Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po prostu nie ma takiego serwera jakiego szukasz ;]

Większość już się wypaliła, także szukam podobnego priva,( już od dłuższego czasu ) ale 3/4 odstrasza mnie tą chorą nieskończoną zmianką, a reszta jest po prostu słabo dopracowana.

Jedyny serwer jaki mi się podobał to thespia, ale ludzi to tam 'w bród'...

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium | Easy |4fun

Dodatkowe Info: Minimum 500 graczy online w dzień oraz serwer max do 3 miesięcy

Nagroda za pomoc: Lajki

Cradosmt2

 

image.png

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera easy/medium, na którym z małym lvl idzie pobawić się w pvp. Ciężko z eq ( w miarę łatwo dostępne zmianki i niezbyt trudny exp ). Osób, na tyle żeby było się z kim pobić w M1.
Dodatkowe Info: Coś aka świętej pamięci Diamond mt2.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu
Dzięki !

 

Polecam łatwo zdobyć eq http://old-cavalosmt2.eu

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Jak największej liczbie osób online.
Dodatkowe Info: Wykluczając hardy.
Nagroda za pomoc: Lajk

 

Może imetin lub elitemt2

 

Nie wiem gdzie grać , pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Maxymalny poziom 99-105 , KU drop , broń 30 lvl drop , ulepszacze drop , ulepszanie np bojowy-syrek , koń-podstawowe jak na PL'u , zmianki, dodania drop , brak 6/7 max 5 bon, ilość graczy 200+

Dodatkowe info: planuje zaczac gre od nowa ( priv )

Nagroda za pomoc: like , 5*  i piwo pocztą Polską

 

Wbij na ten jest s1 i s2 http://www.avalonmt2.pl

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/latwy exp/drop duzo osob

Dodatkowe Info: szukam serwera nie zaleznego pod IS ,gdzie gra +500 osob

Nagroda za pomoc: LIKE ! ! ! 

Łatwy serwer oldcavalos.eu

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: szukam harda ewentualnie hard/medium na ktorym gra najwiecej ludzi i nie jest jakis mocno stary serw :D
Dodatkowe Info: Polski
Nagroda za pomoc: Lajki limit

 

Polecam ci te avalonmt2,imetin,balmora,elitemt2

Opublikowano
Cradosmt2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium | Easy |4fun

Dodatkowe Info: Minimum 500 graczy online w dzień oraz serwer max do 3 miesięcy

Nagroda za pomoc: Lajki

 

A coś innego?

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Jak największej liczbie osób online.
Dodatkowe Info: Wykluczając hardy.
Nagroda za pomoc: Lajk

 

pandora invo s2 virtual ...

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium | Easy |4fun

Dodatkowe Info: Minimum 500 graczy online w dzień oraz serwer max do 3 miesięcy

Nagroda za pomoc: Lajki

invoria s2, karies

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jak największej liczbie osób online.

Dodatkowe Info: Wykluczając hardy.

Nagroda za pomoc: Lajk

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera easy/fun/pvp na ktorym w 1/2 dni ogarne max lvl  bez isa ;) Moze byc tez zagraniczny 

Dodatkowe Info:Proszę nie wymieniac : 4death,funmt2,nextmt2,promt2,promt2 s2 ,xenox,argentus,

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Dzięki !

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać , pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Maxymalny poziom 99-105 , KU drop , broń 30 lvl drop , ulepszacze drop , ulepszanie np bojowy-syrek , koń-podstawowe jak na PL'u , zmianki, dodania drop , brak 6/7 max 5 bon, ilość graczy 200+

Dodatkowe info: planuje zaczac gre od nowa ( priv )

Nagroda za pomoc: like , 5*  i piwo pocztą Polską

 

 

Polecam poczekać na http://www.mpcforum.pl/topic/1384378-zapowied%C5%BA-vesterispl/

Hard/ medium co prawda max lvl to 115 ale szykuje się grubo. dobra administracja i reklama się kręci. 

Start ma być 28 marca. Oby wypalił bo ddos-owani będą równo ;p

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera easy/fun/pvp na ktorym w 1/2 dni ogarne max lvl  bez isa ;) Moze byc tez zagraniczny 
Dodatkowe Info:Proszę nie wymieniac : 4death,funmt2,nextmt2,promt2,promt2 s2 ,xenox,argentus,
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu
Dzięki !

 

amarena moze lub karies ;-)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Niewiem gdzie grac Pomocy!!!

Zalezy mi najbardziej na latwym expie, duzej lczbie osob, latwe zdobycie eq/ulepek

Dodatkowe Ifno; na serwie musza byc nieskonczone pelerynki I najlepiej autopoty, latwy exp kazda klasa

Nagroda za pomoc: lajk

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

SZUKAM FAJNEGO SERVERA MT2, CHODZI O DUZĄ LICZBĘ GRACZY, SERV EASY/MED, DUZO LUDZI  :)

TYLE W TEMACIE :*

 

DOBRZE SIĘ WYNAGRADZAM ZA POMOC :*

 

Z nowszych invoria s2, sporo ludzi, server easy/medium (choc bardziej medium), ale ze zalezy Ci glownie na duzej ilosci ludzi - to ten taki jest. 

