Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@2up

 

Kto powiedział że się rozpadamy ? To że odeszło kilku Nie znaczy od razu że się rozpadamy Znajdą się napewno chętni na ich miejsce ; )

Gdzie jest zwątpienie, tam jest wolność.


  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

+1

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Ale ja sobie za żartowałem źle mnie zrozumiałeś

Dla mnie to możecie mieć nawet i full guild 80 lvl.

To nie zmieni faktu analfabetyzmu u was.

I nie mów że tak nie jest bo co drugi w guild pisze takie byki ze masakra

Opublikowano

Up

 

Każdy pisze tak jak się nauczył nikogo do niczego zmuszać nie będę bądźmy wolnymi ludźmi : >

Gdzie jest zwątpienie, tam jest wolność.


Opublikowano

Ale ja sobie za żartowałem źle mnie zrozumiałeś

 

Dla mnie to możecie mieć nawet i full guild 80 lvl.

 

To nie zmieni faktu analfabetyzmu u was.

 

I nie mów że tak nie jest bo co drugi w guild pisze takie byki ze masakra

 

Byki? Daj przykłady kto u nas jest analfabetą, bo raczej jak my piszemy na guild chat, to nikogo nie widziałem żeby pisał niepoprawnie. A przecież każdemu zdarzy się napisać niepoprawnie. Tak jak napisałem, proszę o podanie nicków tych osób co piszą niepoprawnie i są ( Analfabetami ) u nas w gildi. A nawet jeżeli ktoś jest dorosły i piszę niepoprawnie. Jakoś specjalnie nie zwracamy na to uwagi. Pozdrawiamy. :)

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

"To nie zmieni faktu analfabetyzmu u was."

 

Chyba Ci analfabeci już wyszli i poszli razem z Tobą.

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Ja się tu kłócić nie mam zamiaru odszedłem z gildi poszedłem swoja drogą mam swoja guild ma się ona dobrze rozwijamy się i co najważniejsze nie ma kłótni wszyscy są zgrani.

Opublikowano

Panowie nawet tu zaczynacie się kłócić proponuje wymianę zdań na pw , co do analfabetyzmu można dużo dyskutować. Masio miał na pewno na myśli język literacki bo jeśli chodzi o polski to język naszych dziadków który zależnie od regionu kraju rożni się i to znacznie. Na Śląsku czy Kaszubach języki tych regionów są w urzędach jako pełnoprawny język

65560871608252792450.jpg
Opublikowano

@up

 

I mam go z tego powodu wychłostać ukrzyżować Czy coś innego proponujesz?...

 

@down

jak cie bolą to może odejdź wreszcie od monitora ;>

 

@Edit

 

wziął bym się ale nie moja wina że już od 4 tygodni nie ma roboty ; <

Gdzie jest zwątpienie, tam jest wolność.


Opublikowano

Guardian Angel, ty jako 1 na evenecie zaczales marudzic, ze high lvl ksuje... mimo ze robil on taxi 7 graczom. A jakos to ze Masiu byl w twoim pt to juz cisza byla tak ?

@Edit

Zreszta co ja wymagam od 15-latka.

Smoke Weed

Opublikowano

czego sie spodziewales..to jest mpc. Tutaj tylko jest spam i nic wiecej :D

no i oczywiscie moj placz jacy to jestescie zli. Co nie "Guardian Angel"?:>

 

co do tego eventu i tego "debila" czemu nie napisales ze to bylem ja?

na grze kurwisz mnie jak chcesz, nawet pisales ze dodasz tutaj screeny ktore pokazuja ze jestem dzieckiem i mam 12 lat. A nic nie zrobiles, pewnie dlatego ze sam wyszedles na idiote w tej rozmowie gdzie ja bralem to dla smiechu a pan powazny bez poczucia humoru nie potrafil tego zrozumiec. :s ( zaraz zostane zjechany ze nie mam sie wymadrzac na forum bo w grze nie umiem sie zachowac) hehe, pis joł

