Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Latrios.eu START 10.07.2014 GODZ 16:30 [Dedyk] [Easy]


Fishu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak dlugo trwa pvp?

 

Pewnie do pierwszego deda xD

 

Na nowe mapki bedzie potrzebny buff do pociagniecia calego spota na klate daggerem?

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pewnie do pierwszego deda xD

 

Na nowe mapki bedzie potrzebny buff do pociagniecia calego spota na klate daggerem?

Nie powinno tak być, jeśli zrobisz całe eq perf do expa

Opublikowano

Serwer zapowiada się super, jednak byłby jeszcze lepszy, gdybyście zrobili wejście na dungi dla jednego gracza, bo bez sensu expić np. buffa skoro z tego co piszecie nawet dagger da radę spokojnie brać całego spota z perf eq.

 

1. Te lizaki z bonem na ludzi dropią z tego Władcy Podziemi?

2. Jaka szansa na ulepszenie i wsadzenie kd?

Novum.png

Budowniczy
Opublikowano

napewno zawitam na serwie

widać po prezentacji , że znają się na robocie  

kiedy będzie ts ??

Opublikowano

Serwer zapowiada się super, jednak byłby jeszcze lepszy, gdybyście zrobili wejście na dungi dla jednego gracza, bo bez sensu expić np. buffa skoro z tego co piszecie nawet dagger da radę spokojnie brać całego spota z perf eq.

 

1. Te lizaki z bonem na ludzi dropią z tego Władcy Podziemi?

2. Jaka szansa na ulepszenie i wsadzenie kd?

1.Jak jest tak napisane w prezentacji, a jest to tak :D

2.Z tego co pamiętam to 100%

napewno zawitam na serwie

widać po prezentacji , że znają się na robocie  

kiedy będzie ts ??

Ts jest juz od dawna 

 

Zapraszam na xx tylko że chwilowo off :c

Opublikowano

nie polecam bo harnas i julieta.

Brawo dla ciebie, pochwaliłeś się inteligencją, może dasz jakiś powód, bo ja w tych osobach nie widzę nic złego.

Opublikowano

Zapraszam serdecznie na forum niedługo zostanie dodany nowy konkurs z ciekawymi nagrodami m.in pieniężnymi ^^

 

Ps: Bedzie to gra online nie trzeba będzie nic ściągać :)

Opublikowano

Zapraszam serdecznie na forum niedługo zostanie dodany nowy konkurs z ciekawymi nagrodami m.in pieniężnymi ^^

 

Ps: Bedzie to gra online nie trzeba będzie nic ściągać :)

 

Przez przegladarke moze jeszcze? :D

 

To jak z tymi solo dungami?:/

Opublikowano

Przez przegladarke moze jeszcze? :D

 

To jak z tymi solo dungami?:/

Jeśli mks4fun chodzi o to o czym myślę, tak to będzie gra przeglądarkowa :D i będzie banalna ;].

Opublikowano

chodzi mi o to czy pvp jest dopracowane. a nie kto pierwszy walnie skilla...

czy wszystkie zwierzaki mozna dropnac? i czy daja takie same bonusy?

Tak pvp jest dopracowane i na pewno nie będzie tak, że każdy bierze każdego na skilla, ale pvp również zależy od cb jakie będziesz miał eq i jak rozegrasz pvp ;)

Opublikowano

Start mógłby być o 12:00 :) Każdy pewnie je obiad przed kompem.A  z tymi dungeonami mogli dać żeby 1 osoba szła.Na przykład:

Będę miał 150 lvl i gdzie expić buffke na 120lvl?będzie bezsens gdyż Exp na pewno nie jest Easy

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

Start mógłby być o 12:00 :) Każdy pewnie je obiad przed kompem.A  z tymi dungeonami mogli dać żeby 1 osoba szła.Na przykład:

Będę miał 150 lvl i gdzie expić buffke na 120lvl?będzie bezsens gdyż Exp na pewno nie jest Easy

 

Ale po co przekładać start dla jednostki? Jeżeli ludzie umawiają się że server wystartuje o godzinie 16:30 to ma wystartować o 16:30 ;) 

 

Z tymi dungeonami będzie trzeba sobie radzić, niech Medium/Easy a nie typowy Easy. ;)

qolJA1e.png

Opublikowano

Przypomina mi to AslanMT2 ,nawet była ta sama administracja :D

 

Co do prezentacji ,zapowiada się fajnie więc jest szansa ,że wpadnę. Mam nadzieje ,że nie stanie się to co z aslanem :D

kmr3.gif

Opublikowano

Mam nadzieje ze postacie będą wyrównane a nie ze mental czy dagger pro a archer kapa.

Jeśli tak to chetnie pogram :)

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

easy/medium - określcie jakoś exp, np. w ile wbije 110lvl ? :)

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Opublikowano

Z chęcią wbiję, tylko żeby nie było żadnych problemów ze startem i przekładania co chwile godziny startu servera:-)

Opublikowano

Harnaś, Harnaś tyle razy już sobie grabiłeś... Bardzo cię nie lubię, ale dam ci szansę, może na prawdę ludzie się zmieniają :p 

 

@Powodzenia i czekamy do 16:30 ^^

1377531174-U173186.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...