Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zamiast robić durne głosowanie na temat limitu IP (które trwa 5minut) który dziś rano został ustalony na 4 to lepiej naprawcie bugi związane ze stackiem stonów... i polecam zamknięcie tego tematu aby uniknąć bezsensowego spamu...

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Limit na 4 konta z jednego IP jest idealnym rozwiązaniem.

Wszyscy wielce oburzeni tylko ukazują jak słabymi graczami są i prawdopodobnie pozostaną.

Nauczcie się grać bez własnego 8/8 party, bo śmiech mnie ogarnia gdy widzę nieogarniających graczy na fortecy.

Ukażemy wam siłę zgrania i doświadczenia gdy tylko dobijemy 80 lvl i dorobimy dobrego oprzyrządowania.

Opublikowano

Limit na 4 konta z jednego IP jest idealnym rozwiązaniem.

Wszyscy wielce oburzeni tylko ukazują jak słabymi graczami są i prawdopodobnie pozostaną.

Nauczcie się grać bez własnego 8/8 party, bo śmiech mnie ogarnia gdy widzę nieogarniających graczy na fortecy.

Ukażemy wam siłę zgrania i doświadczenia gdy tylko dobijemy 80 lvl i dorobimy dobrego oprzyrządowania.

 

Wszyscy czekają na to pięknie zgranie. Powodzenia.

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

jestem za zwiekszeniem literek z eventu to conajmniej 200 stacka, elkow potow tez wiecej, conajmnie 500, elkow do 100, pilli rowniez tak jak potow,

 

kilka h exp i pol inventory to same literki

b421ea0bef5eb630m.png

Opublikowano

@Ardebran- Proszę naprawcie te stacki stonów, ludziom znikają po teleporcie, niby jest stack, a i tak zajmują jak się je zestackuje, to w depo to puste pole jest traktowane jak stone, poza tym już mi 10 lucky zniknęło, gdy je zestackowałem...

 

Gildia HardPorn poszukuje gildii do unii, niezmienny właściciel Fortress od początku serwera :)

Opublikowano

propozycja na black resa, zmniejszenie jego czasu trwania do 10 sec, cale pt clerow jest nie do zjechania

b421ea0bef5eb630m.png

Opublikowano

Skoro ma być to Old to niech wszystko zostanie takie jak było a nie że komuś się to nie podoba bo zaraz ktoś wymyśli żeby bles działał 5 sec itd Black res powinien zostać zmieniony na taki czas jaki miał kiedyś.

 

@down

Dziwne ze przez tyle lat ludzie grali z tym na isro i jakoś potrafili grać nie było takich płaczków jak teraz.... Nie rozmieszaj mnie z tym twoim "gz" .....

Opublikowano

@up to poprawia balans na FW... jeśli przez tyle lat istnienia tej gry nie dostrzegłeś to gz. może jak chcesz old to triple bless też niech będzie?;>

"Zamilcz Chłopie zanim Cię zakopie" 52 Dębiec

Opublikowano

Wszyscy czekają na to pięknie zgranie. Powodzenia.

Ja tylko mam nadzieje iż wszyscy czekają żeby tylko nie było jak na pozostałych serwerach, że wszyscy uciekną nie widząc sensu gry.

Opublikowano

hmm dziwne.

Zrobiłem acc, zassałem klienta i nie moge sie dostać do gry ciągle C7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...