Opublikowano

Przepraszam Cię miyoshi, ale muszę to napisać, bo chyba oni nie wiedzą o co chodzi.Chcecie wytłumaczenia? Dobrze, wytłumaczę wam skoro narzekacie tak na mnie a xcoom po prostu borni się kolegami, mam dużo na własną samoobronę.Więc, proszę nie spamujcie zbędnymi jakimiś dowodami. Zaczęło się od tego, że xcoom był w naszej gildi. I już sam zacząłem patrzeć na tego " internetowego człowieka ". I zauważyłem że strasznie jest zdenerwowanym człowiekiem, ciągle miał jakieś powody do marudzenia ( Może nie zawsze, ale większość czasu gdy byłeś w naszej gildi "HardPorn" zacząłeś narzekać). Udawałeś porządnego człowieka? Czy może ja mam tylko jakieś zwidy? Wracając do tematu, gdy potem zaczęła się gildia rozwijać. Robiły się dalsze problemy ( Jak to w każdej gildi ) I potem zaczęło się od Ciebie. Był lord yarkan, a w trakcie było full party,, gdy ja szedłem. Ciągle używałeś wulgaryzmów, a gdy przez przypadek mój członek gildi podbiegł do niego i zaatakował go a w tym trakcie się odbugował. I jakie wtedy leciały już teksty? " Chuje jebane, szmaty, wypierdalam od tej popierdolonej gildi, ja pierdole co za idioci popierdoleni" Tylko dlatego, bo ktoś przez przypadek zattakował go? No to gratulacje specjalne dla Ciebie. Ja na Ciebie nie jechałem takimi tekstami jak ty :) Możesz się nawet nie przyznać, ale było parę osób w tej gildi i mogą to potwierdzić ( Chyba że nie chcą się wtrącać w temat ) I potem odszedłeś z gildi. I Ci napisałem grzecznie żebyś nie płakał, bo to było żałosne co robiłeś. I co się wtedy stało? Zacząłeś też mnie wyzywać,hejtować. 2 Sprawa dotycząca Eventu na serwerze. Oczywiście, miałem na początku powody do narzekania że były 80lvl na High, możliwe że gm nie napisał że nie ma podziału lvl'owego na evencie ( a dotychczas było ) i wtedy zauważyłem że mniejsze lvl nie mają nic expa. Po kilkunastu minutach gm dał na south unikaty eventowe, ale tylko dla Middle/Low lvl, żeby te mniejsze lvl miały coś expa i mieli jakąś radość z tego eventu. Grałem wtedy na mojej drugiej postaci, miałem zaledwie 30 lvl gdy przyszedł "xcoom->QuickJap" Czy jak ten twój nick się pisze, mniejsza w to. Powiedz mi, na jaką cholerę odbierałeś radość małym lvl? Masz 80 lvl, a bijesz unikaty na 30-60 lvl? Rozumiem, jakbyś miał z 60-70 LVL. Ale masz 80 lvl i bijesz takie unikaty? Nie zauważyłeś że inni gracze też chcieliby mieć radość z tego eventu? Może nie zauważyłeś że wszyscy mieli problemy do Ciebie? :) Support zareagował dopiero po 20 minutach bycia 80 lvl na MIddle/Low. Dlatego miałem mieć powód do narzekania. Następna sprawa. Mówicie że w gildi HardPorn Panuje analfabetyzm. To nie jest nasza wina, że ludzie tak piszą, człowiek nie jest idealny i nigdy nie będzie więc ma prawo popełnić błąd ortograficzny. Jesteśmy wolnymi ludźmi jak to napisał mój przyjaciel wyżej. Każdy piszę jak chcę, i mają do tego absolutne prawo. Nie poprawiam ludzi z mojej gildi bo wiem że nie każdy piszę idealnie, ale takiego człowieka jak "xcoom -> Napinacza internetowego" z nerwów poprawiłem. A po za tym, zdarza się każdemu poprawić każdego człowieka, jestem tylko człowiekiem nie robotem. A po za tym, skoro mówicie tak na Gildie "HardPorn" że panuje tam analfabetyzm, to jesteście w błędzie. Są ludzie którzy będą ciągle pisać błędy ortograficzne a także będzie wulgarny, ale nie oduczymy go tego :) Wy też zapewne je popełniacie, więc nie piszcie na kogoś, bo sami nie jesteście idealnymi. To mój ostatni post na ten temat , i jak nie znacie jak to wygląda. To proszę, nie wypowiadajcie się " chyba że jesteście jego przydupasami i go bronicie bo sam nie umie się obronić :( "

 

@edit.

Pozdrawiam was bardzo serdecznie. PS - xcoom, ty zacząłeś to wszystko. Gdybyś normalnie umiał się zachować a nie wyzywając większości graczy. Nie było by problemu :) Możecie nawet na mnie jechać, ile chcecie. Nie przejmuje się taką sprawą. Wiem jak było na początku, nawet możecie kłamać. Ale tak czy siak w końcu prawda wyjdzie na jaw. :) Przepraszam za błędy orto, jeżeli jakieś są ale pisałem to na szybko. A miałbym więcej na ten temat, ale wiem że to jest bezsensu i tak będziecie mieć swoje zdanie.

