Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To powiedz mi jaką wersję masz :)? Bo ja pare wersji chcialem odpalić ale niestety nic sie nie odpalilo xD

 

Muszę Cię zmartwić, ale niestety nie używam Sbota :) Używam Mbota, jak dotychczas na każdym prywatnym serwerze, jedynie słyszałem plotki że działa Mbot. Bo niektórzy go używają. Ale jeżeli pozmieniasz w opcjach w Mbocie, to śmiga tak samo jak Sbot.

 

Spróbuj na oficjalnej takiej jak masz do ISRO, powinno Ci pójść.

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

czekam na rozmowe ktora udowadnia ze zachowuje sie gorzej niz powinienem, bo hejtuje debili ktorzy psuja gre :s

Opublikowano

oplaca sie zagrac dużo polaków?

 

Gorąco polecam Sever i zapraszam Do Guild HardPorn nick w grze Avenilo

Gdzie jest zwątpienie, tam jest wolność.


Opublikowano

Proponuje more english na serwie opcje czas itd i promocje serwa na elite itd takie stronki musza coś przyciągnąć ludzi bo serwer jest super na prawdę gram od 5 minut i już polubiłem na prawd.e Polecam :):):)

StaryChu.... nick :):)

Pozdro all

//Sygnatura niezgodna z regulaminem

Opublikowano

Administracjo. Mam Do Ciebie parę pytań. 1. Czy ogólnie będą te nagrody za joba? Powiedzcie w jakim terminie, żeby ludzie byli cierpliwi i czekali, a tak to każdy nic nie wie, żadnych nowych wieści,informacji. 2. Czy zamierzacie, jeszcze coś nowego wprowadzić na serwer? Jakieś nowości ? Może mały opis? 3. Zamierzacie robić jakiś turniej pvp, czy coś innego? Ogólnie by nie było zbytnio nudno. I tutaj takie pytanie do was, czy ostatnio zaniedbujecie serwer? Nie żeby coś, bo naprawdę jest bardzo dobry serwer, i przyjemnie się gra. Lecz ostatnio zaczęliście go trochę zaniedbywać chyba ( mogę się trochę mylić) 4. Czy zrobicie lepszą reklamę serwera, by gracze były zainteresowani bardziej, i wchodzil grać? bo ilość graczy stoi w miejscu 80-130. A reklama nie była zbytnio dobra. Możecie nam coś dopisać, co zamierzacie jeszcze zrobić w następującym czasie? Pozdrawiam całą administracje.

 

@edit.

 

Zapraszamy was do Gildi HardPorn. Piszcie do Avenilo,Nokukuno,Eleanor. 5 lvl / Forteca / Unia ! Zapraszamy również na serwer, zachęcajcie swoich znajomych, z wszystkich serwerów! :)

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Do mnie : Avenilo lub gg 42651805

aktualnie na serwerze jest 143-ech graczy :)

 

....wydaje mi się że GM'owie też mają swoje życie poza serwerem :D

btw. zanim zaczną dodawać nowości pasowałoby naprawić jeszcze kilka drobnych bugów/niedoróbek (takich jak np. pillary)

 

serwer GORĄCO polecam - spamcie na epvp żeby temat był na górze to na 100% będzie przybywało ludzi :P

TaI6c.jpg

 

Opublikowano

aktualnie na serwerze jest 143-ech graczy :)

 

....wydaje mi się że GM'owie też mają swoje życie poza serwerem :D

btw. zanim zaczną dodawać nowości pasowałoby naprawić jeszcze kilka drobnych bugów/niedoróbek (takich jak np. pillary)

 

serwer GORĄCO polecam - spamcie na epvp żeby temat był na górze to na 100% będzie przybywało ludzi :P

 

Ok, życie prywatne jest ważne ale prowadzenie serwera to jest swego rodzaju też jakiś obowiązek... GM jest tylko na evencie ;) a Support'er w sumie się kiedyś odzywał na globalu ale teraz jakoś już mniej. Pewnie globale się skończyły ;)

 

Brakuje mi na tym serwerze nagród np. za zbieranie literek, boxów czy coś w tym rodzaju...

