te KD.

Nagroda za pomoc:+++++

 

Ma być KD!

 

Chyba idealnym serwerem będzie CastiosMT2

prezka. http://www.mpcforum.pl/topic/1366044-castiospl-dedyk-easy/

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium. Niekończąca się zmianka, dużo osób (łatwe sellnięcie konta jbc)

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. PRIV/Global

Nagroda za pomoc:wdzieczność

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium. Niekończąca się zmianka, dużo osób (łatwe sellnięcie konta jbc)
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. PRIV/Global
Nagroda za pomoc:wdzieczność

 

Medium z nieskończoną zmianką ? To się chyba wyklucza :)

Generalnie jeśli nie grałeś, może Ci się spodobać invoria s2 / Castios.

Opublikowano

Medium/Easy poszukuje. A na Castiosie jest dużo osób? I jeśli można prosić o jeszcze jakieś privy inne. Ewentualnie nie musi być Nieskończona zmianka tylko żeby był medium/easy lub sam medium i o zmianki łatwo zeby było

Opublikowano

Medium/Easy poszukuje. A na Castiosie jest dużo osób? I jeśli można prosić o jeszcze jakieś privy inne. Ewentualnie nie musi być Nieskończona zmianka tylko żeby był medium/easy lub sam medium i o zmianki łatwo zeby było

 

Na Castiosie gra sporo ludzi, ale jest jeden minus, żeby pobawić się w pvp trzeba mieć minimum +/- 160 lvl.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy, który jest stabilny a rozgrywka nie opiera się na zabijaniu jednego bossa ( Invoria s2 odpada )

Dodatkowe Info: Fajnie by były żeby serwerek nie był zbyt stary. np. Imetin średnio wchodzi w grę.

Nagroda za pomoc: Limit Likeów + 5 w profilu.

Dreikon.

ilidian2p_wnreqaq.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najłatwiejszy hard, jeśli można tak powiedziec

Dodatkowe Info: Jak najmniej KU do G/ łatwie bonowanie.

Nagroda za pomoc: Like

 

Vesteris - hard/medium

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilnosci serwera, nie za duzym lv, co to eq zeby nie bylo zbyt duzo nowosci. duza ilosc graczy 

Dodatkowe Info: poszukuje ekipy do wspolnej gry  16-18 lat +Ts 

Nagroda za pomoc: LAJKI

 

Tu również polecam Vesteris, serwer startuje jutro ale gwarantuje, że warto zawitać, duże zainteresowanie graczy, duża reklama, dobra administracja. Naprawdę polecam.

Wraz z ekipą zaczynamy tam grę, jeśli jest ktoś chętny by dołączyć pisać pw :)

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:szybkim expie,skille P szybko,serwer w stylu Karies/laneris[/b][/color]
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:buziak od siostry?/like :x[/b][/color]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na:szybkim expie,skille P szybko,serwer w stylu Karies/laneris

Nagroda za pomoc:buziak

Argentus - http://www.mpcforum.pl/topic/1024750-argentuspl-dedyk-easy/  ( osobiście nie grałem, ale wygląda ciekawie )

Invoria s2 - http://www.mpcforum.pl/topic/1341915-invoria-s2-dedyk-easymedium/

Może iMetin ? - http://www.mpcforum.pl/topic/561438-imetinpl-dedyk-medium/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwy exp,w miarę łatwe robienie eq,typowy dobry easy bez żadnego medium 
Dodatkowe Info:Nie piszcie Argentus,Xenox i tym podobne.
Nagroda za pomoc:Lajk

Devisssssss_eune_67_4.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym expie, wszystko zeby latwe bylo zeby nie bylo pay2win

Dodatkowe Info:

NAGRODA za pomoc: Lajkk

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Rozbudowany system ulepszeń, +249 lvl, ku um/śr, duża ilość nowych map, duengonów, spora ilość graczy, dostępność broni 75 u handlarek, serwer cały czas rozbudowywany, w stylu xenoxa/argentusa gdzie jedynie co mi się podoba to właśnie system.
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Aby poza nudnym ulepszaniem na serwerze było coś jeszcze do roboty.
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] 10 lajków+5 gwiazdek.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwy exp,w miarę łatwe robienie eq,typowy dobry easy bez żadnego medium 

Dodatkowe Info:Nie piszcie Argentus,Xenox i tym podobne.

Nagroda za pomoc:Lajk

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym expie, wszystko zeby latwe bylo zeby nie bylo pay2win

Dodatkowe Info:

NAGRODA za pomoc: Lajkk

 

Castios MT2

 

Jest sporo rzeczy w is ( ale wszystko idzie łatwo kupić w grze )

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] na serwerze gdzie będę mógł robić pvp np 65lvl vs 100 lvl 
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] najlepiej coś easy
[color=#66ccff][b]NAGRODAarrow-10x10.png za pomoc:[/b][/color] like 

249749950513365bcdea3d.jpg 

DAJ + TO NIE BOLI ...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Expie, lubię expić, lubię bić setki metinów pod rząd i robić SOLO dungeony
Dodatkowe Info: Większość z prezentacji przerobiłem także jest problem ;/
Nagroda za pomoc:Lajk

Edit: Fajnie jakby grało trochę ludu, a nie 15online.. ;/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Expie, lubię expić, lubię bić setki metinów pod rząd i robić SOLO dungeony

Dodatkowe Info: Większość z prezentacji przerobiłem także jest problem ;/

Nagroda za pomoc:Lajk

Edit: Fajnie jakby grało trochę ludu, a nie 15online.. ;/

Dreikon

 

image.png

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color][color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] na serwerze gdzie będę mógł robić pvp np 65lvl vs 100 lvl [color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] najlepiej coś easy[color=#66ccff][b]NAGRODAarrow-10x10.png za pomoc

:[/b][/color] like 

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Nowicjusz
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Expie, lubię expić, lubię bić setki metinów pod rząd i robić SOLO dungeony

Dodatkowe Info: Większość z prezentacji przerobiłem także jest problem ;/

Nagroda za pomoc:Lajk

Edit: Fajnie jakby grało trochę ludu, a nie 15online.. ;/

Zapraszam na ArdanisMT2 napewno znajdziesz tam czego szukasz :) pozdro

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:ilosci graczy minimum 1.5k+

Dodatkowe Info:szukam serwera podobnego do ravia s2 z jej poczatkow, z czego slyszalem to ascarial ma ponad 2k+ graczy online.

Nagroda za pomoc:like

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium a bardziej easy, kd maksymalnie +5, ludzi chociaż te 500 +, serwer w miarę nowy, bez bugów 

Dodatkowe Info: bez invorii s2, virtualmt2, dreikona coś fajnego co przyciąga graczy

Nagroda za pomoc: lajki lajki i lajki i jeszcze lajki 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...