Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

czemu nie mozna sie zalogowac przez bota ? Wywala mnie .. kazdy ma ten sam problem ?

tak jest problem przy połączeniu z serwerem logowanie padło :D musza resnac serwa 2 min roboty i bedzie działać :>

iv0dadx4sqp7_t.jpg

Opublikowano

Taka sugestia do gma, dobrze by było coś zrobić z literkami z eventu, żeby je można było wszystkie na raz wymienić, a nie bawić się z wymienianiem ich pojedynczo (jak ktoś ma ich dużo to troche to zajmuje) i elixiry z eventu nie można połączyć z elkami zwykłymi, co zabiera niepotrzebnie miejsce w depo.

Opublikowano

Szewa dobrze prawi, sam na to czekam, bo męczące jest wymienianie xxx literek po 1 kliknięciu. Zrobić tak, by 1 kliknięciem wymieniło się tyle, ile jest slotów w inv i spoko.

doninedar_xhnqenn.jpg

THEY MADE ME DO IT.

Opublikowano

Mister GM pls naprawić logowanie oraz z tym eventem literki zeby sie wymienialo od razu ile miejsca w eq i mozna bylo laczyc elki etc..

Z góry slicznie dziekuje i zamowie znowu silki;]

//Sygnatura niezgodna z regulaminem

Opublikowano

Taka sugestia do gma, dobrze by było coś zrobić z literkami z eventu, żeby je można było wszystkie na raz wymienić, a nie bawić się z wymienianiem ich pojedynczo (jak ktoś ma ich dużo to troche to zajmuje) i elixiry z eventu nie można połączyć z elkami zwykłymi, co zabiera niepotrzebnie miejsce w depo.

Niestety nie da się zrobić tak, by wymieniało wszystko na raz.

 

Co do elixirów to celowo nie stackują się z normalnymi. :)

Opublikowano

A co z ticketami na sp??? Bo jeżeli nie można zrobić aby się stock -owały to może lepiej je wycofać lub zmniejszyć prawdopodobieństwo wylosowania ich...

Opublikowano

Niestety nie da się zrobić tak, by wymieniało wszystko na raz.

 

Co do elixirów to celowo nie stackują się z normalnymi. :)

 

dlaczego się celowo nie stackują ? elka to elka.

 

@edit co ile jest aktualizowana stronka ? bo albo się coś zepsuło, albo ktoś zaniedbuje swoją pracę.

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Jestem za, bo cale również zawalone.

Lag, Lag, Lag, Lag. Lag za lagiem. Macie również?

 

 

EDIT:

Gildia HardPorn Z Hotan Fortecą, szuka aktywnej gildi do Unii! Potrzebujemy max 1-2 gildie. Pisać w grze - HeartS / Eleanor / Abandoned

Dużo oferujemy!

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

lagi, lagi, lagi....

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

podobno mieliście zmieniać maszyne na lepszą, można wiedzieć kiedy przeniesiecie serwer? :) lagi+limit na 4 ip i dzisiaj 4 graczy z Egiptu odeszło, bo nie mogą grać w kafejce internetowej.

Opublikowano

Ja chciałbym Życzyć wszystkim na następnym FW powodzenia i szczęścia :)

p.s nie jest to ironia

Gdzie jest zwątpienie, tam jest wolność.


Opublikowano

Proszę, wyrzućcie z nagród SP tickety.

 

I uprośćcie chociaż minimalnie wymianę tych literek, bo to jest tragedia jak ma się większą ilość.

doninedar_xhnqenn.jpg

THEY MADE ME DO IT.

Opublikowano

Tak, zmieniamy maszynę na lepszą. Właśnie na nią czekamy. :)

 

Jedyne co możemy zrobić, to zmniejszyć częstotliwość ich wypadania.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...