Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz anime lub mangi? Pisz tutaj!


-Vasto-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Anime o takich postaciach, które "sprzątają" dusze po śmierci ludzi.

Zajmowała się tym czerwonowłosa dziewczyna i był też brązowowłosy chłopak :P.

Ona mu wbiła jakiś miecz i połączyli się duszami czy jakoś tak.

Shakugan no Shana?


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"Szukam bardzo dobrego anime, thriller, horror, psychologiczny, najlepiej jakiś wątek romansu. Żeby postacie zapadły na dłuuuuugo w pamięci np. Yuno z Mirai Nikki. Anime najlepiej podobne do Mirai Nikki, Tokyo Ghoul"

 

- psychologiczne, tajemnice/zagadki, romans, anime bardzo mi się spodobało, dobra fabuła jak i kreska, dramat - Zetsuen no Tempest. Z lekka może się wydawać podobne do Death Note

- psychologiczne, thriller, tak samo fabuła całkiem niezła a kreska miodzio, dramat - Psycho Pass (2 sezony)

- psychologiczne, thriller, nie pamiętam dokładnie jak to było ale jakiś krótki wątek miłosny się pojawił, dramat - Zankyou no Terror

- horror - Corse Party. 

- dramat, psychologiczne, thriller - Another (Another też jest zaliczany pod gatunek horror ale ja bym go raczej do tego gatunku nie zaliczył)

- romans, psychologiczne, różne zagadki/tajemnice - Tasogare Otome x Amnesia

- psychologiczne, tajemnice/zagadki, swojego rodzaju gra, momentami trochę głupie-śmieszne, nieco wkurza cenzura (fioletowa krew) Danganronpa 

- trochę akcji, dramat, podobne do Mirai Nikki pod względem gry w której min. uczestniczyła Yuno wraz z Amano, ale zakończenie trochę beznadziejne ; podobno miał to być wstęp do mangi - Deadman Wonderland

- anime podobne do Mirai Nikki to min. - Mahou Shoujo Madoka Magica kreska może się wydawać trochę słaba, fabuła daje radę, jeden z endingów mi bardzo przypadł do gustu

- przygodowe, akcja, dramat, psychologiczne, fantasy, fabuła mi przypadła do gustu. Trochę widoczny romans, to też zależy dla kogo. Jeden może powiedzieć że to tylko przyjaźń zaś ktoś inny że to miłość, stare kreska- Claymore

- dramat, psychologiczne, swojego rodzaju gra o życie, kreska bardzo ładna, fabuła super - Death Parade

Opublikowano

Szukam bardzo dobrego anime, thriller, horror, psychologiczny, najlepiej jakiś wątek romansu. Żeby postacie zapadły na dłuuuuugo w pamięci np. Yuno z Mirai Nikki. Anime najlepiej podobne do Mirai Nikki, Tokyo Ghoul.

Horror? Hellsing.

 

Alucarda zapamiętasz na długo  B)

QtiV6xY.gif

Opublikowano
 

Szukam bardzo dobrego anime, thriller, horror, psychologiczny, najlepiej jakiś wątek romansu. Żeby postacie zapadły na dłuuuuugo w pamięci np. Yuno z Mirai Nikki. Anime najlepiej podobne do Mirai Nikki, Tokyo Ghoul.

Od siebie polecam Hellsing, Aku no Hana(jak dla mnie gówno, ale ładna kreska, niektórzy się tym jarają), Another(na chama można podciągnąć pod horror, do reszty pasuje), Btooom!(psychologiczne), Higurashi no Naku Koro Nii, Shinsekai Yori, School Days(ostatni odcinek podchodzi pod horror nawet  :D ), Shiki, Steins;Gate, 

Opublikowano

Coś najlepiej w tematyce gier, najlepiej akcja shounen albo akcja ecchi ;-; Może też być horror jaki ;-;

No game No Life, Log Horizon, SSAO, Mondaiji-tachi ga isekai kara kuru sou deu yo? Death Parade.

