Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Latrios.eu START 10.07.2014 GODZ 16:30 [Dedyk] [Easy]


Fishu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co jest nie tak? Wybieram postac i wywala clienta... patchowalem itd..

Dodam ze jak zrobilem postac to tak sie stalo ,nigdzie sie nie teleportowalem ;/

 

@Edit

Dobra zalogowalem na ch2 i dziala :P

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co jest nie tak? Wybieram postac i wywala clienta... patchowalem itd..

Dodam ze jak zrobilem postac to tak sie stalo ,nigdzie sie nie teleportowalem ;/

 

@Edit

Dobra zalogowalem na ch2 i dziala :P

też to mam

Opublikowano

m2 zbugowane v2 zbugowane dolina orków zbugowana av2 brak mobów i wiele wiecej 

To kpina cały ten server to jakiś wielki 1 bug 

Tak serv padł do godziny 20 bo niby naprawiaja podziękuje za server elo 

Opublikowano

Laggi niesamowite,clienta wywala,5 bon i dolina nie działają jednym słowem masakra

Piątego bonu nie bierz z sakwy. Jest normalny. WO nie działa, w V2 nie ma mobów, straszne lagi. Da się w ogóle itemki usunąć? 

Dzieci już na IS wydali i się pytają - gdzie mój kostium z IS? 

1394047278-U990178.png

Opublikowano

Ale to nie jest serwer Exoria, o którym ty mówisz.

Jest to zupełnie inny serwer, tzn inna administracja, inna nazwa, pliki podobne, które są NASZE.

Oni padli, bo nie wiedza jakie błędy sa w plikach i nie wiedza z czym mają doczynienia, my mamy wszystko pod kontrolą, zluzuj ;)

 

Oj macie pod kontrolą - Harnaś zabieraj swoją wesołą gromadkę do piaskownicy tam wasze miejsce :D

Opublikowano

Nic nie padło sytuacja zaraz się ustabilizuje na bierząco naprawiamy bugi, które wymieniacie i zaraz przy przerwie technicznej wszystko ogarniemy.

Opublikowano

Wszystko jest naprawiane spokojnie. Nie wiedzieliśmy, że aż tak będzie.

Odbędzie się przerwa niedługo w celu wyeliminowania tego, musicie poczekać i dać Nam czas. Póki co serwer działa, do przerwy będzie jak jest.

Przepraszamy.

JvKeuK7.png

Opublikowano

tu w ogóle były jakieś testy ?

na pierwszy rzut oka widać błędy, jak stawiacie serwer to zadbajcie o szczegóły... tylu błędów dawno nie widziałem ;)

0 przygotowania + 0 organizacji + harnaś w team <tak wychwalałeś a wyszło jak wyszło> = niedopracowany serwer

rozumiem, że serwer robiony na szybko i oczywiście pod IS

// sory widać to gołym okiem, wszystko pobugowane - szybki start, aby na nim zarobić i za tydz następny

ADMINISTRACJA obiecuje nie wiadomo co, a jak zwykle wychodzi Gunwo 03#

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Opublikowano

Wszystko jest naprawiane spokojnie. Nie wiedzieliśmy, że aż tak będzie.

Odbędzie się przerwa niedługo w celu wyeliminowania tego, musicie poczekać i dać Nam czas. Póki co serwer działa, do przerwy będzie jak jest.

Przepraszamy.

 

Wszyscy wiemy jak to się skończy, więc skończ waść wstydu oszczędź . Pytanie zasadnicze : kiedy closed ? :D

Opublikowano

tu w ogóle były jakieś testy ?

na pierwszy rzut oka widać błędy, jak stawiacie serwer to zadbajcie o szczegóły... tylu błędów dawno nie widziałem ;)

0 przygotowania + 0 organizacji + harnaś w team <tak wychwalałeś a wyszło jak wyszło> = niedopracowany serwer

rozumiem, że serwer robiony na szybko i oczywiście pod IS

// sory widać to gołym okiem, wszystko pobugowane - szybki start, aby na nim zarobić i za tydz następny

ADMINISTRACJA obiecuje nie wiadomo co, a jak zwykle wychodzi Gunwo 03#

 

 

Nie mieliśmy pojęcia, że aż tak to wyjdzie.

Wszystko zostanie poprawione jak najszybciej się da.

Wszelkie błędy jakie macie wypisujcie serwer.

Odbugujemy wszystko i lecimy z reklamą, obiecuje, że damy rade ze wszystkim i będziecie mogli grać.

Dajcie nam czas ;)

 

Itemy z IS też zostaną zwrócone

 

 

Oficjalnie.

Przerwa techniczna na około godzinkę, poprawimy wszystko i będziecie mogli grac.

 

Przepraszamy za całe zajście, wynagrodzimy Wam to.

JvKeuK7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...