Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szukam harda ewentualnie hard/medium na ktorym gra najwiecej ludzi i nie jest jakis mocno stary serw :D

Dodatkowe Info: Polski

Nagroda za pomoc: Lajki limit

Próba uargumentowania czegokolwiek idiotom, jest równie podstawna jak mówienie garbatemu by się wyprostował

29 pkt ostrzeżeń <3 Jedziemy do 100
 

NIE GRAJ TO CI ZASZKODZI.

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: braku nudy na serwerze (easy/medium).

Dodatkowe Info: w miarę łatwe wbijanie lvl'a, duuuużo graczy(od 1000 osób w górę), stabilny, zaufany serwer, który cieszy się opinią i godny uwagi oraz poświęcenia czasu.

Nagroda za pomoc: lajk.

Cradosmt2

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: szukam harda ewentualnie hard/medium na ktorym gra najwiecej ludzi i nie jest jakis mocno stary serw :D
Dodatkowe Info: Polski
Nagroda za pomoc: Lajki limit

 

Ravia s2 / Balmora s2 z tym, że balmora jest nowsza 

Opublikowano

Cradosmt2

 

Ravia s2 / Balmora s2 z tym, że balmora jest nowsza 

ravia troszke stara wiec chyba zagram na balmorce

Próba uargumentowania czegokolwiek idiotom, jest równie podstawna jak mówienie garbatemu by się wyprostował

29 pkt ostrzeżeń <3 Jedziemy do 100
 

NIE GRAJ TO CI ZASZKODZI.

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium ze sporą ilością graczy. Szukam serwa w którym nie jest za trudno ani za łatwo. Nie mówie o wbijaniu 250 lvla w 2 dni, może być troszke ciężej. Jakieś dungeony a nie tylko siedzenie w dt bądź na jedym i tym samym dungu. Aby serwer ni był nudny. Miał maxymalne bonusy. max lvl 200/250.

Dodatkowe Info: Polski

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium ze sporą ilością graczy. Szukam serwa w którym nie jest za trudno ani za łatwo. Nie mówie o wbijaniu 250 lvla w 2 dni, może być troszke ciężej. Jakieś dungeony a nie tylko siedzenie w dt bądź na jedym i tym samym dungu. Aby serwer ni był nudny. Miał maxymalne bonusy. max lvl 200/250.
Dodatkowe Info: Polski
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Invoria, dreikon, castios, karies 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, łatwy i przyjemny exp, bez petow,pasow. klasyk

Dodatkowe Info: Polski

Nagroda za pomoc: Lajki limit.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy, łatwy i przyjemny exp, bez petow,pasow. klasyk
Dodatkowe Info: Polski
Nagroda za pomoc: Lajki limit.

 

Pandora

Opublikowano

Zalezy mi nb na: serwer popularny wierzchy u handlarza w tym kucyk fryzy tez easy latwo dobic max lv nie nudny bitwa dostepna caly czas fajna grafika nieskonczone strzaly

dod inf: easy latwa kasa bitwy aktiw administracja polski

nagroda za pomoc: lajk kazdego twojego postu prawie

Opublikowano

Zalezy mi nb na: serwer popularny wierzchy u handlarza w tym kucyk fryzy tez easy latwo dobic max lv nie nudny bitwa dostepna caly czas fajna grafika nieskonczone strzaly

dod inf: easy latwa kasa bitwy aktiw administracja polski

nagroda za pomoc: lajk kazdego twojego postu prawie

Castios ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium ze sporą ilością graczy. Szukam serwa w którym nie jest za trudno ani za łatwo. Nie mówie o wbijaniu 250 lvla w 2 dni, może być troszke ciężej. Jakieś dungeony a nie tylko siedzenie w dt bądź na jedym i tym samym dungu. Aby serwer ni był nudny. Miał maxymalne bonusy. max lvl 200/250.
Dodatkowe Info: Polski
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Ardanis

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać , pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Maxymalny poziom 99-105 , KU drop , broń 30 lvl drop , ulepszacze drop , ulepszanie np bojowy-syrek , koń-podstawowe jak na PL'u , zmianki, dodania drop , brak 6/7 max 5 bon, ilość graczy 200+


Dodatkowe info: planuje zaczac gre od nowa ( priv )


Nagroda za pomoc: like , 5*  i piwo pocztą Polską


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać , pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Maxymalny poziom 99-105 , KU drop , broń 30 lvl drop , ulepszacze drop , ulepszanie np bojowy-syrek , koń-podstawowe jak na PL'u , zmianki, dodania drop , brak 6/7 max 5 bon, ilość graczy 200+

