Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ticket, pegazus, monster scroll, pandora, hp potion 1900/4100, elixie acc/weapon. clock 1 day, attack/parry rate 100%, zerk potion, Czy to są wszytkie dostępne nagrody z tego eventu ? Czy może ktoś zdobył coś "mega" ?

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To zmniejszcie częstotliwość ich wypadania (dużo mniej!) i ustawcie by prościej się wymieniało literki, np. Event so-ok --> receive gift EVENT. A nie klikać 5 razy :)

doninedar_xhnqenn.jpg

THEY MADE ME DO IT.

Opublikowano

9323808dd42d119cmed.jpg

 

Zapraszam do gildii HardPorn oraz inne gildie do unii (za wyjątkiem brotherhood). Organizujemy codzienne tai-sui dla unii, eventowe pandory, wypady na unique oraz cotygodniowe bronienie naszej fortecy, której jesteśmy właścicielami od początku serwera! Pm w grze m.in. do HeartS, Eleanor, Midnight, ale do innych też oczywiście można napisać :) Pozdrawiam!

Opublikowano

*server wystartowal 3 tygodnie temu wiec byly 2 fw.

 

 

#topic

jest inspekcja czy login znowu padl?

Opublikowano

*server wystartowal 3 tygodnie temu wiec byly 2 fw.

 

 

#topic

jest inspekcja czy login znowu padl?

 

Uptade.

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

@up

Tak się składa, że były 3 fw :)

 

btw. Ciebie akurat za normalnego tam uważam, co jest wyjątkiem.

jedyna osoba ktora mnie nie hejtuje w HP..dzieki ;p

 

ok ok, co poprawiaja czy tam wprowadzaja?

Opublikowano

9323808dd42d119cmed.jpg

 

Zapraszam do gildii HardPorn oraz inne gildie do unii (za wyjątkiem brotherhood). Organizujemy codzienne tai-sui dla unii, eventowe pandory, wypady na unique oraz cotygodniowe bronienie naszej fortecy, której jesteśmy właścicielami od początku serwera! Pm w grze m.in. do HeartS, Eleanor, Midnight, ale do innych też oczywiście można napisać :) Pozdrawiam!

nie rozumiem dlaczego nie wrzucacie takich fajnych screenów na stronke :D

 

OPEN! :P

TaI6c.jpg

 

Opublikowano

stack tabsów zmienił się do 10. Co prawda jest możliwe 20, ale dzieje się wtedy to samo, co wcześniej z stonami, czyli po teleporcie się rozdzielają.

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

hhehehe :) śmiech na sali ;D taki "profesjonalny team", wgl wszystko najlepsze macie xD good joke a nieumiecie zrobić stackowania tabsów xD ? hahahah powodzenia.... aa i taki profejonalny team a nie mógł tego wszystkiego zrobić wcześniej xD ? zwiekszyć dropów? sprawdzić stack? naśmiewacie się z innych serwerów a sami nie macie nawet połowy tego co inne xD dziwini z was ludzie ;p

a tak ps. Fajną maszyne macie xD skoro już lagi są ;p

 

Może odszedłem z dragona ale nie można zarzucić że są lagi i znika stack po teleporcie xD gratuluje.

Wznoszę ręce do góry krzycząc do Ciebie Boże, zabierz do siebie wszystkich co giną na motorze

Opublikowano

@up Twoja wypowiedź zapewne na serverze na którym nie grasz wnosi wiele a Ty czujesz się dużo lepiej, prawda? mi oprócz lagów w mieście nic nie przeszkadza;c

"Zamilcz Chłopie zanim Cię zakopie" 52 Dębiec

Opublikowano

nie musze tam grać xD wystarczy przeczytać wasze wypowiedzi co się dzieje ;D

Wznoszę ręce do góry krzycząc do Ciebie Boże, zabierz do siebie wszystkich co giną na motorze

Opublikowano

@up

Albo ty jesteś ułomny albo tylko udajesz...

 

Skoro nie grasz na tym serwerze to nie oceniaj go po wypowiedziach innych graczy

I nie wiem kto gdzie i kiedy naśmiewał się z innych serwerów. Pokaż mi to bo jestem niezmiernie ciekaw

Gdzie jest zwątpienie, tam jest wolność.


