Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Latrios.eu START 10.07.2014 GODZ 16:30 [Dedyk] [Easy]


Fishu.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja i moi kumple cały czas czekamy aż ponownie ruszycie na pewno będzie nocka, może nawet załaduję w IS. Uważam też, że zjada konkurencyjny serwer, który dziś startuje.

Opublikowano

to w nocy sobie to dalny naprawiajcie a nie czas tracicie ludzia 

 

 

Rozumiem twoje zdenerwowanie, ale jak widzisz sobie gre na zbugowanych mapach typu grota, dolina orków? Nie sprawdzilismy tego co było naszym najwiekszym błędem.

Dodatkowo są osoby które wydały w ten item-shop i chcą mieć te itemy co zakupili dlatego jak już mamy robić to robić wszystko, naprawione mapy to teraz pora na oddanie tego co gracze stracili.

Do 20 wracamy, oczekujcie nas i dzięki wielkie za wytrwanie i zaufanie! :)

JvKeuK7.png

Opublikowano

Ja i moi kumple cały czas czekamy aż ponownie ruszycie na pewno będzie nocka, może nawet załaduję w IS. Uważam też, że zjada konkurencyjny serwer, który dziś startuje.

Z przyczyn niezależnych i niekonwencjonalnych konkurencji nie udało się dziś wystartować;]

Opublikowano

Ludzie już wam pisałem, ten serwer nie ruszy ! po godz . 20:00 wcisna wam kolejna bajkę o naprawie bugów albo innej konserwacji i przełożą start na jutro, a jutro będzie futro i śladu po serwerze także " Niet " :D

Pomocnik
Opublikowano

 

HA]Mokra Kasia

[GA]Harnas

[GM]Upss

[GM]Julietta

[TGM]Luki

[A.Forum]Kirito

 

 

w team upss, harnas? pozdro dla was i powodzenia tyle powiem ;))) ups (Je*a* sie za tego bana na ts3 pamietasz? smigol nie pomaga juz? oj ;( )

Opublikowano

Odpalicie wreszcie, czy zapominamy o serwerze?

Harnas, co raz bardziej sie kompromitujesz... tyle obietnic, tyle zlamanych.

 

@av

Archer ubije solo bossy all ?

Opublikowano

dam serwerowi drugą szansę :) 

popracujcie nad serwerem przez całą noc, naprawcie wszystko :)

zwiększcie trochę exp, żeby było przyjemniej - EASY ! :)

 

spodziewam się was jutro o 15:00 :)

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Opublikowano

wy se jaja robicie ? 10 po juz jest i dalej cisza i zaraz napiszecie jakies gowno znow ze za godzine wracamy 


dajcie info 5 min prrzed otwarciem . 

Opublikowano

Dobra.

Poprawiliśmy co mieliśmy poprawić, zapraszamy do gry. Jedynie co nas irytuje to bug z grotą, tekstury troche szaleją ale dacie rade. Musieliśmy dać tak bo nie mamy czasu ogarnianie jej teraz.

 

 

Do osób które straciły item w IS

Na forum powstał nowy dział '' Zwrot SM' polecam zapoznac się  z nim i napisać co wam znikło, oddamy to jak najszybciej po weryfikacji.

 

 

 

Dziękujemy za to, że jesteście nadal i czekacie na serwer. Zapraszamy do gry.

JvKeuK7.png

Opublikowano

trzeba patchowac klienta? :)

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Opublikowano

handlarka

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Opublikowano

Cierpliwosci ludzie, wiadomo wy byscie to wszystko zrobili w 15minut, a serwer byscie 1000x razy lepszy w jeden dzien postawili no, no..

 

Cwaniakujecie jacy to oni nie sa, ze multum bugow, a sami byscie lepszego serva pewnie nie postawili ;>

 

Administracja sie stara proste, nie musicie siedziec i klikac ciagle 'zaloguj' polecam uzycie drzwi wyjsciowych ktore macie w domu i przejsc sie z kolegami na dwor ^.- 

 

Jak sie uporaja z bledami to dadza znac

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...