Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

VENTURE - 85 Cap\Balanced Classes\Skill Extensions\New systems - Otwarcie 13 kwietnia.


RYDVAN x3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

or tomorrow in the afternoon

 

 

Powiedzcie mi na temat buildów które są dobre pod pvp na tym serwerze , co mogę zrobić aby być zadowolonym ?

Meczysz już chyba 5ta strone tego forum na temat buildu,

odp jest taka - to nie build czyni cie kosą tylko ty czynisz build,

Na servie jest balans postaci nie bez powodu.

  • Odpowiedzi 664
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Akurat balans mają niedopracowany:p Piszą cały czas, że będą balansować dalej. Dlatego tym bardziej nie wiadomo jaki build.

Opublikowano

@Linaxis

wez daj juz spokoj zrob 1 potem sobie wytauj inna jak ci ta nie bd odpowiadac proste...

na to nie ma reguly jaki build, wszystko zalezy od seta, szczescia mozesz miec nukera s/s i jechac wszystko i wszystkich(kwestia farta do blocka) tak samo u innych kwestia seta,crita, szczescia na to nie ma reguly, jak ogarniesz to i wizzem na pvp pojdziesz... i wygrasz

b421ea0bef5eb630m.png

Opublikowano

@up no to slucham ;p bo poki co nabilem juz 52 nowa postacia

 

dziala wam juz? bo na stronie jest online i wartosc ludzi sie zmienia

 

jaki gm ma nick by wyslac mu mgs boxa?

Opublikowano

ONLINE woooahh ale wbije po weekendzie xD

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Tak ms jest dostępny co 7 sekund. Przed rozpoczęciem gry na Venture warto poczytać o zmianach w skillach które masz na forum serwa. Nie mogę teraz podać linka bo forum coś nie działa. ;>

14mxpnc.jpg
Opublikowano

Polska a Ty znowu to samo:p Nikogo nie stracili, to nie jest tego typu serw. Ciągle jest dużo graczy i jutro jak się reszta dowie to będzie znacznie więcej.

Ja już 80 wbiłem i tymi axami dmg podobne co 2h, ale masz wszystkie zalety axów :) Nie jest tak osłabiony.

Opublikowano

Otwierasz pierwszą stronę tematu tu na forum i masz... FqGSoPXwRdiRGPAWR5IE

A wystarczy się trochę zastanowić gdzie takowe hasło może być.

14mxpnc.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...