Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale dlugie update-.- Co wy tam dodaliscie?...

nic nie dodali tylko naprawili buga bo niektórzy po wyjsciu z DH dostawali crasha i potem nie mogli sie zalogowac

Lune ;)

beTfef :)

 

 

1361476211-U21484.jpg

Opublikowano

@up.

 

Nie serwer normalnie działa, oraz wszystko jest w jak najlepszym porządku z nim. Player Online normalnie działa :).

Pozdrawiam :)

Opublikowano

@up.

 

Nie serwer normalnie działa, oraz wszystko jest w jak najlepszym porządku z nim. Player Online normalnie działa :).

Pozdrawiam :)

widze, że jakiś update włączył mi sie po crashu, dzięki

Opublikowano

GM napraw cos z Tym serwerem i tą stronko web , niektórzy nie mogą wbić przez to na silka bo stronka im nie działa a launcher jak się odpala to wyskskakuje okienko z inspekcją.kolega robił wszystko reinstall,cofał czas,ostateczny ruch to był format komputera ale to też nic nie pomogło .Czyli błąd jest u was. zróbcie coś z tym, a pisze żebyście wiedzieli co się dzieje a na postach widziałem że i paru ludzi innej narodowości mają taki sam problem.przez to tak mało ludzi na serwie mamy jak 20% ludziom nie działa web ani silkroad

 

Opublikowano

GM napraw cos z Tym serwerem i tą stronko web , niektórzy nie mogą wbić przez to na silka bo stronka im nie działa a launcher jak się odpala to wyskskakuje okienko z inspekcją.kolega robił wszystko reinstall,cofał czas,ostateczny ruch to był format komputera ale to też nic nie pomogło .Czyli błąd jest u was. zróbcie coś z tym, a pisze żebyście wiedzieli co się dzieje a na postach widziałem że i paru ludzi innej narodowości mają taki sam problem.przez to tak mało ludzi na serwie mamy jak 20% ludziom nie działa web ani silkroad

 

Jeżeli 20% "ludziom" - ludzi! ~ widać poziom ortografii. Po drugie, większość ludzi gra i nic im się nie dzieje :). Może antywirus Ci coś blokuje, bo ja takiego problemu nie miałem :). Ściągnij najnowszego clienta i będzie gitara, a jak Ci nie działa to trudno. Off płacz, świat się nie zawali jak nie zagrasz na tym serwerze,a hmm 20% ludzi - na globalach, gildiach czy uniach nie widziałem aby ktoś pisał o takim problemie. Więc nie pisz w imieniu wszystkich, a 20% serwera to hmm jakieś 10 osób . Nie robi to dużej różnicy w populacji serwera ;).

Opublikowano

@up

Dobra już tak nie broń xD

@upup

wszystkim innym normalnie działa :) stronka też, www.ardebran.com , wpisz www. przed nazwą. Serio formatował kompa z powodu silka?:P no cóż, faktyczny coś z antywirem może być.

Opublikowano

Ładny serwer właśnie ściągam, nick TrustAble,myslę że rozgłosicie ten serwer jak i gracze tak i moderatorzy,na innych stronahc w innych językach.:):) 4zł wydać raz na miesiąć czy na 3 miesiące dla każdego to nie wydatek więc myślę że każdy coś zamówi aby wspomóc kolegów,zobaczę jak długo wytrzyma serwer to wtedy coś się pomyśli o donate;] Pozdro all

Pozdrawiam:)

//Sygnatura niezgodna z regulaminem

Opublikowano

HardPorn Team Forever !

 

Dziękujemy za pomoc Uni - RedRibbon And Pretorianss.

 

Beztytuu.png

 

Od Erza

pobrane.png

 

 

 

Było chwili nieporozumienia na fw, bo się przesunęło, ale tak czy siak. Naprawili to i jest ok. Powodzenia dalszej Administracji!

@btw.

 

Pompa - Nie wiem kim jesteś, ani czym. Nawet mnie to nie interesuje, piszesz nam. Że jesteśmy niedoje*bami ( przepraszam za słownictwo) i nie znamy się na zabawie? Oj mylisz się chłopcze. Płaczesz nam na guild chacie,wyzywasz. Co jeszcze zrobisz? Poniżasz się takim pisaniem kimkolwiek jesteś. Wygraliśmy uczciwie. To że was nie było, to nie nasz problem. Poszliśmy=wygraliśmy. Więc, nie płacz nam że nie znamy się na zabawie. Bo wy nie przyszliście, więc jak mieliśmy się bawić? Myśl chłopie. A pozatym, to nie nasz problem że u was nikogo nie było, tylko wasz! Więc nie mówcie na nas jakiekolwiek słowa, i hamujcie się, bo wygraliśmy sprawiedliwie. :)

 

Jeszcze jedna sprawa. Mówisz, że nas cisnełi większe lvl, dobrze. Zabijali ale te low lvl. A high? Nic, zero. Może z 2-3 razy. Ale tak czy siak, zabijali tylko te mniejsze. Jak jesteś taki cwany kimkolwiek jesteś, zapraszamy Cię za tydzień na FW. ( Przepraszam za offtop )

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

oo zalapalem sie na ssie, po prawej stronie :D gz HardPorn

Zapraszamy wszystkich na serwer, brawo dla Gmow za to jak szybko sie uwineli z bugami, gra sie swietnie :)

Opublikowano

Gratulacje Hard_Porn Tutaj GrzmiChuj z DominatioN ,dobra zabawa była no ale cóż nie wypalił nam FW ludzie co pisali że bd na FW nie było ich, jeszcze raz Gratulacje może za tydzień bd lepsza zabawa Powodzonka:)

Opublikowano

Mam pytanie czy na servie sa zagraniczni gracze ? ilu ich jest mniej wiecej i czy maja jakas guild ??? Jai jest max lv na servie ch i eu ? ma ktos juz max ? jeszcze jedno czy za vote sa jakies darmowe silki ?

Edge-1.png
Opublikowano

Mam pytanie czy na servie sa zagraniczni gracze ? ilu ich jest mniej wiecej i czy maja jakas guild ??? Jai jest max lv na servie ch i eu ? ma ktos juz max ? jeszcze jedno czy za vote sa jakies darmowe silki ?

 

Silki za vote są= ale chyba nie dostaje się silków. Zagranicznych graczy jest dużo, nie umiem Ci powiedzieć jak dużo. Bo nie liczę, ale powstały zagraniczne gildie, AcTioN i jakąś inna. 80 Cap jest, więc nie ma co wyjaśniać. Największy jak dotąd jest 79. Nie nikt nie ma max lvl. Jest jak powiedziałem 79 lvl.

Ale ogólnie miło się gra, jest miło. Administracja pomaga, wszystko jest jak w najlepszym porządku. A zagranicznych graczy jest coraz więcej. :)

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

80lvl jest max , jest euro/chine wystarczy wejsc na strone ardebran.com i wszystko znajdziesz , nawet ranking lvli ;> jest juz 79lvl . Zagranicznych graczy jest malo ale z dnia na dzien przybywaja

Opublikowano

Każdy server na którym można bocić jest marnym serwerem, dzieci bota są słabymi graczami i dziwią się niektórzy, że tak wygląda gra polskich gildii.

Nadal czekam na jakiś legit server, bo tylko taki jest uczciwy dla wszystkich.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...