Dodatkowe info: planuje zaczac gre od nowa ( priv )

Nagroda za pomoc: like , 5*  i piwo pocztą Polską

 

balmora s2, typowy hard, jedynie ilosc graczy jest 1k+ a nie 200+ :D

Ewentualnie Ascarial s2 lub crados.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać , pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Maxymalny poziom 99-105 , KU drop , broń 30 lvl drop , ulepszacze drop , ulepszanie np bojowy-syrek , koń-podstawowe jak na PL'u , zmianki, dodania drop , brak 6/7 max 5 bon, ilość graczy 200+

Dodatkowe info: planuje zaczac gre od nowa ( priv )

Nagroda za pomoc: like , 5*  i piwo pocztą Polską

Balmora s2/Armentis. Idealnie pasują. Balmora trochę trudniejsza.

tenor.gif

 

Opublikowano

Balmora s2/Armentis. Idealnie pasują. Balmora trochę trudniejsza.

Witaj WhyNot. Serwer Armentis bardzo mnie zaciekawil , zwlaszcza domem aukcyjnym. Z gory dziekuje i Tobie i koledze MoHa15. Jezeli ktos tam gra to szepnijcie do oTeQx :) Pozdrawiam 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera easy/medium, na którym z małym lvl idzie pobawić się w pvp. Ciężko z eq ( w miarę łatwo dostępne zmianki i niezbyt trudny exp ). Osób, na tyle żeby było się z kim pobić w M1.

Dodatkowe Info: Coś aka świętej pamięci Diamond mt2.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Dzięki !

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera easy/medium, na którym z małym lvl idzie pobawić się w pvp. Ciężko z eq ( w miarę łatwo dostępne zmianki i niezbyt trudny exp ). Osób, na tyle żeby było się z kim pobić w M1.
Dodatkowe Info: Coś aka świętej pamięci Diamond mt2.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu
Dzięki !

 

Karies - easy/4fun 

Sembia - medium/easy

Invoria - medium/ easy 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ludzi 500+ najlepiej easy/4fun/pvp

Dodatkowe Info: gralem na Karies/dreikon/invoria s1 i s2 argentus/4death/next/4funmt2 i s2 xenox I na 6-7 innych serwerach może jest coś jeszcze dla mnie 

Nagroda za pomoc: NAGRODA TO 10 LIKE w profilu 

Dzięki

 

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Ilość graczy 800+, typ easy/medium,
Dodatkowe Info: Potrzebuje porządnego serwera który nie padnie szybko.
Nagroda za pomoc: Limit like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ilość graczy 800+, typ easy/medium,

Dodatkowe Info: Potrzebuje porządnego serwera który nie padnie szybko.

Nagroda za pomoc: Limit like

 

dreikon, tyle ze juz sie wypalil, bardzo malo nowych graczy.

Polecam takze invorie s2, ale moim zdaniem jest to jednak czysty medium, a nie easy/medium. Jesli doprecyzujesz bardziej czego potrzebujesz to mysle, ze cos wiecej zdzialamy ;-)

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: ludzi 500+ najlepiej easy/4fun/pvp
Dodatkowe Info: gralem na Karies/dreikon/invoria s1 i s2 argentus/4death/next/4funmt2 i s2 xenox I na 6-7 innych serwerach może jest coś jeszcze dla mnie 
Nagroda za pomoc: NAGRODA TO 10 LIKE w profilu 
Dzięki

 

promt2 lub amarena, choc nie ma tam duzo ludzi.. Niestety nic takiego z nowszych serverow nie ma, gdzie faktycznie duzo ludzi by bylo ^_^

Ewentualnie ze starszych np virtualmt2, choc nie uznalbym go za easy/4fun, ale trudny tez nie jest :P

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Sembia 200 graczy ON napisałem wyraźnie Ilość graczy 800+

Po prostu nie ma takiego serwera jakiego szukasz ;]

Większość już się wypaliła, także szukam podobnego priva,( już od dłuższego czasu ) ale 3/4 odstrasza mnie tą chorą nieskończoną zmianką, a reszta jest po prostu słabo dopracowana.

Jedyny serwer jaki mi się podobał to thespia, ale ludzi to tam 'w bród'...

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jak największej liczbie osób online.

Dodatkowe Info: Wykluczając hardy.

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium | Easy |4fun

Dodatkowe Info: Minimum 500 graczy online w dzień oraz serwer max do 3 miesięcy

Nagroda za pomoc: Lajki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...