Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra Typ.Kwadratowa masakra [Survival] [Dedyk] [WL] [PvP] [NoPremium] [20 slotow]


tinek181

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imie:Tajne :D

Nick z gry :skip99

Wiek:16

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie:Coś

Dlaczego chcesz zagrać?: Szukam Servera :)

  • Odpowiedzi 396
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie: Adam

Nick z gry : Golden

Wiek: 15 lat

GG:Nie Musi byc :) dobrze ze nie musi byc bo nie mam

Napisz coś o sobie: szczególy w moim o mnie na profilu

Dlaczego chcesz zagrać?: juz ci pisalem , że podobają mi się takie serwery. To może być naprawde ciekawe i obiecuje grać często jeżeli serwer będzie fajny , a raczej będzie

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Imie:Kacper

Nick z gry :Archer

Wiek:13

GG:43102883

Napisz coś o sobie:Jestem normalnym nastolatkiem lubiącym piłkę nożną i minecraft , jestem ogarnięty , miły dla graczy jak zarówno dla administracji ;).

Dlaczego chcesz zagrać?: Chciałbym zagrać na tego typu serverze na pewno będzie fajnie :D i lubię miłą atmosferę.

Nieregulaminowa sygnatura. Majkel

Opublikowano

Imie:Arkadiusz

Nick z gry :arkadiusz1117

Wiek:16

GG:Nie mam

Napisz coś o sobie:Lubię grać w piłkę, uwielbiam się zre na takich serwerach :D

Dlaczego chcesz zagrać?:Chciał bym nagrywać Let's Play z takiego serwera

Opublikowano

Wybiore 4-6 osób ale napisze kogo za 30 min zgłaszajcie sie :D

 

Imie:Arkadiusz

Nick z gry :arkadiusz1117

Wiek:16

GG:Nie mam

Napisz coś o sobie:Lubię grać w piłkę, uwielbiam się zre na takich serwerach :D

Dlaczego chcesz zagrać?:Chciał bym nagrywać Let's Play z takiego serwera

Jaki nick na YT masz?
eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

Myslalem ze fajny server a administrator taki falszywy ;o

Po 1.Chcesz opa a ci niedałem a po 2. Admin który przeklina mi na GG to nie admin Tylko n00b
eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

Imie:Patryk

Nick z gry :ejlakus_999

Wiek:12

GG:mam i skype też mam :]

Napisz coś o sobie:jestem miły nie lubie grać samemu gram od wersji 1.6.6

Dlaczego chcesz zagrać?:bo mam dość freebulidów mam dość modowanego minecrafta chce pograć z kimś z kim sie da grać mam nadziejie ze serwer bendzie bardzo dobry i przyjazny

Opublikowano

Imie: Wiktor

Nick z gry : Munioo

Wiek: 14

GG:Nie Musi byc :) Nie

Napisz coś o sobie: Jestem miły przyjacielski umiem rozwiązywać spory

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo wydaje się być super

1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

Imie:Sebastian

Nick z gry : Infiwow

Wiek:16

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie: Jestem czlowiekiem jak każdy inny chodze do szkoly i lubie popykac w minecraft'a :D

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo mam nadzieje że będzie tam zajebisty klimacik :D + posiadam skajpaja xD

Opublikowano

Po 1.Chcesz opa a ci niedałem a po 2. Admin który przeklina mi na GG to nie admin Tylko n00b

Dziecko idz do przedszkola falszywy rudzielcu ;o

ov4u.jpg


Opublikowano

Imie:Piotr

Nick z gry :Eldo

Wiek:14

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie:Lubię sport MC grafike

Dlaczego chcesz zagrać?: Podoba mi się Kwadratowa Masakra chcialbym na niej zagrać ale niestety a tu jest taki server

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...