Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Latrios.eu START 10.07.2014 GODZ 16:30 [Dedyk] [Easy]


Fishu.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kiedy ten Arrash ma zamiar przyjść?

 

Napisałem do niego SMSa, dodzwonić się nie moge.

Siedział do 2 w nocy naprawiał wszystko ma prawo odpocząć aczkolwiek mam nadzieje, ze jak najszybciej się zjawi i zobaczymy co dalej.

Póki co zapraszam na forum do dyskusji.

świat jest mój więc niech daje mi to, czego chce


1758318.jpeg

Opublikowano

Przeczytalem z nudow pierwsze kilka stron od prezentacji i jednak jakis typek sie nie mylil ze Wam za bardzo nie wyjdzie :D. I bardzo dobrze, ze wykorzystali glupote Waszej czlonkinii, nie raz ludzie na mpc pisali zeby na kazdy server prywatny robic oddzielne passy. W ogole po przeczytaniu tych postow oczerniajacych Wasz server nie zagralbym, ani nikomu bym tego nie polecal. Jezeli w tak krotkim czasie juz macie problemy to niedlugo bedziecie sie musieli znowu schowac, do kiedy maszyna kupiona? Szkoda tylko ze sie tak szybko zorientowaliscie, chyba ze i tak zadnych ciekawych mozliwosci jej konto nie mialo. W ogole po co jakies stare servery odgrzewac - nic ciekawego w nim nie ma, innowacyjnego. I tak niedlugo padniecie, na szczescie.

 

 

Btw. Ile online? 100/200?

518831445005751729602.png

Opublikowano

Przeczytalem z nudow pierwsze kilka stron od prezentacji i jednak jakis typek sie nie mylil ze Wam za bardzo nie wyjdzie :D. I bardzo dobrze, ze wykorzystali glupote Waszej czlonkinii, nie raz ludzie na mpc pisali zeby na kazdy server prywatny robic oddzielne passy. W ogole po przeczytaniu tych postow oczerniajacych Wasz server nie zagralbym, ani nikomu bym tego nie polecal. Jezeli w tak krotkim czasie juz macie problemy to niedlugo bedziecie sie musieli znowu schowac, do kiedy maszyna kupiona? Szkoda tylko ze sie tak szybko zorientowaliscie, chyba ze i tak zadnych ciekawych mozliwosci jej konto nie mialo. W ogole po co jakies stare servery odgrzewac - nic ciekawego w nim nie ma, innowacyjnego. I tak niedlugo padniecie, na szczescie.

 

 

Btw. Ile online? 100/200?

400 o 23

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Fajny serwer... lecz gdy zobaczyłem IS to zrezygnowałem.

Z samych itemków, petów itp. możemy wyciągnąć jakieś 80% na potwory, z 20k hp i coś tam jeszcze... to daje zbyt dużą przewagę nad graczami którzy nie inwestują w gry. Powiecie, że można zdobyć te itemy w grze, tak, ale prawdopodobnie 0,1% na drop i daje słabsze bonusy.

Opublikowano

Zagrajmerek, czytaj trochę nowości na mpc :D

 

Nie zmienie godziny. 12:00 i tak zostaje, ewentualnie wieczorem może coś jeszcze wymyślimy.

 

 

FORUM SERWERA: xxx

http://forum.latrios.eu/

http://www.mpcforum.pl/topic/1243694-aktualizacja-regulaminu-publikacja-adresow-serwerowych-for/

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Opublikowano

jakim cudem wyciągneli hasło z bazy, skoro jest tam zakodowane w md5?

 

 

Oni mieli swoje z bazy, domniemam, że jeżeli to Ci co myślę, to nawet zakodowanych nie mieli. poza tym rozkodowac hasło mozna pierwszym lepszy decrypterem md5.

świat jest mój więc niech daje mi to, czego chce


1758318.jpeg

Opublikowano

kiedy można spodziewać się serwera ?

do 11 się wyrobicie ?

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Opublikowano

kiedy można spodziewać się serwera ?

do 11 się wyrobicie ?

 

To nie ode mnei zależy. Czekam aż Arrash wstanie. Wysłałem mu SMS-a, dzwoniłem - nie odbiera. Siedział do 2-3 w nocy, pewnie odsypia. Trzeba czekać :x

świat jest mój więc niech daje mi to, czego chce


1758318.jpeg

Opublikowano

Dobra, do cholery. Sprostowanie co się dzisiaj stało.

 

Dwóch kretynów z konkurencyjnego serwera wyjeło hasło jednej z naszych administratorek ze swojej bazy, na której też była GM i też miała to samo hasło.

Jakim trzeba być spierdolonym kretynem by tak postępować to ja pojęcia nie mam.

Cofka jest niestety nieunikniona, cofniemy prawdopodobnie serwer do 2 w nocy, czekam jeszcze na Arrasha już smsa dostał ze ma bujać dupe z wyra.

 

 

Nie stresować się nie spinać, wszystko zostanie jak było tylko cofka jest nieunikniona, dobrze, ze to stało się w nocy a nie w biały dzień, bo byłoby o wiele gorzej.

 

Później Wam reszte wyjaśnie bo ledwo wstałem obudzony i wkurwiony, jak coś wbijać na TS siedze i możecie pytać co i jak

 

Wiedziałem, że będzie pod górke, ale że aż tak... cóż, ale się nie poddamy i serwer będzie stał choćby miały w niego meteoryty napierdalać.

 

Harnas, ale TY smierdzisz hipokryzja ;D A sam co zes robil? Nie wkradales sie, nie rozwalales serverow? Bardzo sie ciesze ze tak sie stalo i zycze szybkiego upadku ze wzgledu na twoja osobe w teamie.

I tak jestem ciekaw, ile ten server naprawde postoi...

Ironiczny


 


LEGACY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...