Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Polska000

Tak, właśnie lecimy na Isyutaru.

Gościu, skoro będzie coś wiadomo, na pewno admin poinformuje nas tutaj jako pierwszych.

Ludzie w gorącej wodzie kąpani.

Opublikowano

Ardebran hmm dlaczego nie działa guild emblemat ; >

Ułomnych miliony trwających by trwać

Bękartów Kościoła bez wiary w ten kraj

Spaczonych Chrystusów, w cierpieniu ich cel

To wszystko zniszczymy by spłonął ich świat!

W dziejów zamęcie jest droga przez noc

Ostatnia nadzieja by wolnym się stać

Ukryta przed okiem upiorów za dnia

Mozolna i trudna - idziemy nią tam!

Opublikowano

Tak jak myślałem, tylko tym 56+ zrekompensowało to czas expa, oczywiscie jedno pt 8/8 wizow z tym lvlem a reszta niech se bije zlewki >.>

Opublikowano

Wiesz, ja mam zaledwie 45 lvl, a miałem? Jakoś 43. Zrobiliśmy własne pt, z unią. Ponieważ wyższe lvl trzymało ciągle się razem. I poszliśmy do Dh. W Dh zrobiłem więcej expa niż w HT. Bo w ht dostałem zaledwie 30%-40% , mało. Bardzo mało, a biłem cały czas. A w DH? Za 3x-4x 35,40,45lvl Dostałem 3lvl prawie. Więc jest różnica. Wole chodzić na te mniejsze i zarobić coś expa, niż chodzić na większe i nic nie zarobić.

Polecam na przyszłość. ;]

 

Nokukuno.

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

GM odezwij się do mnie. Zamówiłem silki przez mmomat, podałem id i nick i jeszcze nie otrzymałem silków.

 

EDIT:

 

już są . :)

Opublikowano

Tak... Świetnie czemu Ci co zaczynali od startu serwera mieli lepiej ( unique event ). To juz na samym starcie jest duży błąd bo teraz nowi gracze co chca po paru dniach dołączyć do serwera mają tą swiadomosc ze mają ciężej trzeba było odrazu dać tym co zaczynali ze startem 80lv i soxy

Opublikowano

przez pierwsze 2 dni nie było uniqe eventa :) dopiero jak ludzie 30-40 powbijali to był 1 event, wczoraj był event, żeby zrekompensować off serwera na ~9h :)

Opublikowano

Tak... Świetnie czemu Ci co zaczynali od startu serwera mieli lepiej ( unique event ). To juz na samym starcie jest duży błąd bo teraz nowi gracze co chca po paru dniach dołączyć do serwera mają tą swiadomosc ze mają ciężej trzeba było odrazu dać tym co zaczynali ze startem 80lv i soxy

 

Zastanów się co piszesz, ludzie. Ogarnijcie, my jak zaczynaliśmy nic nie było,żadnych eventów. 0 ! Gm zrobił event jak mieliśmy od 24-40 lvl. Dopiero 1 event stał. A potem co jakiś czas był. I sami expiliśmy, bot jest legalny więc możesz botować i nadgonić. Zauważ, że robimy party i pomagamy słabszym graczom. A próbujemy może tak się wyrażę. Małe lvl też robią pt własne i expią. Więc czemu narzekasz? Zrób własne party i graj.

 

@ Edit. Zapraszamy was wszystkich serdecznie do gildi ! :) HardPorn zaprasza graczy. :) Zostało 10 slotów, mamy 5 lvl. Jesteśmy zorganizowani. Mamy unię z RedRibbon, i ogólnie. Wszystko co potrzeba. :)

 

PM - Nokukuno

PM - Avenilo

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Uniq event był drugiego dnia serwera jg - low lvl dw - medium lvl , cebula777 ma w 100% rację uniq eventy to shit i nic więcej tak samo wyrzucanie itemów przez gm'a

14568e76ec678c83d1c0.jpg

Opublikowano

Uniq event był drugiego dnia serwera jg - low lvl dw - medium lvl , cebula777 ma w 100% rację uniq eventy to shit i nic więcej tak samo wyrzucanie itemów przez gm'a

O czym ty mówisz, jakim wyrzucaniem itemów? Nie rozumiem Cię. Nikt nie wyrzuca żadnych itemów, narzekasz że są eventy? A jak sobie wyobrażasz prywatny serwer bez eventów? Wyjaśnisz mi to, bo ja nie potrafię sobie tego wyobrazić jakoś, może ty mnie oświecisz:) Botowanie i botowanie ( Ale nie przyczepiam się do bota, bo 95% go używa i na tym serwerze jest legalny). A server prywatny ma to do siebie, że czasami jest unique event i pytania. Więc, nie rozumiem o co Ci chodzi. :)

A poza tym możesz dogonić niektórych ludzi, gdy masz własne party. :)

 

@Teraz jest Uptade, więc serwer jest wyłączony na jakiś czas.

 

Napisałem to, żeby nie było offtopu.

 

@down

zgadzam się z Kenwood. :)

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

@up.

 

Spokojnie, dziecko płacze że GM wyrzuca itemy, bo chce hejtować serwer. A nie widziałem żeby ktoś narzekał lub płakał w grze na ADMINA! Jedyne co rozdawał GM to były Reversy za 1gold. I tak sprzdał ich maks z 10 - czemu? Również rekompensata za otwarcie serwera kilka dni później.

 

Co do serwera, to jedyny z lepszych jaki mógł powstać. Teraz będzie jeszcze lepiej, gdyż mob rate +50% :). Zapraszamy wszystkich.

Opublikowano

@up

Kocham twój avatar <3

 

xD

 

och znów będzie warn za spawn <3 też je kocham

Ułomnych miliony trwających by trwać

Bękartów Kościoła bez wiary w ten kraj

Spaczonych Chrystusów, w cierpieniu ich cel

To wszystko zniszczymy by spłonął ich świat!

W dziejów zamęcie jest droga przez noc

Ostatnia nadzieja by wolnym się stać

Ukryta przed okiem upiorów za dnia

Mozolna i trudna - idziemy nią tam!

Opublikowano

Coś długi update jak na takie "lekkie" zmiany. Czyżby was zbugowało ? :P Może jakieś info lub coś ? fajnie by było..

 

Drobne "problemy" techniczne :)

Opublikowano

Hmmm niech zgadnę , problemy z respawnem ? :P OK to teraz pytanko ile zajmie wam naprawa tych "drobnych" problemów co wydaje mi się troszkę bardziej "skomplikowane" niż napisałeś :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...