Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A więć ARDEBRAN :D

Czy mógłbyś wylogować moją postać: Vortex? Gdyż cudownym trafem, wsiadłem sobie na camel'a przed karawanką. Dostałem 'crash'. I teraz od 10minut już nie mogę się zalogować, gdyż mam komunikat

 

" This account is already connected .... " :)

byłbym naprawdę wdzięczny :>

Opublikowano

potrzebuje media pk 2, wczoraj pobralem clienta i nie dziala, bo mam media pk stare a dzisiaj widze nowy client.. Mozecie podeslac link? bede wdzieczny.. Oczywiscie link do media pk 2

Opublikowano

Otrzymaliśmy właśnie e-mail od administracji naszego serwera dedykowanego, że mają drobny problem z kilkoma serwerami i musi sprawdzić to ich technik, zatem mamy krótką przerwę.

 

Uspokajając wszystkich - wszystko z serwerem jest w porządku :)



Witamy,

Nasz system monitoringu wykrył usterkę na Twoim serwerze
kxxxxxxxxxxxxx.com (xxxxxxxxxxx.com) w dniu 2013-02-28 20:05:39

Zespół w serwerowni przyjął to zgłoszenie i wykona interwencję.

Czas wykonania każdej interwencji wynosi ok. 30 minut.
Nie możemy więc podać więcej informacji na temat
dokładnej godziny rozpoczęcia interwencji na tej maszynie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz pod adresem:


Twój serwer znajduje się w szafie XXXXX

Zostaniesz poinformowany drogą emailową po jej rozpoczęciu.
W międzyczasie będziesz mógł wykonać reboot sprzętowy serwera.

 

 

Wklejamy to jako dowód :)

Opublikowano

jesli chcecie, to reklamujcie server na wszelkich forach. niemieckich/francuskich/norweskich itd itd..

Opublikowano

temat na epvp jest i pare osób tam się udziela, no i na serwerze jest tak z ~15 graczy z zagranicy :)

 

Temat jest zamkniety na epvp. Wiec jakby go nie bylo,,,

farah.png

Opublikowano

Co z tego jak serw nie, swoją drogą dziwne to.

To oznacza, że maszyna zaczęła działać i niedługo (Tak mi się wydaje) serwer powinien ruszyć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...