Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, gram na serwerze niecałe 2 tygodnie i przyznam że owy priw jest jak najbardziej godny polecenia, najlepszy cap (przynajmniej wg mnie) , przyzwoite staty, żadkie bugi oraz cena/dostepnosc silkow itp, itd... naprawde jestem pod wrażeniem ;) Gracze są aktywni (nie tylko boty) co stanowi kolejny plus dla serwera, dodatkowo wczoraj (czwartek) widzialem już 223 osoby online, wiadomo iż trzeba czasu aby serwer wskoczył na populated/crowded ale jak na początek to bardzo dobry wynik.. ;) Jeszcze raz polecam i pozdrawiam wszystkich na Ardebranie, Siron from Greece, Ecsro vip, ZSZC.

Opublikowano

sporo ludzi niby ale też sporko gfów... limit na 4 IP byl by idealny albo 3;C

"Zamilcz Chłopie zanim Cię zakopie" 52 Dębiec

Opublikowano

Administracjo, ja mam takie pytanie. Czy limit ip będzie w przyszłości zmiejszony ? Mniej więcej do 3-4. Bo niektórzy ludzie mają po 8/8 własne party. I odbiera to trochę korzyści z gry, bo coraz więcej jest gold farmów... I mnie to trochę zniechęca. Czy moglibyście dać jakieś informacje czy zostaną one zmiejszone w przyszłości, tak lub nie? Dziękuje, Pozdrawiam. :)

 

@edit

 

Zapraszamy do Gildi HardPorn Polsko/Obcokrajowca. Przyjmujemy od 52LVL + / 5 Lvl / Unia - RedRibbon <- Master Gildi - Vorax / Hotan Forteca / Szukamy także jednej-dwóch Gildi do Uni! Pisać pm - HeartS / Eleanor / Abandoned

Robimy taxi na ongach->Penony->Sonary, żeby ludzie mogli się wyfarmić jeżeli mają dojść do naszej gildi. PM - Abandoned.

 

@down

Nie zauważyłem :D Już :]

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

@do Administracji

 

zamierzacie robic cos MC? i pt share 8/8 odpalane przez 1 gracza? bo gdzie nie spojze to cialge ich widze

b421ea0bef5eb630m.png

Opublikowano

Mam ochotę pograć trochę bo dawno w silka nie grałem.

Z opisów i "komci" lepszego serwera nie znalazłem.

Opłaca się tu pograć ? :D

10465336176777382411.png
Opublikowano

Mam ochotę pograć trochę bo dawno w silka nie grałem.

Z opisów i "komci" lepszego serwera nie znalazłem.

Opłaca się tu pograć ? :D

 

Według mnie zawsze najlepsza odpowiedź - Wejdz i sam się przekonaj, może ci się spodoba, a jak Ci się spodoba, to zapewniam Cię. Szybko stąd nie odejdziesz :)

 

Jak masz zamiar dojść na serwer - Zapraszamy do Gildi HardPorn :) Pm - HeartS / Eleanor / Abandoned :ninja:

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Za 15 minut będzie gra.

Nick: Nozyk

 

 

Tylko mam problem z buildem bo nie wiem jaki wybrać, a cap 80 to moje początki w sro i kompletnie tego nie pamiętam :D

10465336176777382411.png
Opublikowano

Za 15 minut będzie gra.

Nick: Nozyk

 

 

Tylko mam problem z buildem bo nie wiem jaki wybrać, a cap 80 to moje początki w sro i kompletnie tego nie pamiętam :D

 

Hmm, jeżeli na cap 80, chcesz coś do pomęczenia do Ci dam takie propozycje. + Odrazu zapraszam Cię na taxowanie na ongach, 2x spot do 200k-300k sp jechanie + dlvl. Jeżeli masz ochotę.

 

STR - Blader/Glavier/Fire/light<- Jeżeli ogarniesz tą hybrydę, siekasz połowę ludzi na pvp :)

STR- Bow Fire/Light -> Euro -> Rogue/Cler.

STR - Euro -> Warrior/Warlock :D ( Sieka na pvp )

Hybryda - 1:7 heuk 80/fire 80 /cold 80.

 

EDIT:

Żeby nie robić następnego postu. Są 300/300 mastery. Skontaktuj się ze mną w grze PM - Nokukuno/Abandoned

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

To jakie to jest mastery ?

320 ?

 

Taxa się przyda, sp piechotą nie chodzą a wiadomo lepiej na ongach niż samemu :D

10465336176777382411.png
Opublikowano

300 = 80+80+80+60

 

@edit euro 160.

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Ok dzięki :D

Za jakies 5-10 min wejdę do gry to się odezwę

 

jadę z buildem glaviera bądź blader/glavier

 

 

@up

Euro 160 to się już domyśliłem :D

10465336176777382411.png
Opublikowano

Witam chciałbym zagrać tutaj ogólnie gram od początku isro :) tak że doświadczenie jest znajdzie się dla mnie miejsce w jakiejś guild :> ?

iv0dadx4sqp7_t.jpg

Opublikowano

Witam chciałbym zagrać tutaj ogólnie gram od początku isro :) tak że doświadczenie jest znajdzie się dla mnie miejsce w jakiejś guild :> ?

 

Gildia HardPorn Zaprasza Cię serdecznie w nasze szeregi :) Pm - Abandoned / Eleanor / HeartS

 

 

Edit:

 

Wymienię się - Dam Avatara Furr + Hat - Za tylko avatara ( Z tym w silku się dogadamy )

PM - Abandoned.

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...