Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Latrios.eu START 10.07.2014 GODZ 16:30 [Dedyk] [Easy]


Fishu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem tak, serwer to jakaś kpina, Przed startem nie sprawdzali kąpletnie niczego, jak mogą nie działać podstawowe expowiska typu v2, dolina orków? Start był opóźniony i mało tego po godzinie działania robią przerwę techniczną na godzinę.

 

Brawa dla administracji za takiego bubla, żegnam i życzę samych porażek. 

Świetny fanpage o tematyce Metin2, polecam!


https://www.facebook.com/Świat-Metin2-551645581708588/

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jeszcze nigdy nie widzialem tak zbugowanego serwa jak ten. Nie polecam

to mało w życiu widziałeś ten serw nie był aż ta zbugowany jak co niektóre no ale i tak szkoda czasu 

Opublikowano

Jaka rekompensata za te bugi będzie ? :D

Nick : FallTryPL

Serwer : Metin2 (Diumar)

Level : 84

Klasa : Sura WP (Weapon)

...Daj like/plusa <-- Dla Ciebie to tylko kliknięcie, a dla mnie to coś więcej niż kliknięcie :DGG : 51025729

Opublikowano

Hahahahah mówiłem że tak będzie harnasiek się przejechał zapraszam na xxx nie ma z nami asfena wszystkie bugi już prawie naprawione :)

Opublikowano

Hahahahah mówiłem że tak będzie harnasiek się przejechał zapraszam na xxx nie ma z nami asfena wszystkie bugi już prawie naprawione :)

 

Jesteś żałosny, bo jak można się reklamować w innej prezentacji.

 

 

 

Cały czas wszystko poprawiamy, dajcie nam czas.

Przepraszamy za wszystko.

 Zapraszam na forum do dyskusji z graczami.

JvKeuK7.png

Opublikowano

Skoro ten serwer to dno to dlaczego ma nie reklamować? :)
I to TY jesteś żałosny, bo tylko byś kasę wyłudzał i serwera porządnego nie potrafisz zrobić ;)

Kiedy nie ma mnie dla Ciebie znaczy nie ma mnie kurwa... ;((

 

 

Moda się powoli kończy oby razem z nią odeszli,

Ci wszyscy chorzy rapowcy by nie nazwać ich raperzy ... !

Opublikowano

Jesteś żałosny, bo jak można się reklamować w innej prezentacji.

 

 

 

Cały czas wszystko poprawiamy, dajcie nam czas.

Przepraszamy za wszystko.

 Zapraszam na forum do dyskusji z graczami.

Parę słów od siebie : p

Łatwo zniszczyć komuś serwer, ale swój zrobić to już ciężko zrobić :> 

 

Dam ostatnią szansę, jeśli teraz będzie słabo to koniec zaufania do harnasia.

1377531174-U173186.png
Opublikowano

no k***a open dawaj 

 

Własnie konczymy mapy naprawiać. Item-Shop bedzie poprawiiony w pozniejszym terminie póki co priorytetem jest serwer wiec wstrzymajcie się z zakupami.

JvKeuK7.png

Opublikowano

Własnie konczymy mapy naprawiać. Item-Shop bedzie poprawiiony w pozniejszym terminie póki co priorytetem jest serwer wiec wstrzymajcie się z zakupami.

 

Rekompensata to wykupienie porzadnej reklamy, mam nadzieje xD

Kiedy beda wyniki konkursu SM?

Opublikowano

Rekompensata to wykupienie porzadnej reklamy, mam nadzieje xD

Kiedy beda wyniki konkursu SM?

Wyniki na forum serwera, wysłałbym, ale są tam wymienione osoby z nazwisk, więc wole nie :>

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Dobra więc tak chopy i panienki moje kochane.

Sprawa wygląda tak.

Nie chcemy robić kolejnej przerwy później, by odpalić Wam SM, a wiem, że sporo osób chce z niego skorzystac i wydała już swoje pieniądze dlatego musicie się jeszcze troche wstrzymać. DO GODZINY 20:00 już wszystko powinnobyć okej.

Błędy mamy poprawione w większości, drobne zostały do poprawy, ale głównie zależy nam by zwrócić Wam te itemy które straciliście i ogarnąć item-shop by nie znikały te rzeczy a do tego potrzebne będzie zrobienie szkatułek na każdy czasowy item przez wadliwy skrypt którego nie mamy czasu zmieniać.

 

 

Rekompensatą za to wszystko będzie.

 

Konkurs OX jutro ( Godzina 12:00, 3 rundy)

 

Raty po zakończonej konserwacji na exp i yang - 10% (Powiecie, że to mało, jednak uwierzcie - starczy, bo to jest dobrze skonfigurowane także na pewno odczujecie te raty)

 

 

Przepraszamy za wszystko i widzimy się niedługo!

 

 

Nie usuwamy żadnych postaci, bo już różne plotki chodziły, możecie być spokojni o swoje nicki.

 

 

Dodatkowo obserwujcie forum, do jutra powinno pojawić się info o dwóch konkursach ;)

JvKeuK7.png

Opublikowano

Na starcie mnie nie bylo bo nie moglem byc :) 

Widze jednak problemy ale ok sprezcie sie 

Zrobcie dobra robote a ludzie przyjda 

 

 

Najgorsze co mozna zrobic to wychwalac a pozniej sie niemilo rozczarowac bo niekotrzy tylko na to czekaja 

WIEC LEPIEJ NAPISAC GORZKA PRAWDE NIZ SLODKIE KLAMSTWO ZAPAMIETAJCIE TO SOBIE WSZYSCY 

 

Na serwer wejde dam wam szanse bo czemu nie kazdemu sie zdarza wtopa :)

 

Pozdro

1098661510207295168367114346251903210680

Opublikowano

Na starcie mnie nie bylo bo nie moglem byc :)

Widze jednak problemy ale ok sprezcie sie 

Zrobcie dobra robote a ludzie przyjda 

 

 

Najgorsze co mozna zrobic to wychwalac a pozniej sie niemilo rozczarowac bo niekotrzy tylko na to czekaja 

WIEC LEPIEJ NAPISAC GORZKA PRAWDE NIZ SLODKIE KLAMSTWO ZAPAMIETAJCIE TO SOBIE WSZYSCY 

 

Na serwer wejde dam wam szanse bo czemu nie kazdemu sie zdarza wtopa :)

 

Pozdro

 

 

Dzięki wielkie.

 

Pare osób też pisało co do reklamy.

 

Od jutra zobaczymy co da się zrobić, chcemy wszystko skończyć poprawić i dać Wam już spokój z przerwami i zeby let's playerzy mogli nagrywać.

 

Póki co zapraszam na forum link na stronie latrios.eu

JvKeuK7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...