Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Latrios.eu START 10.07.2014 GODZ 16:30 [Dedyk] [Easy]


Fishu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie bony działają na nowych mapach? Są jakieś, których nie opłaca się wsadzać do eq exp? np. na zwierzęta lub na orki? (rzadko na którym serwerze te bony działają na wyższych mapach)

Novum.png

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cierpliwosci ludzie, wiadomo wy byscie to wszystko zrobili w 15minut, a serwer byscie 1000x razy lepszy w jeden dzien postawili no, no..

 

Cwaniakujecie jacy to oni nie sa, ze multum bugow, a sami byscie lepszego serva pewnie nie postawili ;>

 

Administracja sie stara proste, nie musicie siedziec i klikac ciagle 'zaloguj' polecam uzycie drzwi wyjsciowych ktore macie w domu i przejsc sie z kolegami na dwor ^.- 

 

Jak sie uporaja z bledami to dadza znac

 

No i kolejna durna argumentacja. Wez pod uwage ze ci co komentuja, to GRACZE a nie TWORCY SERVERA. Tak? Wiec Porownywanie tworcy i gracza to jak porownanie producenta klockow lego z dzieckiem nimi sie bawiacym. Jak mu sie nie spodobaja, to tez powiesz zeby sobie zrobil lepsze? Niesadze...

 

 

Prezka ladna, aczkolwiek ze wzgledu na mocno nieudolna administracje wydaje mi sie nie ma sensu tu zaczynac gry.. Harnasiek po co sie pchasz do teamow skoro tylko zepsujesz tym reputacje serverowi? Wiesz dobrze jakie zdanie na Twoj temat maja ludzie...

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Dolina i Sakiewki zbugowane.

 

 

Dolina działa. Trzeba zaktualizować klienta, a sakiewka wiem, zostanie ona usunięta bo 5b macie normalnie luzem u handlarza.

świat jest mój więc niech daje mi to, czego chce


1758318.jpeg

Opublikowano

Dolina działa. Trzeba zaktualizować klienta, a sakiewka wiem, zostanie ona usunięta bo 5b macie normalnie luzem u handlarza.

hehehe,nie kompromituj sie juz.

hehehehehhe

Opublikowano

Dodajcie fryzury do NPC, te podstawowe.

Jeśli usuwacie te sakiewki z NPC usuńcie mi też z EQ :P

 

Beda usuniete, a co do fryzur również dodamy te standardowe.

Ile dokladnie graczy on-line? Na oko gdzies z 300 chodzi, troszeczke malo xD

 

Od jutra postaramy sie juz o reklame.

świat jest mój więc niech daje mi to, czego chce


1758318.jpeg

Opublikowano

Przy najbliższym Update Zostanie zmienione:

-Sakiewka zostanie usunięta

-Naprawiony CoolDown Skilli

-Dodana zmiany płci do handlarki

-Dodany drop petard z metków

-Zmienione mapki atlantydy v1 i v2

-Naprawione metale 

-Dodany npc do usuwania itemów

Opublikowano

Sądziłem że wyjdzie wam to dobrze ale jak zwykle wyszło gówno.

 

% na itemy biologa bardzo mały

 

Brak dłoni krytyka i ten drugiej 

 

Mała ilość ludzi jak na serwer easy 

 

Nudy.

175001456602037225492.gif

Opublikowano

W red lesie leci cos wgl z metkow ??

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

ma ktos wh?

80% serwera lata tutaj na wh

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...