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Lektura zycia, ok. :D

Drogi kolego, nie mow ze jestem napinaczem internetowym bo sam podpuszczam mnie do tego bym zaczal flame w grze. Wiec tez napisz cos o sobie, niz tylko o mnie. Tak prawda jest to ze was tak kurwilem i dalej to robie i bede robic, bo jak pisze sie 10 razy komus nie podchodz do niego bo nie bijesz z zasiegu. To musi sprawdzic i sie wpieprzyc, to uwierz ze wtedy idzie sie wkurwic :>

napisales mi zebym nie plakal? Ty chyba nie masz glowy do pamietania rozmow..gdzie nazywasz osobe ktora jest glupim dzieckiem ktore zachowuje sie jakby miala 12 lat a nie 17, gdzie piszesz ze mam iq ponizej 50, ze silkroad to moje zycie i ze nie mam przyjaciol..majac samemu wpisane w hobby: maniak komputerowy, sro 4 ever(o tym sro tez cos bylo ale nie pamietam) wiec nastepnym razem spojrz do cholery na siebie i swoje zachowanie niz tylko mowic na kogos ze jest placzkiem gdy stoi sobie spokojnie w miescie nic nie robiac..to sam masz cos nie tak halo z glowa.:D

a jezeli Ty moje obeligi na swoja osobe bierzesz powaznie to serio pozdrawiam, skoro jestem placzkiem i internetowym napinaczem to powinienes miec ostro wyjebane na moje slowa. a jak widac dotykaja cie za kazdym razem pomimo ze "zachowuje sie gorzej niz Ty". Wiec dafaaaaaaaaaaaaaaaq. Mowilem Ci juz wczoraj, nie spinaj dupy bo byl event gdzie sam gm na samym poczatku mnie teleportowal do miasta gdzie mu napisalem ze mam w pt same low lv i ich taxuje. Sam miales Masia czy jak mu tam w party i plakales jeszcze do mnie o to ze ksuje wszystkim itd itd. Mogles przyjsc przeciez swoim pro elo charem i jak to okresliles "rozkurwisz mnie" na hita. Oczywiscie powiem ze sam nie bylem swiety bo go jechalem i jechalem gdzie sie nakrecal coraz bardziej co mnie dobijalo. Nawet gdy mi napisales ze skonczyles rozmawiac to dalej pisales..wiec widac ze boli Cie troszke to co robie na tym serverze. :s

Przykro mi bo bedziesz sie musial meczyc ze mna przez dlugi czas, chyba ze predzej sam zrezygnujesz. xD

Opublikowano

@up

 

Istny przejaw hipokryzji...

 

@topic

 

BTW gdzie jest Administracja :>

Dalej nic nie wiadomo : <

Gdzie jest zwątpienie, tam jest wolność.


Opublikowano

Guardian Angel ma racje tu (Kykna) to wlasnie ja przez nie porozumienie zaatakowalem wtedy lorda. xcoom wyklal nas wyszedl z guild i nie pozwalal graczam dojsc do lorda. dzieciak i tyle. Kłótnia tu jest nie potrzebna proponuje zdania wymieniac w grze na gg czy tam czyms a jeśli ktos zwraca uwage na ort i poprawnosc pisania to są studia polonistyczne itp. w grze nie ma czasu na poprawne pisanie wbijasz alchemie , unique trade - masz czas na zwracanie uwagi pod wzgledem ort ? heheh nie ma gościa który sie na chat nie pomylił tak ze dzieci od ort na studia xD ja proponuje moze guild war w ramach rozładowania emocji :P??

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@up

 

Istny przejaw hipokryzji...

zgadzam sie, wypowiedzenie wlasnej opinie na jakis temat mozna nazwac hipokryzja..jebnij sie w leb czlowieku. Tak to jest wlasnie obraza od dzieciaka ktory jestem xD

Opublikowano

Lektura zycia, ok. :D

Drogi kolego, nie mow ze jestem napinaczem internetowym bo sam podpuszczam mnie do tego bym zaczal flame w grze.

Tak to świadczy o tym że jesteś dzieckiem :)

Gdzie jest zwątpienie, tam jest wolność.


Opublikowano

Tak jak właśnie myślałem, nic nie zrozumiecie i nadal będziecie się trzymać swoich " bezsensownych wypowiedzi " :)

 

 

Hahaha, jakie wypracowanie pierdolnął :D Od zawsze beka z oświadczeń :D

 

Niestety. Walnąłem, może niektórzy w końcu zauważą coś :)

 

zgadzam sie, wypowiedzenie wlasnej opinie na jakis temat mozna nazwac hipokryzja..jebnij sie w leb czlowieku. Tak to jest wlasnie obraza od dzieciaka ktory jestem xD

 

facepalm.jpg

 

 

Po co pisać więcej rzeczy, skoro i tak potraficie tylko jedno. Nie będę nawet już odpisywać na twoje zbędne wypowiedzi, bo to co mówisz i twoi " znajomi " jest bezsensowne. Żegnam i życzę wszystkiego najlepszego w waszym życiu c:

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...