Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz anime lub mangi? Pisz tutaj!


-Vasto-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

@dzbanee 

oglądnij tasiemce o.0

Bleach

One piece

 

poza tym 

Kill la Kill też fajne 

No Game No Life główni bohaterowie są "op" że tak powiem

Code Geass: Hangyaku no Lelouch jedno z moich ulubionych anime

Machine-Doll wa Kizutsukanai Marionetki dobra akcja

Mahouka Koukou no Rettousei szkołą każdy ma jakąś specjalną broń

Psycho-Pass detektywistyczne ale profeska

Seikon no Qwaser oba sezony(spodoba ci się ^^)

Darker than Black: Kuro no Keiyakusha to jest pierwszy sezon(jest drugi jeszcze)

Liczę, że pomogłem ;]

Edytowane przez Cielson
Opublikowano

Wiecie może gdzie można obejrzeć Zero no Tsukaima Princess no Rondo Yuuwaku no Sunahama z polskimi napisami w dobrej jakości?... <Bo opcja pobrania z chomikuj mnie przeraża i to w takiej jakości :D>

Jeżeli zależy ci na jakości to pobierz stąd odcinek:

To jest ukryta treść, proszę

+ napisy z ansi

To jest ukryta treść, proszę

.

onlajn tylko w gównianej jakości znalazłem, ewentualnie z angielskimi subami

52126142219396245817.jpeg

Opublikowano

Jeżeli zależy ci na jakości to pobierz stąd odcinek:

To jest ukryta treść, proszę

+ napisy z ansi

To jest ukryta treść, proszę

.

onlajn tylko w gównianej jakości znalazłem, ewentualnie z angielskimi subami

Dziękuje <3

wLvS201.png
Opublikowano

Wiecie może gdzie można obejrzeć Zero no Tsukaima Princess no Rondo Yuuwaku no Sunahama z polskimi napisami w dobrej jakości?... <Bo opcja pobrania z chomikuj mnie przeraża i to w takiej jakości :D>

Problemy ze znalezieniem Zero no Tsukaimy były i będą. Nawet rok po premierze trudno było niektóre odcinki wyłapać, więc teraz znalezienie takiego we w miarę sensownej jakości z polskimi napisami jest niemożliwe. :p

 

Odcinki możesz pobrać z tamtej strony co dał @chaterchater ,albo stąd http://www.nyaa.se/

Napisy normalnie z animesub.

Opublikowano (edytowane)

No to wracam  :ninja: teraz już zejdę trochę z romansu itp....zna ktoś jakieś dobre anime satanistyczne ? tzw:mocne powiązanie z szatanem no i to co związane z satanizmem...coś ktoś wie,kojarzy ?/ z góry dzięki :ninja:  ...

Edytowane przez BornVillain

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Opublikowano (edytowane)

@BornVillain

 

Ja znam kilka anime gdzie min. główny bohater jest władcą demonów, synem szatana itp. Może być? :D

Edytowane przez Sorata
Opublikowano (edytowane)

Widzę że już obejrzałeś kilka z tych co chciałem polecić... Także proponuje sukitte ii na yo - może przypadnie do gustu ;)

Edytowane przez Sorata
Opublikowano (edytowane)

Poszukujem jakiegoś fajnego romansidła.

White album 2 ( nie white album 1, bo jest roznica. Nie chodzi mi też o white album 1 2 sezon. Tylko po prostu white album 2)

Sakamichi no apollon

 

@Bunik1

 

dlatego lepiej nie ruszac otwartych anime, bo potem musisz abo dlugo czekac na sequel, albo pogodzic sie, ze go nie będzie

Edytowane przez Kaanashi

XrgAYyk.png

Opublikowano

Zna ktoś taką podobną historię jak i ten sam gatunek co Nazo no Kanojo X ???

Chodzi mi o podobną więź jak i romans w wieku szkolnym :D


Nie chodzi mi oczywiście o kroplę w kroplę :D

Ps.