6e5qaevk5b3a_t.jpg

Opublikowano (edytowane)

Szukam coś pasującego do mojego gustu: http://animeon.pl/user/VereX/anime

Powiem tak, masz beznadziejny gust, moim skromnym zdaniem. No gorszego chyba mieć nie mozna, więc polecam aki-sora, high schol of the dead, sao, kiss x sis

 

@VereX. nie, ale serio, popracuj nad chociaż ocenianiem. Coś co Ci sie podoba ni musi miec oceny 10/10, wystarczy 7. Masz nudną liste m.in przez to, ze wszystko prawie ma 10

Edytowane przez Kaanashi

XrgAYyk.png

Opublikowano

Powiem tak, masz beznadziejny gust, moim skromnym zdaniem. No gorszego chyba mieć nie mozna, więc polecam aki-sora, high schol of the dead, sao, kiss x sis

A to już problem z moim gustem :P Kissxsis mi się nie podobało i odpuściłem sobie.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Powiem tak, masz beznadziejny gust, moim skromnym zdaniem. No gorszego chyba mieć nie mozna, więc polecam aki-sora, high schol of the dead, sao, kiss x sis

 

@VereX. nie, ale serio, popracuj nad chociaż ocenianiem. Coś co Ci sie podoba ni musi miec oceny 10/10, wystarczy 7. Masz nudną liste m.in przez to, ze wszystko prawie ma 10

Istnieją takie rzeczy o których się nie rozmawia.

 

Szukam coś pasującego do mojego gustu: http://animeon.pl/user/VereX/anime

11eyes, Asu no Yoichi, Love-ru, B gata h kei, Campione, Ichiban ushiro no daimaou, Maken-Ki.

6e5qaevk5b3a_t.jpg

Opublikowano (edytowane)

Szukam coś pasującego do mojego gustu: http://animeon.pl/user/VereX/anime

 

Nanatsu no Tazai - zarąbisty shounen, epickie waki, komedia, kilka momentów ecchi ale tu akurat nie ma go nie wiadomo jak dużo. Pokazane z głową

Highschool of the Dead - walka z zombie, ecchi

Sora no Otoshimono (2 sezony) - ecchi, momentami trochę dramatu, komedia, 

Trinity Seven - magia, demony, mało akcji, ecchi, harem

Ichiban Ushiro no Daimaou - demony, magia, szkolne, komedia, ecchi, lepsza według mnie wersja Trinity Seven

No Game No Life - ecchi, komedia, psychologiczne, gra, 

Strike The Blood - nie pamiętam dokładnie wszystkiego co tam było zawarte w tym anime ale na pewno ecchi, kilka walk, magia, 

 

To już chyba tyle :)

Edytowane przez Sorata
Opublikowano

Kaanashi bez obrazy, ale co Ty odpierdalasz? Chłop ma oglądniętych 5 anime na krzyż, a Ty mu cokolwiek gadasz o ocenianiu? Gdy "dorośnie" w sprawach anime to sam wystawi oceny na nowo(jak ja kilkakrotnie). Nie mów mi, że Ty od razu jak pierwsze parę anime oglądałeś, że wystawiałeś niskie noty, bo tak naprawdę dopóki się nie oglądnie sporej ilości serii(z 30-50+)nie będzie sie miało jakiegokolwiek porównania - nie będzie się w stanie wystawić odpowiedniej oceny.

 

@VereX. Wydaje mi się, że lubisz anime w którym główni bohaterowie posiadają specjalne umiejętności, dlatego polecam Ci:

 Akame ga Kill!

 Aldnoah.Zero(nie ma super umiejętności itp., ale jest to bardzo ciekawe mecha, jedno z lepszych, które widziałem)

 Baka to Test to Shoukanjuu

 Bleach

 Fullmetal Alchemist: Brotherhood(absolutny majstersztyk, u mnie top 1, najlepsze anime jakie kiedykolwiek widziałem  :) )

 Bakemonogatari

 Guilty Crown

 Shinsekai yori(niesamowite anime, piękna fabuła, ładna kreska, z*******a muzyka 10/10)

 Zankyou no Terror

 Witch Craft Works

 Zetsuen no Tempest

Opublikowano

Istnieją takie rzeczy o których się nie rozmawia.

