Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Fantasy World - Graficzna Gra MMORPG


Salur

Pytanie

Opublikowano

                                                                       logo.png

 

Projekt  gry MMORPG 2D

 

 

Gra tworzona jest w oparciu o technolognie takie jak: PHP, AJAX, Javascript oraz JQUERY.

Wykorzystujemy kilka bibliotek Javascript a większość funkcji gry napisana jest przez nas. Za silnik odpowiada język PHP,

natomiast za stronę klienta gry w przeglądarce Javascript.



 

  • System Sterowania - posiadamy w pełni działający system poruszania się strzałkami, myszką oraz klawiszami WSAD (tylko, gdy gracz posiada wyłączony czat). Wszystkie te systemy działają integralnie względem siebie. Chodza również bardzo płynnie.

  • Interakcja z innymi graczami - w grze zaimplementowaliśmy kilka możliwości komunikowania się z innymi graczami. Najważniejszą z nich jest to, że widzimy ich dynamiczne na mapie, wraz z animacją ich ruchu. Możemy także handlować, rozmawiać na czacie lub prywatnie, a także zaprosić ich do walki.

 

  • System walki PvP, PvM - posiadamy rozbudowany system walk między graczem, a potworem oraz gracz vs gracz. Każdy potwór ma inne zdolności bojowe, a więc może używać czarów, jest szybszy niż inne, czy też może Cię zatruć! Ale.... Gracz również posiada mnóstwo opcji, dzięki którym na odpowiednim poziomie i z odpowiednimi statystykami może wygrać z każdym przeciwnikiem!

 

  • Opcje gracza - każdy gracz wyposażony jest w menu na dole ekranu gry. Może tam wyświetlić w każdym momencie opcje klanowe, rozpoczęte misje, czy też swój ekwipunek i statystyki. Zakładki te są ciągle rozwijane, aby były jak najbardziej intuicyjne i odpowiednio ułożone.

 

  • Rozbudowa systemów - ciągle rozbudowujemy systemy, które znajdują się w grze. Posiadamy już rozmowy, handel oraz system aukcji z danym NPC. Rozbudujemy także system questów, który nie będzie polegał tylko na otworzeniu skrzynki, ale także na czymś bardziej złożonym, co napewno zaciekawi najbardziej wymagających graczy.

 

  • Interfejs gracza - Dzięki rozbudowanemu systemowi interfejsu, gracz może dostosować interfejs gry i wszystkie okna do swoich potrzeb. Wszystkie zakładki interfejsu są w pełni ruchome i zapisują się po wyjściu z gry.

 

  • System klanów - Gracz ma możliwość dołączenia do klanu, przez co staje się potężniejszy. Jako rodzina klanowa może walczyć oraz zdobywać cenne doświadczenie i jeszcze większą radość z rozrywki.

 

  • Duża ilość rozrywki - Dużo wspaniałych lokacji oraz ciekawych questów. Rozwinięty system umiejętności oraz osiągnięć i wiele wiele więcej.

 

 

 

Nie będzie już więcej beta-testów. Niedługo startuje oficjalna wersja gry.

Gorąco zapraszamy na nasze forum w celu dyskusji na temat gry.

 

 

 

 

Przydatne linki:

http://fantasy-world.pl/
http://fantasy-world.pl/?page=forum

SCREENY:

 

 

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

 

 

 

 

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista


"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer


 


Potrzebujesz czegoś? Oznacz mnie @Salur

  • Odpowiedzi 375
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dnia 29 kwietnia 2016 odbędzie się reset wszystkich testowych kont na Fantasy-World. Tego samego dnia otwarta zostanie rejestracja dla wszystkich graczy przed oficjalnym startem.

Dnia 30 kwietnia 2016 zostanie ogłoszona data oficjalnego startu wraz z opisem gry. Rozpoczniemy również reklamę gry, tak aby jak najwięcej osób dowiedziało się o Fantasy-World!

bannerMPC.png

Opublikowano

No i fajnie :D. Chętnie wpadnę, może nawet zostanę, bo nie mam w co grać. ;)

 

A co do promocji, będziecie tworzyć coś takiego jak reflinki itp.?

19.jpg

Opublikowano

No i fajnie :D. Chętnie wpadnę, może nawet zostanę, bo nie mam w co grać. ;)

 

A co do promocji, będziecie tworzyć coś takiego jak reflinki itp.?

