Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No widze server jak talala ;D Jest co robić.. Aż 42 graczy online(podzielić można pewnie przez 2 lub 3- ilość postaci z jednego pc).

 

ludzie wracajcie na serva fajnie sie gra ...

Napewno fajnie, te puste spoty,nikt unika nie ksuje, karawankę można samemu zrobić..

Opublikowano

Gm ma wrócić, a tak zapytam. Gdzie GM był? Zrobił sobie wolne? Teraz gra 42 osoby. Więc, proszę Cię. Przedtem coś się działo, było z kim grać gadać. Na początku GM był aktywny, teraz se w kulki polecieli bo myśleli że jak zarobią, i zrobią silki za 4zł to zleci im się masa ludzi.

Ja odszedłem z tego serwera dawno, bo wiedziałem że GM se w chuja poleci. Dziękuje za uwagę / PS - Administratorzy ardebrana - byście chodziaż mogli coś napisać, a nie teraz siedzicie w kącie i nic nie mówicie.

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Fani Venture poczekamy jak wasz podupadnie tak samo uciekniecie jak szczury i bd hejtowac , ja gram dalej jebac reszte moge byc sam na servie czesc /

 

 

Ciekawe kto pierwszy wchodził do innych tematów i hejtował ;]

 

Zrozumum człowieku ten serv już padł tak samo jak dragonroad. Na tą godzine jest 57 osób. GM leje na wszystko, od ilu stron tematu nie dał znaku życia?

Takie są realia polskich prywatnych serverów, smutne ale prawdziwe. Już nawet bota nie chce się nikomu stawiać.

Opublikowano

Venture tez jakos super wielu ludzi nie ma.

Ale o serwer Venture dbają. A nie zero odzewu zero GM-a

Opublikowano

Venture tez jakos super wielu ludzi nie ma.

Wcale nie ma, stale +250 gdzie kazdy ma tylko jedna postac to rzeczywiscie malo. To jak 1500-2000 na Ardebranie.
Opublikowano

Venture tez jakos super wielu ludzi nie ma.

na venture graja same legity a nie boty ;]

 

Wcale nie ma, stale +250 gdzie kazdy ma tylko jedna postac to rzeczywiscie malo. To jak 1500-2000 na Ardebranie.

A ardebranie było max 500 graczy online(każdy po 2/3 postacie)

Opublikowano

KRAL był, jest i będzie tylko jeden :D

 

McEPc.jpg

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Eleanor wracasz na Ardebrana ?

 

nie :) ardebran umiera

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...