Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Racja, w Samarkand to juz porazka z tymi 8/8 party typu wiz1,bard2,wiz3, war1 itp itd ale i tak wymiata "kupa1. kupa2, kupa3, kupowiz, kupowar" xD

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

UPTADE. - Żeby nie było :D

 

EDIT

TeamSpeak3 Gildi HardPorn Już działa. Bo się wyłączył.

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Update - 16.03.2013.

Co nowego?

- Przede wszystkim nowy event!
Do zebrania literki tworzące napis: E V E N T. Do wygrania: SP Ticket'y, Elixiry, Berserker Potion'y, Pandora Box'y i wiele innych,

- stack elixirów zwiększony do 50, również tych eventowych, które nie stackują się z normalnymi,

- stack stone-ów zwiększony do 10.

Opublikowano

@Up a na moje pytanie odp? czy mogę już 4 pt gfó startować bo to jednak trochę pracy jest;/

"Zamilcz Chłopie zanim Cię zakopie" 52 Dębiec

Opublikowano

odpal z lanchera

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Gildia RedRibbon zaprasza wszystkich aktywnych graczy w swoje szeregi.

Najmilej widziani będą dążący do celu gracze szybko rozwijający swoje chary.

Gildia posiada 5lvl oraz unię HardPorn.

W gildii obowiązuje kultura wypowiedzi, za chamstwo i wyzwiska będzie wylot (żarty, ironia i sarkazm są
oczywiście dozwolone, również w stosunku do GM'a ;) - nie tolerujemy jedynie chamskich i nieuzasadnionych wyzwisk).

W gildii będą organizowane taxi dla graczy z low lvlem.

Chętni niech piszą poniżej lub skontaktują się w grze z jednym z członków gildii - prawie każdy ma prawo join.

Vorax

Opublikowano

Całkiem interesujące te nagrody. :rolleyes:

312/1000 osób na serwerze stuknęło.

 

EDIT:

 

Gildia HardPorn poszukuje jednej-dwóch gildi do Unii! Pisać tutaj. B)

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Co do literek, zmieńcie stackowanie (dropią bardzo szybko, więc nawet do 200), bądź po prostu pozwólcie je chować DO STORAGE i to by była najlepsza opcja.

doninedar_xhnqenn.jpg

THEY MADE ME DO IT.

Opublikowano

Może stworzycie jakieś forum na stronie? Jak na razie to tylko użytkownicy mpc są na bierząco i mają gdzie podyskutować, nie mówiąc już o zagranicznych graczach:p

Opublikowano

Nie wiem czy tylko mi się wydaje, ale im więcej ludzi jest na serwerze tym większe są lagi

 

Ja nie mam, miałem rano tylko lagi. Ale to była wina mojego internetu chyba, ale po chwili się uspokoiły. i śmiga jak trzeba :3

 

EDIT:

Serwer populated ! Świętujemy! <3

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Już mam dosyć tych zasranych lagów, chociaż nie wiem czy można je w ogóle nazwać lagami, jak char staje przez kilkanaście sekund i daje się lać po głowie -.-

doninedar_xhnqenn.jpg

THEY MADE ME DO IT.

Opublikowano

Need gold farm :) Administracjo, może nam wyjaśnicie dlaczego są takie duże lagi? : )

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

serwer populated, świetnie, ale te lagi dobijają człowieka. Chyba gm-i sami w to nie wierzyli, że tyle ludzi będzie grało i słabo sie przygotowali..

Opublikowano

tak na prawdę to gold farmy zaśmiecają ten server ; ) 8 charów ( wszystkie clientless ) i wszystko w piździe :) dlatego przestałem tam grać

Opublikowano

tak na prawdę to gold farmy zaśmiecają ten server ; ) 8 charów ( wszystkie clientless ) i wszystko w piździe :) dlatego przestałem tam grać

 

+ Dla ciebie. Administracjo, a ja mam chyba wrażenie, że ty olewasz nasze pytania na temat " IP " :) Chyba już po 5-4 razy się pytaliśmy. A nadal nic, a dzisiaj nagle wszelki Uptade, okej jest zrobiony uptade. A nawet na prostą odpowiedź nie możecie nam odpowiedzieć? Dobrze,rozumiem. Macie pracę, ale skoro jesteście już na forum i ogłaszacie " co będzie nowego " I mówicie o tym co nieco, to moglibyście w trakcie odpowiedzieć na te niektóre pytania :) Bo mi się juz robi nie dobrze, jak mam patrzeć na te gold farmy... 8S

 

EDIT.

 

WTT AVATAR Furr - PM.

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

serwer populated, świetnie, ale te lagi dobijają człowieka. Chyba gm-i sami w to nie wierzyli, że tyle ludzi będzie grało i słabo sie przygotowali..

 

Tak, coś w tym jest. Nie spodziewaliśmy się aż tylu osób w pierwszym miesiącu.

Jesteśmy już nastawieni na kupno lepszego sprzętu. :)

 

Co do limitu...

Sami najpierw byliście za tym, aby go nie wprowadzać podając różne argumenty, np., że ktoś z bratem nie będzie mógł pograć. Teraz natomiast jesteście za tym, aby wprowadzić limit.

Wprowadzimy 5 IP limit wraz z kolejnym updatem (jutro, godz. 13:00(GMT+1)), czy taki limit będzie OK?

 

Lagi wkrótce ustaną, ponieważ przeniesiemy serwer na lepszy sprzęt.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...