 

11eyes, Asu no Yoichi, Love-ru, B gata h kei, Campione, Ichiban ushiro no daimaou, Maken-Ki.

Jakie to są rzeczy?

 

@top

 

Gatunki, które lubie: Thriller, Mystery, Slice of life, Seinen, Sci-Fi, Action, Psychological, Drama, Romance

 

polećcie coś. 

Kaanashi bez obrazy, ale co Ty odpierdalasz? Chłop ma oglądniętych 5 anime na krzyż, a Ty mu cokolwiek gadasz o ocenianiu? Gdy "dorośnie" w sprawach anime to sam wystawi oceny na nowo(jak ja kilkakrotnie). Nie mów mi, że Ty od razu jak pierwsze parę anime oglądałeś, że wystawiałeś niskie noty, bo tak naprawdę dopóki się nie oglądnie sporej ilości serii(z 30-50+)nie będzie sie miało jakiegokolwiek porównania - nie będzie się w stanie wystawić odpowiedniej oceny.

 

@VereX. Wydaje mi się, że lubisz anime w którym główni bohaterowie posiadają specjalne umiejętności, dlatego polecam Ci:

 Akame ga Kill!

 Aldnoah.Zero(nie ma super umiejętności itp., ale jest to bardzo ciekawe mecha, jedno z lepszych, które widziałem)

 Baka to Test to Shoukanjuu

 Bleach

 Fullmetal Alchemist: Brotherhood(absolutny majstersztyk, u mnie top 1, najlepsze anime jakie kiedykolwiek widziałem  :) )

 Bakemonogatari

 Guilty Crown

 Shinsekai yori(niesamowite anime, piękna fabuła, ładna kreska, z*******a muzyka 10/10)

 Zankyou no Terror

 Witch Craft Works

 Zetsuen no Tempest

Ja od razu dalem moim 3 pierwszym anime ocene 7.  W sumie masz racje, moze wyrośnie z takiego oceniania i po prostu za wcześnie go oceniłem.. Mój bład

XrgAYyk.png

Opublikowano (edytowane)

Jakie to są rzeczy?

 

@top

 

Gatunki, które lubie: Thriller, Mystery, Slice of life, Seinen, Sci-Fi, Action, Psychological, Drama, Romance

 

polećcie coś. 

 

Ja od razu dalem moim 3 pierwszym anime ocene 7.  W sumie masz racje, moze wyrośnie z takiego oceniania i po prostu za wcześnie go oceniłem.. Mój bład

Shinsekai Yori(genialne!), Zankyou no Terror, Angel Beats, School Days, Another, Higurashi no Naku Koro Nii, Kyoukai no Kanata, True Tears, Toaru Kagaku no Railgun, Shiki, Chuunibyou demo Koi ga Shitai!, 

 

Nie masz jakiegoś mala, czy cuś? Bo w ciemno strzelać to tak średnio xD

 

@Kaanashi

Jestem wprost zdumiony, że są jeszcze osoby, które potrafią się przyznać do błędu. Propsy.

Edytowane przez Facecheck
Opublikowano

Witam

jakieś lekkie i przyjemne bajki?

Ostatnio obejrzałem Chihayafuru, oraz Candy Boy (najlepsze shojo ai jakie obejrzałem jak na razie). Teraz kończę Hanasaku Iroha.

Szukam właśnie czegoś w takich lekkich, spokojnych klimatach. Nie chcę żadnych niby śmiesznych i do tego nudnych bajek jak Lucky Star.