Opublikowano

wróć na DRO i zrób rollbacka, może zejdzie z Cb powietrze.

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

rollbacka? xD powodzenia ;D hah Aven poszukaj to znajdziesz :)

 

No tak przecież graczy zdanie się nie liczy więc ich opinia jest nic nie warta według was skoro to co piszą nic nie znaczy pozdro xD

Wznoszę ręce do góry krzycząc do Ciebie Boże, zabierz do siebie wszystkich co giną na motorze

Opublikowano

@up

Ale ułomny człowieku ty stawiasz zarzuty że się wyśmiewają wiec je uargumentuj przedstawiając dowody. Ja nie twierdze że ich niema Ale skoro coś zarzucasz powinieneś to udowodnić uargumentować

 

My jesteśmy zwykłymi graczami

A ty chcąc oceniać serwer powinieneś pierwsze na nim zagrać a nie opierać się na opinii innych graczy

Gdzie jest zwątpienie, tam jest wolność.


Opublikowano

88/1000

uuu, chyba ta liczba się sporo zmniejszyła :D Ludzie odchodzą z dro i wbijają na ARDEBRANA ? Nie mów, że Ty im się dziwisz haha... Ja tu widzę czystą zazdrość. Do widzenia.

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Każdy przeciętny gracz, nim zacznie grać w tym ja, woli się zapoznać z serwerem i wiedzieć co na nim jest ;p a czytając że ciężko jest naprawić "Profesjonalniej ekipie" stack tabsów bo jest 10 xD to można się domyślić że nim na ten serwer wejdzie coś nowego godnego uwagi miną wieki xD skoro stack jest taki strasznie trudny a to 5minut roboty xD

 

zazdrość o co xD ? ja nie jestem już w Dragonie od jakieś 2 miesięcy xD jest inny owner ;p nawet tam nie gram :D

Wznoszę ręce do góry krzycząc do Ciebie Boże, zabierz do siebie wszystkich co giną na motorze

Opublikowano

rollbacka? xD powodzenia ;D hah Aven poszukaj to znajdziesz :)

 

No tak przecież graczy zdanie się nie liczy więc ich opinia jest nic nie warta według was skoro to co piszą nic nie znaczy pozdro xD

to że ty tak uważasz wcale nie znaczy że inni tak myślą :)

 

 

88/1000

uuu, chyba ta liczba się sporo zmniejszyła :D Ludzie odchodzą z dro i wbijają na ARDEBRANA ? Nie mów, że Ty im się dziwisz haha... Ja tu widzę czystą zazdrość. Do widzenia.

zdecydowanie też tak myślę i popieram twoją wypowiedź :P

 

 

Każdy przeciętny gracz, nim zacznie grać w tym ja, woli się zapoznać z serwerem i wiedzieć co na nim jest ;p a czytając że ciężko jest naprawić "Profesjonalniej ekipie" stack tabsów bo jest 10 xD to można się domyślić że nim na ten serwer wejdzie coś nowego godnego uwagi miną wieki xD skoro stack jest taki strasznie trudny a to 5minut roboty xD

 

zazdrość o co xD ? ja nie jestem już w Dragonie od jakieś 2 miesięcy xD jest inny owner ;p nawet tam nie gram :D

hmm inny owner...czasem wydaje mi się, że to tylko zwykła ściema, żeby odbudować reputacje serwera?

 

 

hhehehe :) śmiech na sali ;D taki "profesjonalny team", wgl wszystko najlepsze macie xD good joke a nieumiecie zrobić stackowania tabsów xD ? hahahah powodzenia.... aa i taki profejonalny team a nie mógł tego wszystkiego zrobić wcześniej xD ? zwiekszyć dropów? sprawdzić stack? naśmiewacie się z innych serwerów a sami nie macie nawet połowy tego co inne xD dziwini z was ludzie ;p

a tak ps. Fajną maszyne macie xD skoro już lagi są ;p

 

Może odszedłem z dragona ale nie można zarzucić że są lagi i znika stack po teleporcie xD gratuluje.

może lagów faktycznie nie ma ale to pewnie wywodzi się z tego, że nie macie zbyt wielu graczy...

TaI6c.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...