Ze starszych tez virtual czy pandora, choc mi oba do gustu nie przypadly - ale jesli wierzyc licznikom, dalej gra tam sporo ludzi ;)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

SZUKAM FAJNEGO SERVERA MT2, CHODZI O DUZĄ LICZBĘ GRACZY, SERV EASY/MED, DUZO LUDZI  :)

TYLE W TEMACIE :*

 

 

DOBRZE SIĘ WYNAGRADZAM ZA POMOC :*

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera podobnego do Invoria s2, lvl 220/250, mozna miec is za yangi ( kupony sm ), zalezy mi na tym, aby było bardzo dużo graczy, jak najwiecej ! Typ Easy/Medium ( taki chyba ma invoria ), aby w miare ok sie wbijalo lvl, aby mozna bylo sie pobawic w pvp :> Coś ala invoria s2 ;D

Dodatkowe Info: Nie wymieniac invoria/virtual

Nagroda za pomoc: 10 Like
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera podobnego do Invoria s2, lvl 220/250, mozna miec is za yangi ( kupony sm ), zalezy mi na tym, aby było bardzo dużo graczy, jak najwiecej ! Typ Easy/Medium ( taki chyba ma invoria ), aby w miare ok sie wbijalo lvl, aby mozna bylo sie pobawic w pvp :> Coś ala invoria s2 ;D
Dodatkowe Info: Nie wymieniac invoria/virtual
Nagroda za pomoc: 10 Like

 

W sumie z podobnych do invo to jedynie dreikon, ewentualnie pandora - ale nie wiem jak tam z kuponami SM. 

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/medium. Łatwo o eq perf. Ma być dużo graczy.
Dodatkowe Info: Nie chcę słyszeć o pandorze, invorii, virtualu, elite itd
Nagroda za pomoc: LAJKI!

Ebać kurły maczetami...

Janusz Kałoelo

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Jak największej liczbie osób online.
Dodatkowe Info: Wykluczając hardy.
Nagroda za pomoc: Lajk

 

dreikon

 + - 1000 osób

                                                Pomogłem ?!.. Daj "Lajka"..Ciebie to nic nie kosztuje..a Mnie to Motywuje ;]...
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer bez bugów, stabilny, z przyszłością

Dodatkowe Info: typ serwera dowolny, graczy 700 +,nie chcę invoria s2, balmory s2,ravia s2

Nagroda za pomoc: lajki chcesz ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer bez bugów, stabilny, z przyszłością

Dodatkowe Info: typ serwera dowolny, graczy 700 +,nie chcę invoria s2, balmory s2,ravia s2

Nagroda za pomoc: lajki chcesz ?

 

Polecam poczekać na http://www.mpcforum....edź-vesterispl/

Hard/ medium co prawda max lvl to 115 ale szykuje się grubo. dobra administracja i reklama się kręci. 

Start ma być 28 marca. Oby wypalił bo ddos-owani będą równo ;p

ten się taki zapowiada :) polecam

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer bez bugów, stabilny, z przyszłością

Dodatkowe Info: typ serwera dowolny, graczy 700 +,nie chcę invoria s2, balmory s2,ravia s2

Nagroda za pomoc: lajki chcesz ?

na dreikonie cos kolo tego jest nadal :P crados ewentualnie ;)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

To ktoś jeszcze klika w tą gierkę? Aż przypominają mi się stare czasy. Ktoś zarzuci serwerem hard czy nie ma już takich i bardziej opłaca się grać na PL?

Opublikowano

To ktoś jeszcze klika w tą gierkę? Aż przypominają mi się stare czasy. Ktoś zarzuci serwerem hard czy nie ma już takich i bardziej opłaca się grać na PL?

balmora s2, ravia s2, crados

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

To ktoś jeszcze klika w tą gierkę? Aż przypominają mi się stare czasy. Ktoś zarzuci serwerem hard czy nie ma już takich i bardziej opłaca się grać na PL?

Vesteris będzie dobrym serwerem, przynajmniej tak się zapowiada, startuje 28 marca

 

A coś co aktualnie działa ?

crados jedynie

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Witam,

 

Ja natomiast szukam serwera najlepiej max lvl 99. Ewentualnie max 105 lvl. Krótki system ulepszeń cos w stylu bojowy --> syriusz, stalki tez o poziom ewentualnie dwa. Oczekuje żeby zmianki były u handlarzy (w ostatecznosci szybki drop zmianek). Skille moge przeczytac samemu, ale zeby byly u handlarzy lub jedno klikniecie do P (tu mi nie robi wiekszej roznicy która z tych dwóch opcji). Zależy mi i to chyba najbardziej na szybkim expieniu. Jak widzicie szukam klasycznego serwera priv. Ale czy coś znajde? 

 

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...