Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ee co jest z tymi waszymi serwerami walnietego updata sciagam juz dobre 40 minut a media mialem w 4min wiec co z waszym polaczenien??? Lagi są???

 

edit

 

w dodatku zacina sie co pare %

 

 

moze ktos wrzucic clienta na jakis normalny serwer typu rapidgator albo nawet re up tego deposit

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Masz pierwszy link ze strony: http://www.multiupload.nl/Q7A61ILPY8 ;)

deposit nie dziala...

 

 

 

Całego Clienta możesz pobrać z naszej strony. www.ardebran.com zakładka Downloads.

Dzieki ale juz po godzince dałem rade i wbijam.

 

pytanko do administracji : te silki za 4zl to jedynie poprzez przelew?

bo gdy wybralem sms za 12 zl to bylo jedyne 100 tych calych monet.

Opublikowano

bo za sms nigdy nie bedzie za taka sama cene jak za przelew, poniewaz za sms jest wieksza prowizja pobierana wiec kupowanie silkow za sms na mmomat nigdy nie bedzie oplacalne.;p

Opublikowano

tak owszem wiem o tym, tyle że mieszkam po za granicami państwa Polskiego i niestety nie ma tam opcji na stronce przelewu przez bank z zagranicy akurat nie z tego kraju co jestem. I dlatego sie pytałem bo innaczej niz sms to nie zaplace czyli jestem wdupie ;/

Opublikowano

o na tyle to chyba się skusze :D

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Postaramy się usunąć Pillary.

 

Od tej pory silki dodaje automat, w ciągu 1 sekundy. Jest też opcja Donate poprzez system PayPal. :)

Opublikowano

tyle expa, dlaczego u mnie na spocie tyle niema :(

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

sro2013030423300837.jpg

 

ogolem to tak to wygladalo(nie sa to wszystkie pillary na spocie)

 

Tak czy siak rozwalił je ktoś inny, bądź musiałeś zrobić to umyślnie, lub nie odznaczyłeś w bocie, aby ich nie atakował. Nie ma innej możliwości, ponieważ rogue nie ma skilli obszarowych :)

Opublikowano

Spoty zwiększyliśmy już o ponad 50%, ale jeszcze je zwiększymy :)

chwała dla Was, że nie olewacie graczy :-)

Opublikowano

To powiedz mi jaką wersję masz :)? Bo ja pare wersji chcialem odpalić ale niestety nic sie nie odpalilo xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...