Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra Typ.Kwadratowa masakra [Survival] [Dedyk] [WL] [PvP] [NoPremium] [20 slotow]


tinek181

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek: 14

GG:Nie Musi byc :) nie mam. skype hokeista00

Napisz coś o sobie: yyy jestem Jan i lubie sport i MC xD?

Dlaczego chcesz zagrać?: Szukamserwerow tego typu. Myślę ze ten mi sie spodoba

 

PS jakie iP bo nie widze :<

Udzielam pomocy na PW

Pozdro dla zioma _Lupo_101 :>

 

DAJ LAAAJKA

  • Odpowiedzi 396
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie:Patryk

Nick z gry :Rasta

Wiek:14

Napisz coś o sobie:Jestem miły , Zabawny , Lubię Budować

Dlaczego chcesz zagrać?: Ponieważ zawsze chcialem zagrać na tego typu serwerze.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Imie:mikołaj

Nick z gry :White_NyGGer

Wiek:14

GG:43434418 ale malo korzystam

Napisz coś o sobie:Lubie grać w minecrafta, kosza.

Dlaczego chcesz zagrać?:Ponieważ lubie takiego typu serwery.

Opublikowano

Imie: Łukasz . ;d

Nick z gry : Luriix

Wiek: 13

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie: Hmm, jestem 13-letnim chlopakiem , lubie grac MC i w piłkę nozną. ;d

Dlaczego chcesz zagrać?: Od pewnego czasu interesują mnie serwery typu Kwadratowa masakra, wiec chce tez spróbować zagrać.

Opublikowano

Imie: Dawid

Nick z gry : LanSuJ

Wiek: 15

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie: Hmm, jestem 15-letnim chlopakiem , lubie grac MC i w piłkę nozną. ;d

Dlaczego chcesz zagrać:BO lubie serwery tego typa.

Opublikowano

Imie:Grzegorz

Nick z gry :ViVatek

Wiek:14l at

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie:No cóż, jestem osobą lubiącą gry w mc gram już jakiś czas.Jestem ogarnięty, bylem już adminem na paru serwach.

Dlaczego chcesz zagrać?: Szukam jakiegoś fajnego serwera minecraft oraz fajnych ludzi grających na nim, a pomysł mi się spodobał.

Opublikowano

Imie: Tobiasz

Nick z gry : needyourplay

Wiek: 11

GG: 22172211

Napisz coś o sobie: Mam na imię Tobiasz, interesuje się komputerami! Pomagam w bukkicie przy pluginach!

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo ciekawi mnie jak wygląda kwadratowa masakra! ;)

Opublikowano

Imie: Arkadiusz

Nick z gry : MVozik

Wiek: 13

GG:Nie Musi byc :) 37185829

Napisz coś o sobie: A co tu mówić

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo ciekawie wyglada serwer !

x



Opublikowano

Imie: Pan Tomasz

Nick z gry : Ruse_

Wiek: 71

GG:Nie Musi byc :) i nie ma

Napisz coś o sobie: ''coś o sobie''

Dlaczego chcesz zagrać?:bo to Minecraft

Opublikowano

Imie: Bartek :)

Nick z gry : barszczyk

Wiek: 15

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie: 1.Jestem człowiekiem 2. Nie kradne :D 3.mam skajpaja i konto na YT 4.Gram nie tylko w MC a le też w c.s , LoL, Just cause 2 itp. :D

Dlaczego chcesz zagrać?: szukałem takiego serwa od 2 tygodni ale nic nie mogłem znaleź a tu nagle tum tu dum :D i JEST :)

Opublikowano

Imie:Przemek

Nick z gry :PGE

Wiek: 16

GG: mam

Napisz coś o sobie:Jestm poważny i pomocny lubię pomagać innym

Dlaczego chcesz zagrać?:szukam dobrej rozrywki bez hacków/hejterów itp

Opublikowano

Podania do WL

 

Imie:Bartek

Wiek:15

O sobie:Lubie grac w gry typu Mc, RPG itp i jestem ogarniety :D

Kontakt : skype: Loros/b4vt3k

Nick: Loros

Dlaczego chcesz zagrac?: Nie gralem na tego typu serwerach a ten dobrze sie zapowiada

Opublikowano

Imie:Sebastian

Nick z gry :LolowatY

Wiek:13

GG:39583889 i skype sebastian-lolowaty-

Napisz coś o sobie:Lubie sport

Dlaczego chcesz zagrać?:bo bardzo podobaja i sie takie serwery

Opublikowano

Imie:Wojtek

Nick z gry :eSeMgie

Wiek:15

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie:Ogarniety mam ts3, skype, zabawny

Dlaczego chcesz zagrać?:ponieważ szukam fajnych ludzi z ktorymi moge popykac i zrobic cos ciekawgo !

Opublikowano

Imie:Hubert

Nick z gry :kvpl

Wiek:14

GG:Mam skype

Napisz coś o sobie:Nagrywam coś na YT

Dlaczego chcesz zagrać?:Aby coś nagrać i się świetnie bawić :D

Licze na przyjęcie :P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siemka Moj Nick w Minecrefcie to EntiRoxPL. Zaczynam dopiero dzialalnosc na yt gdyz mam 13 lat. Szukam serva na ktorym moge nagrywac cos typu kwadratowa masakra. GG nie mam ale mam Skype i Mikro. Na koniec mam na imie Daniel

Opublikowano

Imie: Kacper

Nick z gry : Sir_Percio

Wiek:14

GG:20946163

Napisz coś o sobie:Chodze do kluby piłkarskiego w Gdańsku jestem bardzo ogarniaty :D

Dlaczego chcesz zagrać?:By nagrywać filmiki na YT i wybic sie w góre A ten serwer mi w tym pomoże (zapowiada sie [Świetnie] :D )

Opublikowano

Imie: Olivier

Nick z gry : lydzz11

Wiek: 11

GG:Nie Musi być - ale i tak jest :D

Napisz coś o sobie:Ojj dużo tego jest i niewiem od czego zacząć.. Miły Nie griefuje

Dlaczego chcesz zagrać?: chcę odpocząc a nie jak na takich survivalach ciągle zabijają i kradną itemy

Kto zrobi Sygnature i Avatara z Minecrafta?

Pisać PW - Daje + i Like na większości postów.

Opublikowano

Imie:Szymon

Nick z gry :Horusssek

Wiek:14

GG:33397021

Napisz coś o sobie:chodze do gimnazjum, lubie gry zespołowe (piłka nożna)

Dlaczego chcesz zagrać?:lubię grać w minecraft na serwerach typu survival bez griefu czyli takich jak kwadratowa masakra, lubie tez pograc w miłej atmosferze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...