Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Latrios.eu START 10.07.2014 GODZ 16:30 [Dedyk] [Easy]


Fishu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pomyśl tępy kretynie że gdybym miał bana to byłoby to w zbanowanych? a ja miałem usunięte konto :)

a teraz idź płacz do prezki dreikona jak bardzo nienawidzisz tego serwera

 

@Co z tymi dungami?

Almost ban. Nie musisz się spinać, ochłoń. 

 

Wow piszesz ze jestem dzieckiem choc mnie nawet nie znasz?;d

 

Serw sie swietnie zapowiada, lecz niektorzy juz sie spinaja ;>

Dokładnie

 

Nieskończone potki będą? 

1394047278-U990178.png

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam nadzieje ze nieskonczone pelerynki NAPEWNO beda :) i o nieskonczone potki tez sie pomodle, 

zeby sb eq nie zasmiecac ^.o

Opublikowano

Mam nadzieje ze nieskonczone pelerynki NAPEWNO beda :) i o nieskonczone potki tez sie pomodle, 

zeby sb eq nie zasmiecac ^.o

 

Są są jak i potki tak i pelerynki.

JvKeuK7.png

Opublikowano

Godzina startu trochę nietypowa. Z drugiej strony to lepiej, ponieważ nikt o tej godzinie DDOS'ów nie puści chyba

godzinka dobra, a nawet wysmienita! wakacje sa, wiec czas jest :) co do ddos kazdy moze je puscic nawet o godzinie 13-14. 16;30 to idealna pora, a Ci, co nie moga byc na ta godzine, to swiat sie nie konczy ;) wbija pozniej lub jutro. Poza tym dzis o 20 startuje jeszcze jeden serwer wiec mozesz wybrac, czy ten Ci sie spodoba czy tez nie :>

Pomogłem lub nie, podoba Ci się mój komenatrz, DAJ LIKE, a ja na pewno się odwdzięczę :)

 

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód.   ~Paulo Coelho

Opublikowano

Kilka pytań do ga ;x

1.W ile wbije max lv?

2.Są 6/7?

1. Max lvl cięzko określić napewno nie będzie to 1-2dni.

2. nie ma 

 

up: ip ts3 jest podany na forum:)

Opublikowano

Ponawiam pytanie

 

Jest TS ?

Jeżeli tak podajcie ip ;x

 

Link do TS-a masz na forum pod shutboxem, jest banner. Nie moge tu podać IP

JvKeuK7.png

Opublikowano

Jest 100% że serwer wystartuje o 16 30?

I czy dam rade ninja dagger lub archer ubić bossa na dungeonie?

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

Jest 100% że serwer wystartuje o 16 30?

I czy dam rade ninja dagger lub archer ubić bossa na dungeonie?

co do drugiego pytania to nie wiem, ale co do pierwszego to na forum i na fb nic nie pisze, ze sie mialo by cos przesunac, wiec wydaje mi sie, ze bedzie 16;30. A Ci, co pytali o TS'a to na forum macie ip ts.

Pomogłem lub nie, podoba Ci się mój komenatrz, DAJ LIKE, a ja na pewno się odwdzięczę :)

 

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód.   ~Paulo Coelho

Opublikowano

Takie pytanko na ile osób liczycie na start serwer bedzie z + 400/500 ?

 

JA myślę że 300 - 350 maxymalnie jak na te dni bez reklamy. ;)

qolJA1e.png

Opublikowano

Muszę jeszcze napisać że stronę to dojebaliście dobrą xD
Grafik w Teamie a tu taki s**t.. mogliście nawet samą grafikę edytować :P

0VPaRnd.png

Opublikowano

Start może się przedlużyć max do godziny 17, gdyż czekamy na podpięcie kilku dodatkowych firewall'i.

Opublikowano

Muszę jeszcze napisać że stronę to dojebaliście dobrą xD

Grafik w Teamie a tu taki s**t.. mogliście nawet samą grafikę edytować :P

 

Grafik ma na nich wyjebane ;D nawet prezke im dal gotowa ktora mial bo ktos tam nie kupil bo mu sie robic nie chcialo ;D]

A strona prawda tez mnie rozjebala...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...