52126142219396245817.jpeg

Opublikowano

@chaterchater

 

- Inari konkon koi iroha (fajne anime o relacji człowiek-bóg, lesbijski romans? xD /joke)

- Inu x Boku SS (romansik o ile to tak nazwać można, ale dość spokojny, sci-fi i trochę śmiechu)

- Sukitte Ii na yo. (romansik)

- Kannagi (w miare, taki troche dramacik nawiązujący do bogini wyrzeźbionej z drzewa xD)
- Yuusha ni Narenakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku wo Ketsui Shimashita. (romansik, ecchi i szczypta komedii, anime o bohaterach i demonach)
 
Dodaję jeszcze dwie komedyjki, które chciałem obejrzeć ale jakoś nie mogę się za nie zabrać:
- Sasami-san@Ganbaranai
- Maria†Holic

417711489342956987022.png

Opublikowano (edytowane)

Witam

jakieś lekkie i przyjemne bajki?

Ostatnio obejrzałem Chihayafuru, oraz Candy Boy (najlepsze shojo ai jakie obejrzałem jak na razie). Teraz kończę Hanasaku Iroha.

Szukam właśnie czegoś w takich lekkich, spokojnych klimatach. Nie chcę żadnych niby śmiesznych i do tego nudnych bajek jak Lucky Star.

Baka to Test to Shoukanjuu, Free!, Inu x Boku SS, Haikyuu!!, Itazura na Kiss, Kimi ni Todoke, Kokoro Connect, Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai, Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!!, Yamato Nadeshiko Shichihenge♥, Yozakura Quartet,

Przez luźne/lekkie anime uważam takie, przy których nie trzeba zbytnio myśleć ;)

Edytowane przez Facecheck
Opublikowano (edytowane)

@Facecheck, VereX.

 

Idąc w tym samym kierunku co Facecheck polecam także Akame ga Kill oraz Zetsuen no Tempest. Naprawdę dobre anime :)

 

@chaterchater

 

K-On! (2 sezony)

Sukiite ii na yo

Ao Haru Ride

Sakurasou no Pet na Kanojo (jedno z moich ulubionych)

Amagi Brilliant Park

Kuroko no Basket (3 sezony jest obecnie nadawany)

Hal, Hotarubi no Mori e (filmy) i Eve no Jikan  - te anime też powinny tutaj pasować

Edytowane przez Sorata
Opublikowano

Witam

jakieś lekkie i przyjemne bajki?

Ostatnio obejrzałem Chihayafuru, oraz Candy Boy (najlepsze shojo ai jakie obejrzałem jak na razie). Teraz kończę Hanasaku Iroha.

Szukam właśnie czegoś w takich lekkich, spokojnych klimatach. Nie chcę żadnych niby śmiesznych i do tego nudnych bajek jak Lucky Star.

Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui!?

 

To nawet trochę smutne xDD

QtiV6xY.gif

Opublikowano

@Facecheck, VereX.

 

Idąc w tym samym kierunku co Facecheck polecam także Akame ga Kill oraz Zetsuen no Tempest. Naprawdę dobre anime :)

 

@chaterchater

 

K-On! (2 sezony)

Sukiite ii na yo

Ao Haru Ride

Sakurasou no Pet na Kanojo (jedno z moich ulubionych)

Amagi Brilliant Park

Kuroko no Basket (3 sezony jest obecnie nadawany)

Hal, Hotarubi no Mori e (filmy) i Eve no Jikan  - te anime też powinny tutaj pasować

k-on obejrzałem ledwo co pierwszy sezon, na drugi nie mam ochoty, może kiedyś

amagi brilliant park drop po pierwszym odcinku xD

kuroko nawet nie mam zamiaru odpalać pierwszego epa

resztę widziałem :)

 

Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui!?

 

To nawet trochę smutne xDD

widziałem

i to nie jest lekkie anime

to jest dramat

 

 

 

 

@chaterchater

 

- Inari konkon koi iroha (fajne anime o relacji człowiek-bóg, lesbijski romans? xD /joke)

- Inu x Boku SS (romansik o ile to tak nazwać można, ale dość spokojny, sci-fi i trochę śmiechu)

- Sukitte Ii na yo. (romansik)

- Kannagi (w miare, taki troche dramacik nawiązujący do bogini wyrzeźbionej z drzewa xD)
- Yuusha ni Narenakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku wo Ketsui Shimashita. (romansik, ecchi i szczypta komedii, anime o bohaterach i demonach)
 