Nagrodami oczywiście powinny być różnego rodzaju scrolle, pandora box'y, monster scrolle i najważniejsze Berserker w potionach.

 

Nie ma tego a szkoda, przynajmniej lepiej by się grało na tym serwerze.

 

Już nie chcę wspominać o innych rzeczach.

 

Tyle ode mnie.

Opublikowano

@up

 

Nie narzekaj wczoraj z nim pisałem wiec ; p się udziela tak jak się udzielał : P

Gdzie jest zwątpienie, tam jest wolność.


Opublikowano

Administracjo. Mam Do Ciebie parę pytań. 1. Czy ogólnie będą te nagrody za joba? Powiedzcie w jakim terminie, żeby ludzie byli cierpliwi i czekali, a tak to każdy nic nie wie, żadnych nowych wieści,informacji. 2. Czy zamierzacie, jeszcze coś nowego wprowadzić na serwer? Jakieś nowości ? Może mały opis? 3. Zamierzacie robić jakiś turniej pvp, czy coś innego? Ogólnie by nie było zbytnio nudno. I tutaj takie pytanie do was, czy ostatnio zaniedbujecie serwer? Nie żeby coś, bo naprawdę jest bardzo dobry serwer, i przyjemnie się gra. Lecz ostatnio zaczęliście go trochę zaniedbywać chyba ( mogę się trochę mylić) 4. Czy zrobicie lepszą reklamę serwera, by gracze były zainteresowani bardziej, i wchodzil grać? bo ilość graczy stoi w miejscu 80-130. A reklama nie była zbytnio dobra. Możecie nam coś dopisać, co zamierzacie jeszcze zrobić w następującym czasie? Pozdrawiam całą administracje.

 

@edit.

 

Zapraszamy was do Gildi HardPorn. Piszcie do Avenilo,Nokukuno,Eleanor. 5 lvl / Forteca / Unia ! Zapraszamy również na serwer, zachęcajcie swoich znajomych, z wszystkich serwerów! :)

 

1. Tak. Nagrody będą, ale w pierwszej kolejności musimy podzielić ranking Job'ów na stronie: Best hunter / Best trader / Best thief. Kiedy już to zrobimy będą nagrody. Niestety nie jestem w stanie podać dokładnego dnia, ponieważ mamy jeszcze trochę pracy z plikami, co jest dla nas w tej chwili priorytetem. :)

 

2. Oczywiście. Spodziewajcie się Update-u w niedługim czasie. Usuniemy pillary / zwiększymy spoty / zmniejszymy czas re-spawnu unikatów itp. W późniejszym Updacie dodamy event z literkami, za które można będzie zgarnąć interesujące nagrody.

 

3. Jeszcze zbyt wcześnie na takie eventy. Na tą chwilę na serwerze jest 14 osób posiadających maksymalny level, to nie dużo, nie wspominając już o mniejszych bramkach levelowych. Bardzo ciężko byłoby to ogarnąć, a więc jeszcze się z tym wstrzymamy, ale w przyszłości takie eventy na pewno będą! :)

 

Co do serwera...

Nigdy nie będziemy go zaniedbywać! Po prostu ostatnio mamy masę pracy z plikami, stroną, reklamą, itp. a więc trochę rzadziej pojawiamy się w grze. Zmieni się to po Updacie :)

Zrobiliśmy kilka nowych reklam i jak widzimy dzisiaj: 155~175 ONLINE (Oczywiście nie mamy zamiaru spocząć na laurach, tylko działać dalej! :) )

Opublikowano

@upup

Good to hear it

A co do eventu z literkami, to im szybciej tym lepiej, bo już wbijać itemy trza:p

@up serwer ma 11 dni.

Opublikowano

To normalne że na serwerze jest tak mało osób?

 

170 osób w 11 dni to mało? :)

 

 

@upup

Good to hear it

A co do eventu z literkami, to im szybciej tym lepiej, bo już wbijać itemy trza:p

@up serwer ma 11 dni.

 

Dodamy go na początku następnego tygodnia :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...