Skocz do zawartości
-Vasto-

Szukasz anime lub mangi? Pisz tutaj!

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Temat na pewno nie jednej osobie się przyda dlatego go tworzę, mam nadzieje że jakiś modek go podepnie.

Więc zacznę od siebie : szukam anime gdzie główny bohater będzie inteligentnym lub przebiegłą osobą, mającą na celu dojść do władzy lub podbić świat, coś w stylu death note, code geass

Edytowano przez VastoLords

Pani Kasia

to są tylko przykłady anime gdzie występują takowe postacie , nie szukam identycznych fabularnie anime

szukam anime gdzie główny bohater będzie inteligentnym lub przebiegłą osobą, mającą na celu dojść do władzy lub podbić świat, coś w stylu death note, code geass

Hm, może Another? Mniej więcej taki tajemniczy klimat, jak w DN, ale dzieje się w szkole. Niech nie zrazi Cie kreska i postacie. Nie jest to kolejne licealne romansidło.

Ewentualnie Mirai Nikki <<--- to bardzo polecam.

Ja polecem Gulty Crown, jest podobne bardzo do Code Geass, ale opłaca się obejrzeć jeśli ktoś lubi takie klimaty. Bohater może nie jest, aż taki inteligętny jak Lulu, lecz czasami ma przebłyski xD

Ahh, zjadło mój post jak tak teraz patrzę

Jeśli chodzi o inteligentnego bohatera, to One Outs jednak tematyka tego anime to sport i hazard (bohater prezentuje się w baseballu). Seria naprawdę warta obejrzenia.

Hmm ja poszukuje anime podobnego anime do Mirai Nikki, anime naprawde powalilo mnie z nog, a do tego watek glownego bohatera z Yuno ah :) Zaluje, ze zakonczylo sie tak ze niewiadomo czy w koncu beda razem czy nie i ta wiadomosc na koncu. Wiec wlasnie szukam czegos w tym stylu nie chce death note. Hmm w ogle istnieje takie anime? :P

@ProUser zależy w jakim stopniu podobnego. Kopii nie znajdę xD

- chłopcyk i dziewcynka: Deadman Wonderland, Higashi no Eden, Fate/zero i F/SN, C:The Money of Soul and Possibility Control, Another, Freezing, ew. ZnT, SnS, Sora no Otoshimono, Yumekui Merry

- kontrola czasu: Natsu no Arashi, Steins;Gate (pierwsze to komedia)

- nie wymienione wyżej, "walki królów-określona liczba osób z mocami". survivale itp: Btoom!, K-Project, SAO (wydawane), Kampfer, Akikan, można podciągnać jeszcze do Bokurano i Higurashi no Naku Koro ni

Coś tam napewno jeszcze było no ale piszę z głowy. Powinno Ci coś przypaść do gustu no chyba, że oglądałeś.

Te co Ci wypisałem oglądałem (wydawane nadal oglądam xD) raczej bezproblemowo. Co do deadman wonderlanda, warty obejrzenia. Jedynie kreska nie jest zadowalająca, ale da się przeżyć.

A ja szukam coś o zombie, ale żeby była apokalipsa.

Widziałem jakieś anime o zombie ale tam to był główny bohater

a mi chodzi o ludziach walczacych z zombie.

Nie wiem czy jest takie anime ale jak jest i ktoś zna to prosił bym o podanie tytułu :)

Dam lajka :D

Pani Kasia

A ja szukam coś o zombie, ale żeby była apokalipsa.

Widziałem jakieś anime o zombie ale tam to był główny bohater

a mi chodzi o ludziach walczacych z zombie.

Nie wiem czy jest takie anime ale jak jest i ktoś zna to prosił bym o podanie tytułu :)

Dam lajka :D

W takim razie chodziło ci o High school of the dead u mnie ma 9/10 :D polecam

Witam, szukam Anime gdzie jest: Sex, Akcja i Krew :D

mam idealne dla ciebie " Shigurui " +18 w walkach tną się kończyny i lecą głowy a seksu też nie zabraknie bez cenzury

Polecicie coś ciekawego? Akcja, magia, tyle.

guilty crow, full metal alchemist ,ao no exorcist

Polecicie coś ciekawego? Akcja, magia, tyle.

Nurarihyon no Mago pierwsza i druga seria, Natsume Yuujinchou wszystkie 4 serie (chociaż to nie ma dużo akcji), Ichiban Ushiro no Daimaou, To aru Majutsu no Index dwie serie, Fairy Tail, Beelzebub, Tsubasa Chronicle 2 serie + ovki, Utawarerumono, Rosario+Vampire, Dog Days, Mahou Tsukai no Taisetsu no Koto, ZnT, SnS, Mahou Shoujo Madoka Magica (wbrew pozorom podobno zajebiste anime, no ja niestety póki co spasowałem gdzieś po początkowych odc),

-> nadnaturalne (powiedzmy że pod magię) D.Gray-man, Hunter x Hunter [2011], Katekyo Hitman Reborn (-> anime zaczyna się praktycznie od 33 odcinka, bo wcześniejsze służą poznaniu bohaterów), Chrome Shelled Regios,

+ ew. Dragon Crisis!, World Destruction, Freezing, Rental Magica (<- przeciętność)

Mam nadzieję że znajdziesz coś dla siebie.

Mam ochotę popatrzeć na bishe i się pozachwycać :D Pomoże mi ktoś znaleźć anime podobne do np Hiiro no Kakera lub Uta no prince-sama? Nie musi być z polskimi napisami ;-) Może być po ang.

hmmm mi się tylko starry sky nasuwa jakoś nie przepadam za tego typu anime a to jedyne jakie znam z tego gatunku :D

[email protected] Oglądałam :P Czekam na dalsze propozycje ;-)

Ouran High School Host Club - osobiście nie oglądam ale może tobie się spodoba

Yosuga no Sora - coś w stylu amagami ss ale ostatnie odc bardziej " rozbudowane " :D

Mam ochotę popatrzeć na bishe i się pozachwycać :D Pomoże mi ktoś znaleźć anime podobne do np Hiiro no Kakera lub Uta no prince-sama? Nie musi być z polskimi napisami ;-) Może być po ang.

Hę, może Kuroko no Basuke?

Później się bardziej wysilę xD

@Edit: Wysiliłem się! :)

Hakuoki (które zapewne oglądałaś)

Brave 10

Itazura no Kiss

Kyou Kara Maou!

Jyu Oh Sei!

Uta no Prince-sama

Hanasakeru Seishounen

Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru

La Corda D'Oro

Skip Beat!

Arcana Famiglia

Nie wiem, mogę podciągnąć jeszcze do Aishiteruze Baby, Chihayafuru, 07 ghost.

Edytowano przez selweron

Szukam anime podobne do bleacha , naruto shippuuden . TO nie ma być one piece i fairy tail .

Edytowano przez Royal™

Bardziej sprecyzuj swoje zapytanie, tzn. podobne ale do czego konkretnego? Bo tak to można wypisywać w nieskończoność wszystkie anime z akcją, shouneny, tasiemce itd..

Pani Kasia

Szukam anime podobne do bleacha , naruto shippuuden . TO nie ma być one piece i fairy tail .

nie ma takich anime są seriie 12-50 odc ale na pewno nie porównywałbym ich do bleacha czy naruto a reszta tasiemców nie jest podobna

A death note . Co to za anime , czy jest podobne do bleacha i naruto? Zalezy mi na jakimś anime co ma min. 150 odcinków

@down napisałem , że nie chce one piece i fairy tail

Edytowano przez Royal™

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...