Dodaję jeszcze dwie komedyjki, które chciałem obejrzeć ale jakoś nie mogę się za nie zabrać:
- Sasami-san@Ganbaranai
- Maria†Holic

 

inu x boku mam w planowanych więc i tak bym obejrzał :P

Yuusha ni Narenakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku wo Ketsui Shimashita - tego nie znam, dzięki za tytuł :)

 

Baka to Test to Shoukanjuu, Free!, Inu x Boku SS, Haikyuu!!, Itazura na Kiss, Kimi ni Todoke, Kokoro Connect, Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai, Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!!, Yamato Nadeshiko Shichihenge♥, Yozakura Quartet,

Przez luźne/lekkie anime uważam takie, w których nie trzeba zbytnio myśleć ;)

Yamato Nadeshiko Shichihenge i Yozakura Quartet dzięki za tytuły

52126142219396245817.jpeg

Opublikowano (edytowane)

Kuhwa, już lajków nie mam, @TheMadMan9512 pozjadałeś mi je  8S 

@chaterchater

Jeszcze mi się przypomniało:

Toradora, Highschool DxD(odmóżdża), Zetsuen no Tempest(dyszka u mnie), Tonari no Kaibutsu-kun, Kaichou wa Maid-sama!, Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai.,

 

  xD Masz jakiegoś mala? -> już znalazłem

Jeszcze przepierdalam partie w heroesach III po 5 godzinach. Dajcie coś na odmóżdżanie dla mnie bo mnie coś pizdnie  8S

 

 

Tak w ogóle może być dużo cycków @chaterchater? Bo jak tak to jeszcze parę serii znajdę... Takich lekkich ecchi ;)

 

@

Dobra, obadałem twojego mala... Masz tu jeszcze:

Kimi to Boku., Princess Lover,

Edytowane przez Facecheck
Opublikowano

Kuhwa, już lajków nie mam, @TheMadMan9512 pozjadałeś mi je  8S 

@chaterchater

Jeszcze mi się przypomniało:

Toradora, Highschool DxD(odmóżdża), Zetsuen no Tempest(dyszka u mnie), Tonari no Kaibutsu-kun, Kaichou wa Maid-sama!, Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai.,

 

  xD Masz jakiegoś mala?

Jeszcze przepierdalam partie w heroesach III po 5 godzinach. Dajcie coś na odmóżdżanie dla mnie bo mnie coś pizdnie  8S

 

 

Tak w ogóle może być dużo cycków @chaterchater? Bo jak tak to jeszcze parę serii znajdę... Takich lekkich ecchi ;)

w trakcie oglądania jestem tonari no kaibutsu kun, ale topornie idzie.

resztę oglądałem

 

a cycków to na razie mam dość. xD

 

http://myanimelist.net/profile/Katyosun

52126142219396245817.jpeg

Opublikowano (edytowane)

w trakcie oglądania jestem tonari no kaibutsu kun, ale topornie idzie.

resztę oglądałem

 

a cycków to na razie mam dość. xD

 

http://myanimelist.net/profile/Katyosun

Idź Ty w chu... Znaleźć cokolwiek co nie jest na Twoim malu to istny cud... Nie licząc tamtych 2 pozycji u góry co dodałem(Kimi to Boku., Princess Lover,) To ja wymiękam...

 

 

Liczę od kogoś na propozycje dobrego odmóżdżającego anime, albo takiego, które miażdży jaja i wgniata w fotel jak Shinsekai Yori, czy Higurashi no Naku Koro Nii. Lajki w razie w sypnę jutro ;)

 

@

Czekaj, czekaj... Mam jeszcze Vampire Knight dla Ciebie. xD

 

Ewt. Maken-ki, ale jak pierwszy sezon taki średni, to drugi z kolei jest zlepkiem takich mini sytuacji...

Jeszcze Mahou Sensou, ale ja naprawdę teraz wymiękłem całkiem. Co miałem to napisałem :)

Edytowane przez Facecheck

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...