Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Fantasy World - Graficzna Gra MMORPG


Salur

Pytanie

Opublikowano

                                                                       logo.png

 

Projekt  gry MMORPG 2D

 

 

Gra tworzona jest w oparciu o technolognie takie jak: PHP, AJAX, Javascript oraz JQUERY.

Wykorzystujemy kilka bibliotek Javascript a większość funkcji gry napisana jest przez nas. Za silnik odpowiada język PHP,

natomiast za stronę klienta gry w przeglądarce Javascript.



 

  • System Sterowania - posiadamy w pełni działający system poruszania się strzałkami, myszką oraz klawiszami WSAD (tylko, gdy gracz posiada wyłączony czat). Wszystkie te systemy działają integralnie względem siebie. Chodza również bardzo płynnie.

  • Interakcja z innymi graczami - w grze zaimplementowaliśmy kilka możliwości komunikowania się z innymi graczami. Najważniejszą z nich jest to, że widzimy ich dynamiczne na mapie, wraz z animacją ich ruchu. Możemy także handlować, rozmawiać na czacie lub prywatnie, a także zaprosić ich do walki.

 

  • System walki PvP, PvM - posiadamy rozbudowany system walk między graczem, a potworem oraz gracz vs gracz. Każdy potwór ma inne zdolności bojowe, a więc może używać czarów, jest szybszy niż inne, czy też może Cię zatruć! Ale.... Gracz również posiada mnóstwo opcji, dzięki którym na odpowiednim poziomie i z odpowiednimi statystykami może wygrać z każdym przeciwnikiem!

 

  • Opcje gracza - każdy gracz wyposażony jest w menu na dole ekranu gry. Może tam wyświetlić w każdym momencie opcje klanowe, rozpoczęte misje, czy też swój ekwipunek i statystyki. Zakładki te są ciągle rozwijane, aby były jak najbardziej intuicyjne i odpowiednio ułożone.

 

  • Rozbudowa systemów - ciągle rozbudowujemy systemy, które znajdują się w grze. Posiadamy już rozmowy, handel oraz system aukcji z danym NPC. Rozbudujemy także system questów, który nie będzie polegał tylko na otworzeniu skrzynki, ale także na czymś bardziej złożonym, co napewno zaciekawi najbardziej wymagających graczy.

 

  • Interfejs gracza - Dzięki rozbudowanemu systemowi interfejsu, gracz może dostosować interfejs gry i wszystkie okna do swoich potrzeb. Wszystkie zakładki interfejsu są w pełni ruchome i zapisują się po wyjściu z gry.

 

  • System klanów - Gracz ma możliwość dołączenia do klanu, przez co staje się potężniejszy. Jako rodzina klanowa może walczyć oraz zdobywać cenne doświadczenie i jeszcze większą radość z rozrywki.

 

  • Duża ilość rozrywki - Dużo wspaniałych lokacji oraz ciekawych questów. Rozwinięty system umiejętności oraz osiągnięć i wiele wiele więcej.

 

 

 

Nie będzie już więcej beta-testów. Niedługo startuje oficjalna wersja gry.

Gorąco zapraszamy na nasze forum w celu dyskusji na temat gry.

 

 

 

 

Przydatne linki:

http://fantasy-world.pl/
http://fantasy-world.pl/?page=forum

SCREENY:

 

 

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

 

 

 

 

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista


"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer


 


Potrzebujesz czegoś? Oznacz mnie @Salur

  • Odpowiedzi 375
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przypominam, że w razie pytań, problemów zapraszam na forum gry.

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista


"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer


 


Potrzebujesz czegoś? Oznacz mnie @Salur

Opublikowano

Pytanie do autora (Takie z ciekawości :D )

Braliście PRZYKŁAD z Margonem jeśli chodzi o listę przyjaciół oraz wrogów?
Muszę przyznać że bardzo ładnie wyszła wam ta gra, lecz brakuje mi w niej lepszego obramowania co do okienek.
Oraz myślę że musicie zainwestować dużo hajsu, w reklamę tej gry bo takich gier jest naprawdę dużo!

 

Ale co ja tam się mogę znać :D

Jedyne co mi pozostaje to życzyć wam Powodzenia! :)


 

Opublikowano

Pytanie do autora (Takie z ciekawości :D )

Braliście PRZYKŁAD z Margonem jeśli chodzi o listę przyjaciół oraz wrogów?

Muszę przyznać że bardzo ładnie wyszła wam ta gra, lecz brakuje mi w niej lepszego obramowania co do okienek.

Oraz myślę że musicie zainwestować dużo hajsu, w reklamę tej gry bo takich gier jest naprawdę dużo!

 

Ale co ja tam się mogę znać :D

Jedyne co mi pozostaje to życzyć wam Powodzenia! :)

 

 

 

Cała gra w uj przypomina margonem, muszą trochę pozmieniać rzeczy jeśli chcą, żeby to wypaliło.

giphy.gif

Opublikowano

Ehh, wygląda mi to na kopie Margonem. Myslalem, ze bedzie cos nowego. Moze kiedys jakas nowa odslona ?

Fajnie sie prezentuje :) Zagram

 

PS Aktywowalbys konto ? Pogralbym, potestowal :-)

Opublikowano

Projekt umarł śmiercią naturalną ??

 

Nie umarł i nie umrze. To, że ja nie pisze silnika, nie oznacza, że praca nie idzie. Inna osoba z zespołu uzupełnia ciągle opisy itemów, jak i dodaje nowe :)

bannerMPC.png

Opublikowano

Beta testy już tuż tuż... Zostało nam bardzo niewiele silnika do ukończenia. Zoptymalizowany został trochę kod po stronie klienta gry. Poprawiamy także samą wizualną stronę gry, tak aby nie była ona "robocza". Data oficjalnych testów zostanie podana po 10 grudnia.

bannerMPC.png

Opublikowano

Niowe intro gry:

 

intro.gif

 

Jak wam się podoba?

prawa belke bym wyrownal do tej lewej i te zielone napisy - zmienilbym kolor na taki jak ma logo. poza tym to dosyc srednie

Opublikowano

znikąd nie ukradłem

 

No to powiedz skąd wziąłeś tę grafikę tła? Albo skąd pochodzą tile widoczne na dwóch małych screenach? Albo powiedz chociaż jak długo szukałeś w google grafika to kółko z domkiem :)

 

 

Typowo od margonem wzięte :>

 

Fox a jak tam z twoja gra?

 

Wolnego czasu nie mam, na zajęciach jest java więc żeby nie pisać jakiś gównoprogramów to robię moda do Minecrafta 1.7.10 więcej info na blogu

Opublikowano

Hmm. Pomysłu na grę oceniać nie będę...

Dobra. To zaczynajmy od:

Kup/Sprzedaj - lepiej by wyglądało w ramce według mnie

lista przyjaciół/wrogów wygląda kiczowato ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...