 

O, ciekawy pomysł, nawet o tym nie pomyślałem. Zaraz zrobię cały system do tego :)

 

Tylko co ciekawego mogę dawać za te reflinki ? :D

bannerMPC.png

Opublikowano

W wielu grach zazwyczaj otrzymuje się walutę premium albo przedmioty z IS. Tylko zazwyczaj warunkiem jest, aby osoba zaproszona coś osiągnęła w tej grze, np. 30 lvl. Bo jakby nie patrzeć, mógłbym sobie zaprosić 30 osób, zrobić im 1 lvl i miałbym wszystko co chce z IS, a raczej nie o to tu chodzi. :P

19.jpg

Opublikowano

Od poczatku projektu obserwuje postepy projektu i tylko czekam, az wystartuje. Przygladalem sie bacznie podczas jego powstawania i caly czas mialem nadzieje, ze wystartuje. W koncu sie doczekalem. Na pewno zawitam w grze, ale to czy zostane na dluzej zdecyduje poziom dopracowania gry (wiec, raczej zostane u was ;)). Nie pozostaje mi nic innego niz czekanie na start gry oraz podziekowanie za stworzenie czegos innego, jakiejs odskoczni. Powodzenia w prowadzeniu projektu, trzymam za was kciuki :)


 


Przepraszam za brak polskich znakow (niemiecka klawiatura, a proby przestawienia koncza sie niepowodzeniem).


Opublikowano

Zarówno autor tematu, jak i projektu nawet nie odpowiadają na zapytania ludzi. Według mnie jest to trochę nie na miejscu, bo teraz to faktycznie wygląda, jakby projekt umarł. Szkoda takiej gry, bo wielu czekało na nią. 


Opublikowano

Miałem ostatnio miesiąc przestoju w pracy nad grą z powodu innych obowiązków. Jednakże teraz prace nad grą ruszyły ze zdwojoną siłą. Postanowiłem, że każdy może wejść i zobaczyć aktualny postęp gry. Aczkolwiek obecny serwer ma zwiększony mnożnik zdobywania doświadczenia. Serwer z mnożnikiem x1 wystartuje w lipcu.

bannerMPC.png

Opublikowano

Bardzo fajny silnik napisales. Jak by ci sie kiedys znudzil lub nie mial bys czasu to prosze o PW odnosnie odkupienia. Oczywiscie tylko i wylacznie na markecie mpc:)

Opublikowano

Sprawdziłem i...

 

Ogólnie grafika bardzo ładna.

 

A co do rzeczy bardziej systemowych...

 

Nie można się obracać postacią. Co mam na myśli? Np. chcemy iść do góry i klikamy strzałkę w górę, ale tam stoi ściana, w którą oczywiście wejść nie możemy - logiczne. Problem w tym, że nasza postać nie obraca się w kierunku tej ściany. Osobiście (mój pogląd) uważam, że lepiej by było abyśmy się chociaż obrócili.

 

Już na początku gry spotyka nas pewne niedopatrzenie w dialogu: gdzieś tam stoi "moe" zamiast "może". Niby mały błąd, ale jest.

 

Kolejną sprawą jest to, że nie ma żadnej możliwości usunięcia konta ani zmiany e-maila. Jest to dość duży minus, według mnie.

 

W dodatku coś co mnie osobiście rozczarowało - zmieniło mi nick z IAmBoskiM na Iamboskim. Dla mnie jest to dość irytujące, raczej logiczne z jakich powodów.

19.jpg

Opublikowano

Sprawdziłem i...

 

Ogólnie grafika bardzo ładna.

 

A co do rzeczy bardziej systemowych...

 

Nie można się obracać postacią. Co mam na myśli? Np. chcemy iść do góry i klikamy strzałkę w górę, ale tam stoi ściana, w którą oczywiście wejść nie możemy - logiczne. Problem w tym, że nasza postać nie obraca się w kierunku tej ściany. Osobiście (mój pogląd) uważam, że lepiej by było abyśmy się chociaż obrócili.

 

Już na początku gry spotyka nas pewne niedopatrzenie w dialogu: gdzieś tam stoi "moe" zamiast "może". Niby mały błąd, ale jest.

 

Kolejną sprawą jest to, że nie ma żadnej możliwości usunięcia konta ani zmiany e-maila. Jest to dość duży minus, według mnie.

 

W dodatku coś co mnie osobiście rozczarowało - zmieniło mi nick z IAmBoskiM na Iamboskim. Dla mnie jest to dość irytujące, raczej logiczne z jakich powodów.

 

Zmiane nicku poprawiłem, myślałem, że ludzie tego nie lubią :D

 

Niedopatrzenia w dialogach mogą się zdarzyć, gdyż jest to serwer testowy.

 

Co do zmiany emailu i usunięcia konta, dodam te opcje w tym tygodniu.

 

Co do obracania to już to dodałem, dodatkowo dodam CTRL+Strzałka obraca w danym kierunku

 

A tutaj nowy szablon strony, jak oceniacie?

 

new_layout.png

bannerMPC.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...