Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Latrios.eu START 10.07.2014 GODZ 16:30 [Dedyk] [Easy]


Fishu.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jest jakiś teamspeak serwerowy? Jeśli tak, proszę o podesłanie na PW :>

 

Odnośnik znajduję się na forum.

 

Trwają konkursy na darmowe SM!

 

Na forum wystarczy napisać post! - link do forum na stronie latrios.eu

 

Na fanpage wystarczy zlajkować post! - latrios.eu/posts/301353380041858

 

Serdecznie zapraszam!

Opublikowano

Znowu ten sam syfny sytem ulepszeń. Nic ciekawego. Żadnego serwera już z sytemem Hwangowym nie zobaczę.

Opublikowano

No wlasnie, propo hwangow... Zmiencie to poki czas, bo to jest w chuy beznadziejne i stare... >.<

Dokładnie, wolałbym już niebianka>szafirowa>jakaś nówka(nieprzesadzona) ^^

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Dokładnie, wolałbym już niebianka>szafirowa>jakaś nówka(nieprzesadzona) ^^

Od kiedy to jest hwang?

128441404556153770658.png

 

Odnośnik znajduję się na forum.

 

Trwają konkursy na darmowe SM!

 

Na forum wystarczy napisać post! - link do forum na stronie latrios.eu

 

Na fanpage wystarczy zlajkować post! - x

 

Serdecznie zapraszam!

Opublikowano

Od kiedy to jest hwang?

128441404556153770658.png

 

Odnośnik znajduję się na forum.

 

Trwają konkursy na darmowe SM!

 

Na forum wystarczy napisać post! - link do forum na stronie latrios.eu

 

Na fanpage wystarczy zlajkować post! - latrios.eu/posts/301353380041858

 

Serdecznie zaprasza

Zamiast się głupio pytać, powinniście zmienić tę zbroje.. Moim zdaniem na prawdę są one brzydkie...

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Jaka klasa jest "dominujaca" ?

Bo mam ochote na gre archerem, ale na wielu serwerach jest po prostu gunwem.

 

@EVIL14

 

Przepraszam, przyznaje sie, moj blad. Nie sa to hwangi :)

Ale mi sie nie podobaja i jestem za tym by je jeszcze przed startem zmienic. :)

Opublikowano

pliki serwerowe - ok

możliwe że zawitam z kimś na starcie, lecz z opóźnieniami i zobaczymy jak się gra,

powodzenia 

 

 

1f44c.png 1f31f.png

Opublikowano

Jaka klasa jest "dominujaca" ?

Bo mam ochote na gre archerem, ale na wielu serwerach jest po prostu gunwem.

 

@EVIL14

 

Przepraszam, przyznaje sie, moj blad. Nie sa to hwangi :)

Ale mi sie nie podobaja i jestem za tym by je jeszcze przed startem zmienic. :)

 

Ziomek nie żeby coś ale po to są kostiumy.. - nie podobają ci się zbroje zakładasz sobie kostium... 2/3/5 są spoko w grze może na ss-ach tak nie wyglądają jednak 1/4 są naprawdę "średnie". Jednak uważam za bardzo głupie to że ludzie skreślają potencjalnie "dobry" serwer tylko dlatego że nie podoba im się zbroja.

Opublikowano

Jaka klasa jest "dominujaca" ?

Bo mam ochote na gre archerem, ale na wielu serwerach jest po prostu gunwem.

 

@EVIL14

 

Przepraszam, przyznaje sie, moj blad. Nie sa to hwangi :)

Ale mi sie nie podobaja i jestem za tym by je jeszcze przed startem zmienic. :)

 

 

Każda klasa ma w sobie to coś. ;)

 

 

 

Na facebooku pojawił się post do lajkowania w konkursie, zapraszam i powodzenia.

Wyniki będą podane przed startem! :) 

JvKeuK7.png

Opublikowano

W prezentacji są wypisane bony max lecz nie wiem czy sa wypisane wlasnie tylko maxymalny czy maxymalne wchodza dlatego prosze admina o odpisanie.

 

Jezeli wchodza maxymalne to zagram :)

Opublikowano

W prezentacji są wypisane bony max lecz nie wiem czy sa wypisane wlasnie tylko maxymalny czy maxymalne wchodza dlatego prosze admina o odpisanie.

 

Jezeli wchodza maxymalne to zagram :)

 

Maksymalne wchodzą.

 

 

 

Zmieniliśmy adres TeamSpeaka, warto się zapoznać. Macie IP na naszym forum, a forum znajdziecie na stronie. Zapraszamy ;-)

JvKeuK7.png

Opublikowano

Ok to zawitam a jak z kostiumami? bo przy petach pisze ze is i drop z dungow czyli fajnie a kostium i fryz tez da rade dropnac czy tylko is?

na poprzedniej edycji dropiło z metinów ale miały o 50% słabsze bonusy

Opublikowano

na poprzedniej edycji dropiło z metinów ale miały o 50% słabsze bonusy

 

 

Ok to zawitam a jak z kostiumami? bo przy petach pisze ze is i drop z dungow czyli fajnie a kostium i fryz tez da rade dropnac czy tylko is?

 

 

Póki co kostiumy będą bardziej unikalne. Konkursy / Item - shop.  (Już niedługo będzie 1 konkurs co do kostiumów itp wiec obserwujcie forum).

Może w późniejszym czasie dodamy jakieś czasowe do gry.

JvKeuK7.png

Opublikowano

Słuchajcie z setami zrobimy tak, że po starcie zrobimy ankiete na forum i poprostu jęzeli będzie ona pozywna w sensie zmienienia setów nie ma problemu. Pokażemy wam co będziemy mieli do dyspozycji i wybierzecie co wam się podoba, a wtedy zmiany zostaną dodane przy najbliższym update.

 

Up: Bonusy zostały całkowicie zmienione i nie będą przesadzone.

 

Down: Kostiumy nie mają stałego bonusy jedne są lepsze do pvp 2 do expa więc ich cena będzie ustusunkowa co do ich wydajności.

Opublikowano

Póki co kostiumy będą bardziej unikalne. Konkursy / Item - shop.  (Już niedługo będzie 1 konkurs co do kostiumów itp wiec obserwujcie forum).

Może w późniejszym czasie dodamy jakieś czasowe do gry.

Hm czyli tylko is i kostiumy w ktorych cos wygrac to jak w totku ;D Mam nadzieje ze te w is to max 12 zl a nie po 30zl....

Opublikowano

Hm czyli tylko is i kostiumy w ktorych cos wygrac to jak w totku ;D Mam nadzieje ze te w is to max 12 zl a nie po 30zl....

Kostium-6 zł Fryzura- 6 zł-9 zł

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Siema chociaz nie gustuje w Easy Wy wygladacie stabilnie zobaczymy jak to bedzie 

 

Wbije 

 

Pozdrawiam i powodzenia 

1098661510207295168367114346251903210680

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...