Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam pytanie odnośnie Silków ;
Zacznę od tego, że mój login do strony jak i do logowania jest inny niż nick w grze, więc zamówiłem sobie dzisiaj silki, wszystko dobrze wypełniłem, jednak w polu "id" podałem swój nick z gry a nie login którym się loguję na stornę / do gry . Czy spieprzyłem to totalnie i silków już nie odzyskam ? czy jednak mam czekać? bo zamówiłem je 20min temu.

@Edit ; Okej wszystko doszło, dzięki ; )

Opublikowano

Administracjo Rozmawiamy codziennie na tsie i zaczyna robic sie lipa po wbiciu 80 lvl nie ma zadnego konkretnego celu zrobcie ze job na ktore pracuje cala gildia badz job wary musicie cos robic bo ludzie uciekaja.

My narazie zostajemy ale tez nie wiemy jak dlugo a nie chcemy skakac po serwerach bo tu juz mamy gildie i dosc fajnie sie gra ale jest nudno

Opublikowano

Dodaliśmy newsa na naszą stronę. Co poniedziałek przydzielana będzie nagroda najlepszemu thiefowi, hunterowi oraz traderowi, po czy ranking będzie resetowany i tak w kółko.
Gwarantujemy, że nagrody te was zadowolą, ale póki co jest to jeszcze tajemnicą! Szykujcie się! :)

Opublikowano

Droga Administracjo serwera czasy kiedy wystarczyło odpalić serwer i dodawać Avatary skończyły się dawno....Jeśli chcecie by ludzie tu zostali musicie coś od siebie dawać to nawet nie muszą być eventy wystarczy wprowadzić system coinsow. Nie wiem czy to dla was coś trudnego bądź nie ale zauważcie że istnieją prywatne serwery, które stoją nawet ponad rok. Co do coinsow wedlug mnie najlepszy system posiada serwer Devias, tam jctf jak i job jest bardzo aktywny. Z ctf za zabicie gracza z drużyny przeciwnej dostaję się Icy trophy, które pozniej wymienia się na silver coins, które potrzebujemy do kupienia sun broni. Z joba dostajemy za expa gold coins...Przy takim systemie mają tam dziennie od ponad roku 500-600 ludzi. Przemyślcie to....

Opublikowano

@jeśli to maja być scrolle, reversy czy coś to się pocałujcie ale. clocki, devile, premki czy coś ofc! jest o co grac;d

 

@i dodajcie na stronę ten ranking kto ile ma w danej chwili ;) będzie ciekawie;d

 

e2@ system coin bardzo fajna sprawa też, tylko trzeba rozsądnie dobrać liczbę coinow do 1 itemu... żeby luzie nie mieli sun seta w tydzień czy dwa ale w ~1 do 2 miesięcy;)

"Zamilcz Chłopie zanim Cię zakopie" 52 Dębiec

Opublikowano

system coinów to dobry pomysł ale wydaje mi się że sun weapony to lekka przesada.. z drugiej strony sox rate jest niski więc może to być dobre rozwiązanie :D

TaI6c.jpg

 

Opublikowano

Jesteśmy w trakcie prac nad takim systemem. "Coiny" te będziemy mogli dostać na CTF oraz na Job'ie.



Zastanawiamy się tylko nad jednym... czy odpowiednią nagrodą za te "Coiny" będzie Seal Of Sun weapon 8 Dgr?





A co do nagrody za job'a, zaufajcie nam - będzie warto! :)


Opublikowano

@UP Myślę, że Sos, Som, Sun z tym, że Sun dosć ciężki do zdobycia ;D żeby nie każdy miał suna od tak;)

 

@ i jak macie zamiar wykluczyć oszustwo, z job coin, żeby ludzie sami sobie nie nabijali

"Zamilcz Chłopie zanim Cię zakopie" 52 Dębiec

Opublikowano

ARDEBRAN - "Old school na dłużej". Rzeczywiście, z coinami old school jak się patrzy... A już z sun weaponami to już w ogóle, szczyt wszystkiego. Może jest to jakieś rozwiązanie, bo tym "pseudograczom" ciężko tyłek ruszyć na joba... Nie dostanę suna, to się nie opłaca. Ewentualnie powyzywać się na globalach, ot na co was stać. Pogratulować. Server jest taki, jacy są gracze. Prosta sprawa. Poza tym, nie wszyscy gracze grają od samego początku, nie powinno zatem dziwić, że usiłują dołączyć do grona "80-tek". Zmieniła się mentalność potencjalnego gracza i to jest problem współczesnych serwerów, nie żaden brak coinów, FGW, czy innych bzdur. Problem jest w tym, że "polaczki" chcą się świecić, lubią się świecić, i nic tego nie zmieni. Nudno jest, bo zapomnieliście, jak się gra w silka, a wasza gra sprowadza się do fortecy i trzech eventów.

Na pierwszych prywatnych serwerach, gra przypominała grę z isro. Thief okradał karawanę, bo miał z tego zabawę, a trader robił karawanę, bo chciał sprowokować thiefy, a przy okazji zarobić trochę golda. Job nie polegał na "wymęczaniu" sunów.

 

Podsumowując, uważam, że jakiś system jest potrzebny, ażeby zachęcić nasze "gwiazdeczki" do większego wysiłku niż stuckowanie lordów. Jeśli karawany pojawią się na szlakach, z pewnością będzie ciekawiej, szkoda tylko, że niewiele pozostało z bezinteresownej, dobrej zabawy...

 

P.S. Proponuję wybór mniejszego zła: som bronie + biżuteria, immortale, astrale, colcki, reversy, zerk scrolle ect. Jak wam się tak bardzo nudzi, to zróbcie coś, żeby nie było nudno. Nowi garcze patrzą właśnie na was, a wy dajecie kiepski przykład. Job może rozwijać się i bez wielkich nagród. Zależy to tylko od nas.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

w sumie suny nie musza być główna nagrodą ;)

 

a może silk for job exp?;>

"Zamilcz Chłopie zanim Cię zakopie" 52 Dębiec

Opublikowano

GM a kiedy będą rozdane nagrody za job'a osobom, które są teraz w rankingu? Trochę to bez sensu bo oni poświęcili czas żeby wspiąć się na górę rankingu a nagród od 3 tygodni nie ma ..

Opublikowano

GM a kiedy będą rozdane nagrody za job'a osobom, które są teraz w rankingu? Trochę to bez sensu bo oni poświęcili czas żeby wspiąć się na górę rankingu a nagród od 3 tygodni nie ma ..

 

Od godziny 21:00 dzisiaj, do godziny 21:00 jutro, GM będzie rozdawał te nagrody. Będą inny nagrody niż później z uwagi na to, że główna nagroda jeszcze nie jest gotowa. :)

Opublikowano

suny jako nagrody nie bardzo to juz nie jest old school

 

 

i mam pytanie czy merce tutaj działają i czy moglibyście dodać 2 przemiany joba jak dawniej na isro były po 1m no np traderka wygladała jak GDF tylko ze zielona

 

HardPorn Rekrutuje pm tutaj lub w grze WarMachine

iv0dadx4sqp7_t.jpg

Opublikowano

Kolejny dzień mija a ja nadal mam kare na jobie. Czemu support pojawia się na serwie tylko jak są eventy a gdy mamy jakiś problem nie ma gdzie go zgłosić. Radze zaczac sie troszeczkę interesować serwerem skoro macie zamiar go rozwijać bo jak na razie to rozwijają się jedynie na nim GFy.

Vorax

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...