Wiadomo czy autor ma dalej pisać kontynuację??? Bo na angielskiej wikipedii nic nie znalazłem, żeby miał jakieś plany... Może znacie jakąś stronkę? :/ Chodzi mi o Riichi Ueshiba

wLvS201.png
Opublikowano

Szukam jakiś długich anime/tasiemców. Najlepiej coś powyżej 24 odc.

Gatunek obojętny.

 

Z góry odpada:

  • Bleach (wstrzymałem oglądanie)
  • Fair Tail (jestem cały czas na bieżąco)
  • Katekyo Hitman Reborn! (oglądam)
  • HxH  (zamierzam oglądać)
  • Eureka Seven (oglądam)
Opublikowano

 

Szukam jakiś długich anime/tasiemców. Najlepiej coś powyżej 24 odc.

Gatunek obojętny.

 

Z góry odpada:

  • Bleach (wstrzymałem oglądanie)
  • Fair Tail (jestem cały czas na bieżąco)
  • Katekyo Hitman Reborn! (oglądam)
  • HxH  (zamierzam oglądać)
  • Eureka Seven (oglądam)

 

gintama

beelzebub

fullmetal alchiemist

soul eater

dragon ball

52126142219396245817.jpeg

Opublikowano

 

Szukam jakiś długich anime/tasiemców. Najlepiej coś powyżej 24 odc.

Gatunek obojętny.

 

Z góry odpada:

  • Bleach (wstrzymałem oglądanie)
  • Fair Tail (jestem cały czas na bieżąco)
  • Katekyo Hitman Reborn! (oglądam)
  • HxH (zamierzam oglądać)
  • Eureka Seven (oglądam)
HxH to najlepszy tasiemiec po One Piece wiec zaczynaj no i.....

One Piece ;)

Opublikowano (edytowane)

 

Szukam jakiś długich anime/tasiemców. Najlepiej coś powyżej 24 odc.

Gatunek obojętny.

 

Z góry odpada:

  • Bleach (wstrzymałem oglądanie)
  • Fair Tail (jestem cały czas na bieżąco)
  • Katekyo Hitman Reborn! (oglądam)
  • HxH  (zamierzam oglądać)
  • Eureka Seven (oglądam)

 

- InuYasha (167 odcinków)

- SlumDunk [sportowe] (101 odcinków)

- Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan (94 odcinki)

- Shaman King (62 odcinki)

- Shijou Saikyou no Deshi Kenichi (50 odcinków)

- Great Teacher Onizuka  (47 odcinków)

- Yowamushi P e d a l [sportowe] (2 sezony to coś koło 70 odcinków)

- Eyeshield 21 [sportowe] (145 odcinków)

 

Rzecz jasna nie wymieniłem tytułów, które już ktoś wymienił :)

Edytowane przez Pitbull !

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

- Shaman King

 

Shaman Kingu

 

Zapomniałem o tym wspomnieć, ale Shaman King widziałem 3 razy (TV,YT, online wersja japońska). 

Dzięki wszystkim za pomoc, na pewno coś wybiorę, na razie pobieram Gintma.

Opublikowano (edytowane)

@Beard.

 

Tak myślałem ale wolałem się upewnić :D Podobno anime bardzo fajne Jakoś nie mogę zacząć xD

Edytowane przez Sorata
Opublikowano (edytowane)

klasyki nie klasyki anime spod hasztaga rozpierdol cos generalnie dobrego, w waszej opinii  a nie w opinii większosci bo z tego co pamietam jest tutaj ekipa mangozjebów którzy znają się na temacie, czyli wychodza po za schemat myśleniowy "omg naruto najlepsze anime nie widzialem innych ale mam  racje omg"

 

moj animeplanet w sumie jak tak patrze to jestem cholernym newbie smutlem

 

http://www.anime-planet.com/users/relevantway

 

a no i dziekuje uprzejmie

 

 

PS: LOL TE KODY CAPTCHA SA Z*******E supcio  0 BOTOW POZDRO MAKINEŁE

Edytowane przez relevantway

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...