Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Raczej chyba off, chciałeś powiedzieć. U mnie bot śmiga, a gdy chcę odpalić 2. To pokazuje że jest inspekcja :) Wyłączyłem sprawdzić bota, wszystko inne. I urochomiłem normalnie bez bota Ardebran prywatny serwer. By sprawdzić czy działa,czy też nie. I okazało się że mi nie działa, lub jest inspekcja. Ściągam jeszcze raz cleinta, jak nie podziała. To edytuje, lub napiszę jeszcze raz posta i możliwe że wy mi pomożecie.

 

@edit

Naprawione.

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Kiedy wprowadzicie te nowe avatary czy też resztę avatarów na serwer bo coś słyszałem że wczoraj miało być albo dziś czekam bo chce kupić avatara a nawet 2 ..

Pozdro

//Sygnatura niezgodna z regulaminem

Opublikowano

troche update gry jest długi;/

 

Był długi, bo dodawali dużo rzeczy. Maksymalnie powinno Ci się ściągać 5minut.

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Zapraszam do polubienia fanpage http://www.facebook.com/pages/Silkroad-Online-Polska/381648855276370
Mozna rowniez promowac swoj serwer wysylajac info na email podany na fanpage'u.

Zapraszam do polubienia fanpage http://www.facebook.com/pages/Silkroad-Online-Polska/381648855276370, Gdy strona złapie obrotów na okrągło będą udostępniane nowe serwery na plikach vsro!
Mozna rowniez promowac swoj serwer wysylajac info na email podany na fanpage'u.

Opublikowano

@up

Chyba nie ma

@topic

 

Guild HardPorn rekrutuje graczy od 52lv+ Posiadamy Fortece Kontakt w grze: Avenilo, Eleanor, Nokukuno

Gdzie jest zwątpienie, tam jest wolność.


Opublikowano

Akademia działa, ale bez buffów,Tak? Bo tak rozmyślam i myślę. Czy bez buffów czy z buffami.

 

@topic

 

Zapraszamy do Gildi HardPorn PM - Avenilo,Eleanor,Nokukuno

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Mam takie pytanie. Nie czytałem wszystkich stron więc jak chcecie zaprosić graczy z zagranicy skoro gmowie będą pisać po polsku ?

 

@down

 

Znam angielski. Napisałem ten post bo w pierwszym przeczytałem ze ma być wszystko po polsku więc odrazu napisałem. Teraz jak mi napisałeś to już wiem.

Opublikowano

Mam takie pytanie. Nie czytałem wszystkich stron więc jak chcecie zaprosić graczy z zagranicy skoro gmowie będą pisać po polsku ?

Taka mała odpowiedź dla Ciebie. Administracja wiedziała, że wejdą do gry zagraniczni gracze. I na każdym evencie, czy jakąś notka. Ogólnie Administracja lub Support da jakiś znać, piszą po Angielsku i po Polsku. A jeżeli nie znasz angielskiego, to kierujesz się do Supporta. On Ci powie co i jak. Są na serwerze gracze ( Turki, Egipt) I wiele więcej, więc... Piszą po angielsku. Bo są też zagraniczni gracze. A Reklama serwera równie dobrze jest na Zagranicznych stronach - Po Angielsku. Bo raczej nie wyobrażasz sobie to, że będą za zagranicznych forach pisać po Polsku :) Piszą po Angielsku i po Polsku, w grze i jak w reklmach. Gracze przeczytają, i sami zdecydują czy wejść na serwer czy nie. Wystarczyło samemu pomyśleć...

 

@Edit

 

Zapraszajcie na serwer znajomych, a na pewno nie pożałują swojej decyzji!

 

@edit2

FB HardPorn - http://www.facebook.com/pages/Hardporn-sro/493559050704459?fref=ts ( Beeeczka) Jak na razie nie gotowy, nie mamy zdjęć, więc są podstawowe, ale niedługo zaczniemy wstawiać zdjęcia/wszystko o HardPorn i też nie c: - To tylko początek, więc wygląda to biednie jak na każdym profilowym początku.

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Akademia działa, ale bez buffów,Tak? Bo tak rozmyślam i myślę. Czy bez buffów czy z buffami.

 

Buffy nie działaja ; p

Gdzie jest zwątpienie, tam jest wolność.


Opublikowano

widzę, że już 182 online!

bardzo ładnie :-)

 

edit:

 

193 ONLINE :O

 

edit2:

 

201 ONLINE :O :o

 

Graczy przybywa, i to jest najlepsze. Oby tak dalej, a serwer będzie w czołówce !

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Graczy przybywa, i to jest najlepsze. Oby tak dalej, a serwer będzie w czołówce !

 

Myślę, że ten serwer już jest w czołówce. :D

 

(fajny filmik dodali :P )

TaI6c.jpg

 

Opublikowano

Jeszcze w tym tygodniu czeka nas nowy event i trochę zmian w grze!

Nowy event: Letters Event.

Z wszystkich potworów będą wypadały litery potrzebne do ułożenia wyrazu: "ARDEBRAN".

Jeśli już taki uda nam się ułożyć, udajemy się do specjalnego NPC'ta po swoją nagrodę.

Co możemy dostać za literki?
- SP scroll,

- Berserker regeneration potion,

- Pandora Box,

- Monster Scroll,

- Elixir (weapon, shield, protector, acc.).

Co do nagród - mogą się one trochę zmienić, ale co najwyżej na waszą korzyść.

Co do zmian w grze...

- kara za odejście z job'a zostanie zmieniona z 7 dni na 24 godziny,

- nagrody za CTF (Capture The Flag) zostaną zmienione na m.in. Elixiry, Monster Scrolle, itp.,

- Emblematy Guild/Union zostaną naprawione,

- stack stone-ów zostanie zwiększony ( w tym także Lucky Stone),

- Cooldown skilla: "Reverse Oblation", tzw. "Black Ress'a" zostanie wydłużony do 50 sekund.



Opublikowano

co do tego black resa, ja tam wolał bym, aby zostało zmniejszony okres jego trwania do 10-15s.

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Proponowałbym dodanie skilla "Mana Orbit" na 70/80lv, bo lipa buffować każdego osobno, a ten buff jest dopiero na 90, którego tu nie ma.

doninedar_xhnqenn.jpg

THEY MADE ME DO IT.

Opublikowano

Proponowałbym dodanie skilla "Mana Orbit" na 70/80lv, bo lipa buffować każdego osobno, a ten buff jest dopiero na 90, którego tu nie ma.

 

wydaje mi się że nie jest to zły pomysł ale ze względu na to że jest to Old School proponowałbym go nie dodawać :P

TaI6c.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...